Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    126
canım naptin gittin mi
Evet canım şimdi dönüyorum, doktor boşuna endişe ediyorsun , Rahim ağzın duvar gibi kapalı dedi. Plasentan muhtemelen geçen hafta daha aşağıdaydı o yüzden kanama olmuştur dedi. Kahverengi akıntı olması normalmiş 1 hafta daha sürebilirmiş. Yatak istirahati yapmak istiyorum diyorsan yat dedi gülerek. Gerçekten yatmalı mıyım dedim, hayır gayet iyisin takıntı haline getirme dedi. 10 güne hiçbişeyin kalmayacaktır dedi. Gel sen onu bir de bana sor☺️ bunlar da gelip geçsin ne olur🙏 hepsini gülerek güzel anılar olarak anlatacağımız günler gelsin🙏💕

Evet canım şimdi dönüyorum, doktor boşuna endişe ediyorsun , Rahim ağzın duvar gibi kapalı dedi. Plasentan muhtemelen geçen hafta daha aşağıdaydı o yüzden kanama olmuştur dedi. Kahverengi akıntı olması normalmiş 1 hafta daha sürebilirmiş. Yatak istirahati yapmak istiyorum diyorsan yat dedi gülerek. Gerçekten yatmalı mıyım dedim, hayır gayet iyisin takıntı haline getirme dedi. 10 güne hiçbişeyin kalmayacaktır dedi. Gel sen onu bir de bana sor☺️ bunlar da gelip geçsin ne olur🙏 hepsini gülerek güzel anılar olarak anlatacağımız günler gelsin🙏💕
inşAllah canım ne güzel motive etmiş doktorun çok şükür darisi bana artik🥰🥰🌸 cok sevindim inan

inşAllah canım ne güzel motive etmiş doktorun çok şükür darisi bana artik🥰🥰🌸 cok sevindim inan
Çok teşekkür ederim. 🥰 Senin de hiçbir sorun olmayacak emin ol. Bebeği görmek için can attığını biliyorum. Kendini oyalamaya çalış. Kırmızı kan olmadıkça korkma diyor hep doktorlar. İçini ferah tut 🌺😘

Çok teşekkür ederim. 🥰 Senin de hiçbir sorun olmayacak emin ol. Bebeği görmek için can attığını biliyorum. Kendini oyalamaya çalış. Kırmızı kan olmadıkça korkma diyor hep doktorlar. İçini ferah tut 🌺😘
yaa canımsınn🥰 inşAllah canım bnm bi an önce pztsi olsun istiyorum seni de haberdar edicem durumumla ilgili

20. Haftadasın sanırım daha öndesin benden ne güzel hissetmeye başlamışsın darısı hissetmeyenlerin başına merakla bekliyorum 🥹
19+2 olduk bugün😊 özellikle son 4 5 gündür daha da hareketlendi güçlendi sanki elimi koymasam bile uyandı diyorum hareket edince🥰. Öncesinde hafif pıtır pıtır bi şeyler hissediyodum baloncuk patlıyo gibi😄

Çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm. Pislikler bitmiyor iste
Ya neye üzüldüm biliyomusun mesleği elinden gitti çevresine rezil oldu uzman cavusmus daha geç de ne diyim ki yakalanmış elinden gitti mesleği

Merhaba arkdasim bende smdi 6haftaligim kese12mm olmus yolkta var ama bebek yok. Bir hafta sonra gel dedi cok korkuuorum yazdiklarn bana umut oldu . Benimde umudum var dimi?:KK43:
Umut etmekten vazgeçme inşallah bidahaki kontrolde görürsün canım endişe etme

Uygun fiyatlı (braun kadar pahalı olmayan) kulaktan ateş ölçer öneriniz var mı? En büyük parçam bu kaldı bi türlü karar veremedim😕

Merhaba, ben konuyu doktoruma sordum. Yüzün için Solante Pregna kullanabilirsin dedi. Vücut için ise her zaman kullandıklarımızı kullanmakta bir sakınca olmadığını söyledi. :)

Canım ben bunlardan birini alayım diyorum sana da fikir olsun atayım Eki Görüntüle 3416122

Ben incia kullanıyorum canım. %100 doğal içerik. Fotoğrafını da ekliyorum.

Canım dikkat etmen gereken şey mineral (fiziksel) filtreli olması. Kimyasal filtreli güneş kremleri cilt tarafından emiliyor çünkü. Arama yaparken buna dikkat edebilirsin. Benim geçen sene keşfettiğim bir marka var ismi Syorell Türk markası hayvanlar üzerinde test edilmiyor, temiz içerikli ve fiziksel filtreli. Bunu tavsiye edebilirim.
Hepinize tek tek çok teşekkür ederim kız kardeşlerim. Çok tatlısınız hepiniz🌼🙏🏼❤️

Hamileliğimin ilk ayında 61.4 idim bulantılardan 55 e düşmüştüm şuan yavaş yavaş toparlanmaya başladım bu ara iştahım baya açıldı ve son durum bu 🥹
8CF9A5D1-10AA-43E9-BC0B-2F18679226DD.jpeg

X