Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    127
Kızlar ben hastane çıkışlarını cafcaflı sevmiyorum. Sade desensiz tek renk kaliteli pamuklu bir şey arıyorum. Varsa gözüne çarpan🥰
Kitikate'e bi bakabilirsiin. Biraz pahalı ama kaliteli gerçekten. Şöyle bir şey aldım ben ☺️

Eklentiler

• IMG_9286.jpeg
    IMG_9286.jpeg
    241,3 KB · Görüntüleme: 118
Bana da spor yasak sadece. Ki normalde yapıyorum. Muhtemelen o da etki etti haklısın🫠
Bende hamilelikten önce evde yürüyüş bandı vardı onu kullanırdım her gün + YouTube’dan Leslie falan yapardım şimdi hasret kaldım. Vücud kilo almaya yatkın olduğu için ister istemez kilo alınıyor maalesef 😒😒😒

İlk kanama alanını atlattıktan sonra yarım saat yürüyüş yapmaya ve ufak işlerimi yapmaya başladım ama maalesef sonra daha büyük bir alan olarak tekrarladı ve plasentanın hemen altındaydı. Geçen haftaki kontrolde doktor minicik bir kanama alanının hâla var olduğunu ve dinlenmeye devam etmem gerektiğini söyledi. Pazartesi kontrole gideceğim bakalım ☺ Umarım geçer ve bir daha tekrarlamaz. 🙏🏻 Gebelikten önce de biraz kilo alsan iyi olur derlerdi ama alamıyordum. Şimdi hepsini tamamlamış hatta aşmış oldum 😅
Kanama alanı bende var az miktarda görülmüştü ekstra kanamam da olmuştu ama bakalım 1 hafta sonra gideceğim umarım normal hayatıma geri dönebilirim 🤲🏻🤲🏻 size de acil şifalar diliyorum 🤲🏻

Kızlar ağdaya gidiyor musunuz? Bikini bölgesi için? Doktorunuz bu konuda bir şey söyledi mi hiç? Benimki hiçbir şey söylemiyor ben sormadan, hastanede de aklıma gelmiyor

Kanama alanı bende var az miktarda görülmüştü ekstra kanamam da olmuştu ama bakalım 1 hafta sonra gideceğim umarım normal hayatıma geri dönebilirim 🤲🏻🤲🏻 size de acil şifalar diliyorum 🤲🏻
Teşekkür ederiim 🙏🏻 Bazı makalelerde alpha lipoic asit içeren ıspanak, brokoli, brüksel lahanası gibi besinlerin kanama alanının küçülmesine yardımcı olduğunu okumuştum. Ispanak, yeşil elma, salatalık ve limonla smoothie yapıp içiyorum. Belki size de faydası olur aklınızda bulunsun. Geçmiş olsun 🌼

Teşekkür ederiim 🙏🏻 Bazı makalelerde alpha lipoic asit içeren ıspanak, brokoli, brüksel lahanası gibi besinlerin kanama alanının küçülmesine yardımcı olduğunu okumuştum. Ispanak, yeşil elma, salatalık ve limonla smoothie yapıp içiyorum. Belki size de faydası olur aklınızda bulunsun. Geçmiş olsun 🌼
Çok teşekkür ederim deneyeceğim 🤲🥰

Yine 2 gün migren ağrısı çektim. Limonlu su, başa patates bağlama, günde 4 parol, ılık duş, masaj, buz bana mısın demedi asla. Benim givi migren atakları tutan var mı neler yapiyorsunuz

Kızlar ağdaya gidiyor musunuz? Bikini bölgesi için? Doktorunuz bu konuda bir şey söyledi mi hiç? Benimki hiçbir şey söylemiyor ben sormadan, hastanede de aklıma gelmiyor
Çok canın acıyorsa ilk aylardan yapmamak gerekiyor diye biliyorum canım. Düşüğe sebep olabilir diye. Ama çok zorlanmıyorsan yapabilirsin. Ben yapıyorum.

X