Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
Bende boyleyim bide insan sevmemeye basladim bence hormonlardan baska bir aciklamasi olamaz. Beklentisi dusuk bir insanim ben normalde

kimseden bi şey istemedim zaten ama herkesin kolayına bu geldi demekki diye aramadılar sormadılar diye düşünüp üzülüyorum, ben de ona göre davranıcam ama, her şey zoruma gidiyor

Kızlar ben bu ara sürekli ağlıyorum ve kendimi çok kötü hissediyorum, kimsenin beni düşünmediğini ve anlamadığını hissediyorum, niye böyle oldum bilmiyorum
hormonlarımız bizi kesinlikle etkiliyor bende normalde asla takmayacağım şeylere bazen hüngür hüngür ağlıyorum moni

Koltukaltı kararması var mı sizde de? Çizgi çizgi kararmış kirli gibi çok kötü görünüyor ya kısa kollu giyemiyorum görünecek diye beyazlatmanın bi yolu yokmu

Koltukaltı kararması var mı sizde de? Çizgi çizgi kararmış kirli gibi çok kötü görünüyor ya kısa kollu giyemiyorum görünecek diye beyazlatmanın bi yolu yokmu
benim boynumun altı tam gövdemle birleşim yerim öyle siyahlı . ilk güzel keseleyemedim sandım hahahaa :) sonra araştırdım kii gebelikte ciltte böyle koyulaşmalar oluyormuş gebelikten sonra kendiliğinden geçiyormuş

Aynen ben de öyle ağlıyorum, normalde bu kadar ağlamazdım, bakalım artık gidişat ne olacak
Ay evet ya böyle bazen boşluğa düşmüş gibi oluyorum, beni de arayan soran çok az oldu ama böyle zamanlarda belli olmuyor mu zaten iyi gün kötü gün dostu :) kötü günde herkes bir şekilde elinden geldiğince yardım etmeye çalışıyor ama illa ölüp bitelim mi bir ‘nasılsın’ denmesi için? ben iyi gün dostu olmanın daha önemli olduğunu düşünüyorum ve tahmin ettiğimizden daha azlar bence en fazla mutluluğumuzu, heyecanımızı paylaşırdık ne bileyim çok da içerleyip kinlenmek istemiyorum ama böyle böyle herkesten soğudum

Ben de öyle oldum en yakın arkadaşım dediğim kişilerde bile bi kıskançlık sezdim, herkese de ona göre mesafe koymaya karar verdim, neyse ki en yakın arkadaşımı kızımı doğurmaya az kaldı

Ben de öyle oldum en yakın arkadaşım dediğim kişilerde bile bi kıskançlık sezdim, herkese de ona göre mesafe koymaya karar verdim, neyse ki en yakın arkadaşımı kızımı doğurmaya az kaldı
Bir de çok yakın olmasa da normalde hal hatır soranların hamilelikte yok olması düğünüme gelmeyenlerde ilk aydınlanmayı yaşamıştım bu iki oldu ay çok güzel söyledin bak minik kuşlarımız bize yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…