Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    36
Bir kac gün önce heycanla katıldığım gruptan bugun bebeğimin kalbinin durduğunu öğrenip buyuk bir üzüntüyle ayrılıyorum 😔 hamilelerin duası kabul olurmus şu mubarek gunde lütfen bana dua edin Rabbim sağlıkla tekrar nasip etsin
cok üzüldüm canım cok gecmiş olsun😔inşallah tez zamanda yeniden hamile kalırsın hayırlısıyla kucagına alırsın her zaman duamda olacaksın.ümidini asla kesme olacagına inan en azından hamile kalabiliyorsun oyle düşün inşallah bu üzüntünü unutacak güzel haberler alırsın🙏🏻 kacıncı haftaydı kanama vs oldu mu muayenede mı oğrendin

Bir kac gün önce heycanla katıldığım gruptan bugun bebeğimin kalbinin durduğunu öğrenip buyuk bir üzüntüyle ayrılıyorum 😔 hamilelerin duası kabul olurmus şu mubarek gunde lütfen bana dua edin Rabbim sağlıkla tekrar nasip etsin
Çok ama çok üzüldüm çok geçmiş olsun rabbim sabır versin gönlüne ferahlık versin inşallah 🙏🏼 inşallah en kısa sürede toparlarsın ve tekrardan sağlıklı bir şekilde bebişine hamile kalırsın. 🩷🫶🏻

Kızlar bir rüya görmüşüm varya nasıl mutlu uyandırdi beni bu rüya :))
Bebisi evimin yatak odasında tek başıma normal doğumla kolayca doğurdum😂 böyle kolay mıymış doğumya diyorum. Tatlış minnak minnoş bir bebikti. Uslu uslu duruyor. Sonra yıkıyorum onu. Aklıma sonra geliyor ay yıkamamak gerekiyordu ilk doğunca o tabaka koruyucu diyorlardı diyorum. :KK70: bir de doğduğu saati yazsaydım keske ,ilerde yükselenini öğrenmek için sorar kesin bana diyorum:))
:KK70: hamilelikten sonra bebik rüyama ilk kez girdi
cok güzel bir ruya😍🥰inşallah onun gibi kolay bir doğum gecirirsin bebişini kucagına alırsın. ben de kalp atışı duyduktan bi kaç gün sonra ruyamda kucagımda bebegimi gordum ve emziriyordum göğüslerimden baya süt geliyordu gercek gibiydi erkek bebekti. Allah ım hayırlısını versin rüyada bile o kadar güzeldi ki gercegini düşünemiyorum 🙈

Rabbim sağlıkla tekrar hamile kalmanızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Kendinizi üzmeyin çok zor biliyorum aynı durumu yaşadığım için… Allah sizlere eşinize sağlık versin en kısa sürede sağlıkla sizin ve grubumuzdaki arkadaşlarımızın kucağını doldursun 🌺

Kızlarımmmmm çok güzel haberlerle geldim çok çok şükür 😍😍😍🙏🏼 Bebişin kesesi, yolku ve bebek gayet sağlıklı çok iyi durumda. Bebek ultrasonda 6 hafta 1 günlük. Bebeğe göre son adet tarihim düzenlendi 15 şubat baz alındı. Kalp atışını da duyduuuuk 🥹🥹🥹 Çok şükür her şey yolunda. Bu tabloya göre doğum 20 kasım belirlendi 🫢
Kız nasi sevindim duymussun kalp atışını çok şükür 🧿 nasi sevinmişsindir maşallah 😍ay darısı bana insallah. Bnm de atmiyodu henüz. 7. Haftami doldurup öyle gidicem bugün 7+1 im. Bana dua et ben de dinlerim inşallah

Kız nasi sevindim duymussun kalp atışını çok şükür 🧿 nasi sevinmişsindir maşallah 😍ay darısı bana insallah. Bnm de atmiyodu henüz. 7. Haftami doldurup öyle gidicem bugün 7+1 im. Bana dua et ben de dinlerim inşallah
Ayyyyyy kuzuuum sorma yemin ederim sanki taş taşıyormuşum da omuzlarımdan atmışım gibi rahatladım öyle böyle bir rahatlama değil 🥹🥹🥹 Çooooook sevindim minicik bir kalp atışı bile güzel.. ne tuhafmış duymak 🤤😍 2 gün önce gittiğimde yoktu 1 mm daha büyümüş kalp atışı da oldu düşün 2 günde bile nasıl değişiyor süreç. İnşallah canımmmm dualarımdasın hayırlısıyla duy kalp atışını rahatla 🤍

Allah size yeniden en kısa zamanda sağlıkla kucağıniza alacağınız müjdenizi nasip etsin. Gönlünüze sekine ve dayanma gücü versin. Acınızı hafifletsin...

cok güzel bir ruya😍🥰inşallah onun gibi kolay bir doğum gecirirsin bebişini kucagına alırsın. ben de kalp atışı duyduktan bi kaç gün sonra ruyamda kucagımda bebegimi gordum ve emziriyordum göğüslerimden baya süt geliyordu gercek gibiydi erkek bebekti. Allah ım hayırlısını versin rüyada bile o kadar güzeldi ki gercegini düşünemiyorum 🙈
💞✨ Eveet rüyada bile kendi kendime vay be dunya umrumda değil ona bakarken diyordum. :)) benimki cinseyitini gostermedi, bebekti sadece 😅 hayır olsun , mutluluk olsun ruyalarimiz inşallah amiin

cok üzüldüm canım cok gecmiş olsun😔inşallah tez zamanda yeniden hamile kalırsın hayırlısıyla kucagına alırsın her zaman duamda olacaksın.ümidini asla kesme olacagına inan en azından hamile kalabiliyorsun oyle düşün inşallah bu üzüntünü unutacak güzel haberler alırsın🙏🏻 kacıncı haftaydı kanama vs oldu mu muayenede mı oğrendin
Aminn insallah Allah razi olsun evet 5. Haftadan beri surekli kanamam ve agrim vardı dün siddetli agrim oldu bugun kontrole gittigimde kalbi durmustu doktor gelisimi gününe uyumlu dünki agrinda buyuk ihtimalle kalbi durmus olabilir dedi

Kizlar midem bulanıyor (6.hfta) kusmak istiyorum ama kusamiyorum da kussam rahatlicam iiçim dönüyo dönüyo bu durumu yaşayan oldumu aramizda

Dua edicem canım sana da Rabbim yeniden nasip eylesin üzülme arkadsm😞

Herşeyde vardır bir hayır Çok üzüldüm rabbim en kısa zamanda sağlıklı hamilelik nasip etsin tekrar dan inşallah mübarek günlerin hürmetine 🤲🏻

Buna ben bir şey söyleyemem doktorunuz ne söyledi belki erken yerleşmiştir o yüzdendir diye düşünüyorum iki gün sonra tekrar baktırdığınızda iki katına çıktıysa düzenli bir artışı varsa Allah ın izniyle sağlıklı bir bebişiniz var Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤗
amin inşallah canım benim gitmedim Doktor'a bayramdan sonra gideyim dedim kalbinide dduyarım diye pazartesi tekrar kan vericem adetim geçmeden bu kadar yüksek çıkması acaba çoğul olabilir mi diye korktum

X