Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    54
Merhaba hanımlar bizde durum bildirimi yapalım o halde :) 10.haftamızı bitirdik.bende en bariz belirti göğüs hassasiyeti ve biraz yorgunluk kaldı.Onun dışında belirtiler gitti iyice gibi.Hatta yorgunluk da bir tık azaldı sanki.Bulantı çok yersem yaşıyorum sadece, bir de bazı şeyler kokmaya başladı çok az.Mesela yatak yorgan kokusu bile battı sabah bana temiz olduğu halde…ama hiçbiri dayanılmayacak gibi değil.Kontolüme 5 gün kaldı.Belirtiler de azalınca korkuyorum ufaktan, Bir ay sonra Herşey yolunda mı acaba merak içindeyim.Kontolü olan annelere şans diliyorum hepimiz güzel haberlerle dönelim inş 🌸🙏🏻

Merhaba Kızlar,
Bugün 13 Haftalık Olduk,
Yarın minnoşumu ziyaret günü,
İnşallah herşey yolundadır 🤲🏼
Dua edin benim için,
Nerdeyse 5 hafta geçti önceki ziyaretimizden 🥹♥️
Maşallah canm bende 13 oldum:) bgn gitcem bende 2 li test sonucu için hemde cinsiyet için
Hayırlı haberler alalım balımm

Merhaba hanımlar bizde durum bildirimi yapalım o halde :) 10.haftamızı bitirdik.bende en bariz belirti göğüs hassasiyeti ve biraz yorgunluk kaldı.Onun dışında belirtiler gitti iyice gibi.Hatta yorgunluk da bir tık azaldı sanki.Bulantı çok yersem yaşıyorum sadece, bir de bazı şeyler kokmaya başladı çok az.Mesela yatak yorgan kokusu bile battı sabah bana temiz olduğu halde…ama hiçbiri dayanılmayacak gibi değil.Kontolüme 5 gün kaldı.Belirtiler de azalınca korkuyorum ufaktan, Bir ay sonra Herşey yolunda mı acaba merak içindeyim.Kontolü olan annelere şans diliyorum hepimiz güzel haberlerle dönelim inş 🌸🙏🏻
Herşey yolundadr inşallah canm onlar iyi biz anneler telaşlıyız aslnda:)

Aynen canm o yaaa
Çatlak işi tamamen genetik canım lierac kullanan arkadaş göbekten sırta kadar çatladı bio oil kullanan bende 0 çatlak 🤷🏻 krem veya yağla pek ilgisi yok açıkcası. Bol su nemli cilt en büyük faktörde genetik sıkmayın canınızı. ,🙏🏻 dip not olsun lierac almıştım ama kokusuna tahammül edemediğim için arkadaşıma verdim

İndirim olur belki bi ümit :KK70:
Baksana altta arkds neler yazms demek genetik bu durum:)

Kontrole gidecekler güzel haberleriniziii bekliyoruz :) <3
Amin yavrucum amin

Çatlak işi tamamen genetik canım lierac kullanan arkadaş göbekten sırta kadar çatladı bio oil kullanan bende 0 çatlak 🤷🏻 krem veya yağla pek ilgisi yok açıkcası. Bol su nemli cilt en büyük faktörde genetik sıkmayın canınızı. ,🙏🏻 dip not olsun lierac almıştım ama kokusuna tahammül edemediğim için arkadaşıma verdim
Oyy ne şanlsn kızz maşallah
Hmm demek öyle oldu tamam canm bilgilendirmen için en azından o kadar para vermeyelim

Benim de tek belirtim göğüslerim 😀hiç dert etme bana da arada bazı şeyler kokuyor birde sabahları diş fırçalarken miden bulanıyor başka bir şey yok yorgunluk uyku hali hepsi 10. Hafta itibari ile bitti 5 gün sonra ellerini ayaklarını görünce bütün bu telaşın bitmiş olacak 🥰🥹

Bio oili bende duymuştum onu deneyeyim o zaman , sağol canım :)
Baksana altta arkds neler yazms demek genetik bu durum:)

Amin yavrucum amin

Hmm demek öyle oldu tamam canm bilgilendirmen için en azından o kadar para vermeyelim
Aynen Bio oili deneyelim yavrum :KK70:

Selam kızlar 👋🏻
Bugün 13 haftalık olduk. Ya böyle 3 4 gündür süren su gibi bir akıntı var. İç çamaşırımı ıslatıyor. Ama böyle bildiğiniz su. Biraz açık konuştum kusura bakmayın. Artık canımı sıkmaya başladı yani normal mi ki acaba yaşayan var mıdır başka

Hanımlar bişey sorucam. 14 haftalığım ve bazen su gibi akıntım oluyor. Daha deminde bişey aktığını hissettiğim tuvalete gittiğimde iç çamaşırım bozuk para büyüklüğünde ıslanmıştı. Böyle su gibi akıntı normal mi
Şimdi mesajlara bakarken gördüm bende aynı şeyi yazmıştım yaşayan var mı başka diye. Baya su zaten bende 13 haftalık oldum bugün 3 4 gündür devam ediyor. Böyle farklı kişilerde de olunca normal demek ki diye düşünüyor insan. İnşallah öyledir.

Ben de aynı şeyleri yaşıyorum. 13’ün ortalarında başladı benim.
Sizde de varmış aynı durum. Cuma doktor kontrolüm var bende bu durumu yaşıyorum. O zaman sorabileceğim ancak. Bende zaten sürekli bir bel ağrısı da var. Bir de üstüne bu su gibi akıntılar başlayınca biraz tedirgin olmuştum.

Bio oili bende duymuştum onu deneyeyim o zaman , sağol canım :)
Rica ederim kızlar kesinlikle anormal bi para dökmeye gerek yok bol su içmek en faydalısı bio oil bile almayı düşünmüyorum bu defa tatlı badem yağı alıcam aktardan veya hindistan cevizi yağı alıcam hem salatalarada kullanırım ahaha ekonomi devri yolda bebe var 🤪

X