Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Kızlar nasılsınız göbişlerinizi göreyim hemen çıktı benimki bu hafta doktor kabızlık problemimden dolayı lavman yapmamı istedi ama daha bir hamile gibi hissedip kıyamıyorum

Tam 22 haftalık olduk bugün dışardan daha tam belli değil ama artık minnacık da olsa bı gobusum varrr

Eklentiler

• IMG_20240521_142906.jpg
    116,1 KB · Görüntüleme: 129
Ayyy kesinlikle öyleee Bir taraf diyor ki hani hiç kilo almamışsın maşallah bir taraf diyor baya genişlemişsin çatıların büyümüş

Kızlar nasılsınız göbişlerinizi göreyim hemen çıktı benimki bu hafta doktor kabızlık problemimden dolayı lavman yapmamı istedi ama daha bir hamile gibi hissedip kıyamıyorum
Ben 9 aylık gibiyim öncekinde foto yüklenmemiş

Eklentiler

• 20240521_151704.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 118
Bızde son durum böyle yemek yıycem bırazdan baya acıktım

Eklentiler

• IMG_20240521_153851.jpg
    102,3 KB · Görüntüleme: 107
Kızlar göğüs ucu kremi ve gaz damlası olarak bunlar çok övüldü.Bugüngeldi siparişim almak isteyen olursa diyr

Eklentiler

• IMG_3216.jpeg
    101,6 KB · Görüntüleme: 107
Maşallah her an doğuracak gibi maşallah biraz bize de gönder benim hiç yok gobus niye böyle benim ki ya sizin ne güzel hamile olduğunuz belli
Aç ken hıc ben değilim yemek yemedıgım halde bu halde yemek yıyınce dahada sısıyor yollayım ayıpsın ne demek

Bekliyorum bana ne zaman gelir bu güncelleme acaba ya
Çok da belli olmuyor benimki dışardan
Kuzu önemli olan zaten bebısın kılo alması bırak göbüş sısmesın bebek büyüsün onemlı olan o zaten yakında bu güncelleme sanada gelır bazen dıyorum evde olsam daha çok sıserım dıe ama yınede bu kadar harekete 13 saat calısıp ayakta durmama daha yenı yemek lerı tamamladım bulasıgı felan derken uıne benim kı ıyı almıs 670 bana göre gayet iyi bence herkez evde olsan daha çok kılo alırdın dıyor

Hanımlar sizinkide çok hareketlımı ben tekmeden dolayı devamlı lava boya gıdıyorum resmen oturuyorum yıne aynı yemek yıyorum aybı bu nıe uyumuyor yav hıc

O halinle 13 saat kolay mı Allah kolaylık versin sana ben oturduğum yerde bile belim ağrıyor oğlusun nasıl bu kız di degilmi iki kız iki oğlanı buldun valla ne güzel Allah'ım hayırlı evlat etsin hepsini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…