Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    132
Allah Allah hiç tiksinme kalmadı mı sizde ya 😂 ne güzel yiyorsunuz siz öyle maşallah 🥰
Bi tek çikolata ve tatlı şeyleri yiyemiyorum onlardan tiksindim bide hamileliğimin başından ve iki hafta önceye kadar sürekli kusunca haliyle şimdi bulantı geçince yemeye başladım yemek yemeyi özlemişim inanki

Bi tek çikolata ve tatlı şeyleri yiyemiyorum onlardan tiksindim bide hamileliğimin başından ve iki hafta önceye kadar sürekli kusunca haliyle şimdi bulantı geçince yemeye başladım yemek yemeyi özlemişim inanki
Oo çok iyi o zaman kuzum ne güzel tatlı zararlı zaten yeme onları canın bişey istedikçe salatalık havuç falan ye ben çok severim atıştırmalık olarak bunları biraz tuzlayıp yemeyi bide meyve asla hayır diyemem 🥰

Kızlar muayene oldum vajinal ve el muayenesi yapıldı amniyon suyu için test yapıldı. Vajinal ve elle rahim ağzı muayenesi beni biraz gerdi herhalde bir sıkıntıya sebep olmuyordur???? Su değilmiş ancak epey akıntım varmış. Kaşıntı yahut yanma yapmadığından fitil de vermedi. Elle rahim ağzı açıklığıma bakması zarar verir mi ya?

Kızlar muayene oldum vajinal ve el muayenesi yapıldı amniyon suyu için test yapıldı. Vajinal ve elle rahim ağzı muayenesi beni biraz gerdi herhalde bir sıkıntıya sebep olmuyordur???? Su değilmiş ancak epey akıntım varmış. Kaşıntı yahut yanma yapmadığından fitil de vermedi. Elle rahim ağzı açıklığıma bakması zarar verir mi ya?
Vajinal ve elle rahim ağzı muayenesini neye dayanarak yaptı herhangi bir açıklık olsa karından ultrasonda görünürdü zaten Allah korusun ondan sonra elle muane edebilirdi içini ferah tut Allah'ın izniyle hiçbirşey olmaz ama izin verme birdaha böyle birşeye daha çok erkn haftalardayız

Vajinal ve elle rahim ağzı muayenesini neye dayanarak yaptı herhangi bir açıklık olsa karından ultrasonda görünürdü zaten Allah korusun ondan sonra elle muane edebilirdi içini ferah tut Allah'ın izniyle hiçbirşey olmaz ama izin verme birdaha böyle birşeye daha çok erkn haftalardayız
Ya bir şey oluyor mu elle muayenede ya, şuan böyle söyleyince tedirgin oldum. Bana sormadı bile yaparken.

Haftaya tekrar çağırdı netleştirmek için.Erkek olsaydı şimdiye kadar belli olurdu galiba.Hayırlısı artık☺Seni ne zaman çağırdı?
Bana da iki hafta sonra gel dedi canım bende haftaya giderim. Aynen erkek daha çabuk belli oluyor. Hayırlısı olsun sağlıklı olsunlar da inşallah. Kızım zaten hergun dua ediyor insallah kız olur diye😂 Soranlara da kız diyor ben bilmiyorum kız diyo 😂😂

Ya bir şey oluyor mu elle muayenede ya, şuan böyle söyleyince tedirgin oldum. Bana sormadı bile yaparken.
Kuzum biraz araştırdım netten senin için öncelikle yazdıklarımdan dolayı seni tedirgin ettiğim için özür dilerim. Sen gelen su mu akıntı mi onu öğrenmek için gittiğin için doktorlar bu tip şikayetlerde alttan muane yapmak zorunda kalıyorlarmış ama buda erkn doğumu tetiklemiyormuş merak etme. Akıntı hepimiz de var şu an gebelik boyunca da olacak zaten

Ya peki sen tecrübeli hamişsin su gibi akıntı sizde de oluyor mu? Yoksa bu bebeğin suyu olabilir mi? Yani bir külot dolmuyor elbette ama çamaşırımda normal akıntıma ek su gibi akıntıda oluyor. Çok su içiyorum ondan mı bilemiyorum da. Var mı arkadaşlar bu su gibi akıntıyı yaşayan benim gibi

O su gibi akıntıyı ben de yaşıyorum çamaşırım ıslanıyor ama bence terden oluyor bazı günler daha çok bazı günler daha az oluyor çünkü. Dün benim de kontrolüm vardı doktor akıntım için alttan bakmak istedi aynı şeyi mi yaptı bilmiyorum ama bi alet vs kullanmadı ışıkla ve eliyle baktı bir sıkıntı olacak olsa yapmazdı bence boşu boşuna kendini üzme canım🙏🏻

O su gibi akıntıyı ben de yaşıyorum çamaşırım ıslanıyor ama bence terden oluyor bazı günler daha çok bazı günler daha az oluyor çünkü. Dün benim de kontrolüm vardı doktor akıntım için alttan bakmak istedi aynı şeyi mi yaptı bilmiyorum ama bi alet vs kullanmadı ışıkla ve eliyle baktı bir sıkıntı olacak olsa yapmazdı bence boşu boşuna kendini üzme canım🙏🏻
Bende de alet kullanmadı hayatım elle baktı rahim ağzı kapalı dedi bitti. Ben de doktorun bebeğe zarar verecek bir şey yaptığını düşünmüyorum açıkçası 😌

X