Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    93
Aaa bu da kız ramzi ye göre 🤗💞❤️ramzi doğru çıkarsa kızlar dolacak bu ay maşallah 🤗❤️
Merhaba Ramiz teorisi 6+1e göre benim ultrason görüntüme de bakabilir misiniz ? 🥰
0F282A06-815C-4BCD-84C8-1B3DAE081C87.jpeg

Canm cinsiyeti belli olmadı ben kızımı çok erken öğrenmiştim şuan onu m ediyorum birde
Cuma devlete gitmiştim rica ettim baktı hani net bir şey söyleyemem demişti ama erkeğe benzemiyor dedi çıkıntı görünmüyor ama tabi net değil dedi açıkçası bende görmedim çıkıntı :) içimde hep kız var çevremde kız diyor ama bilemiyorum tabii sağlıkla gelsin 💕özeldeki doktorum da dur daha tam emin olalım bir dahaki kontrolunde süpriz yaparız dedi diğer kontrolum de 4 hafta sonra💕😄

Cuma devlete gitmiştim rica ettim baktı hani net bir şey söyleyemem demişti ama erkeğe benzemiyor dedi çıkıntı görünmüyor ama tabi net değil dedi açıkçası bende görmedim çıkıntı :) içimde hep kız var çevremde kız diyor ama bilemiyorum tabii sağlıkla gelsin 💕özeldeki doktorum da dur daha tam emin olalım bir dahaki kontrolunde süpriz yaparız dedi diğer kontrolum de 4 hafta sonra💕😄
Hadi bakalım günkündeki gibi olur inş devlette görse de söylemezler bende ilaç yazdırmak için ayrıyeten gitmek istemiyorum o yüzden 3 hafta kadar bekleyeceğim gibi 11+0ım

Kızlar merhaba herkese Allahtan sağlıklı sıhhatli hamilelikler diliyorum. 11. Hafta kontrolüm oldu ikili test yapıldı sonuç bekliyoruz. 11. Haftam dolmak üzere. Yalnız demir ilacı başlamak gerek dedi ama bulantı geçmedi hala prilam kullanıyorum. Bulantı geçince demire başla dedi.Bulantı kusma devam etmesi normal mi. Siz de durumlar nasıl

Iyi geceler hepinize benim bu aksam. Kanamam artti acile gittim nobetci dr muayne etti kalp atisi duyamadi ama kendisi onunu bile goremeyen bi dr du hem. Bana dun g3c3 niye gelmedin diye kizip bu aksam hicbisi yapmayan emekliligi gelmis bi dr k3ndisi sabah k3ndi doktoruna gel dedi zaten gelicem dedim ve eve dondum ben kendimi hazirladim bebis zaten geriden geliyordu gecen hafta dan bu yana bir hafta buyumus ama. Kalp atisini duyamadi oda ayri bi m3sele yarin sabah doktoruma gidicem ve buyuk ihtimalle kurtaj dicek ben aksam yemeginin bulasiklarini bile toplayamadim uzuntuden sabahi bekliyorum uzuldugum sey iliskiden sonra bunkanamanin baslamasi bu vicdanin bana yuklenmesi olacagi varmis evet sizlere saglikli dogumlar diliyorum
Allahım yar ve yardımcın olsun Tüm güzel dileklerim dualarim sen ve diğer bebeğini kaybeden arkadaşlarima olucak Allah hidayet sabırların en güzelini versin 🙏🏻

13. Haftaya giricez İnşaAllah.. bugün kontrolum vardı çok şükür herşey yolunda, eliyle yüzünü kapatmıştı bizim nazlı kuzucuk :) 2 gün önce de arkasına dönmüştü görememiştik yüzünü 😇bayağı ağrılarım oluyor bu aralar bel karın kasık büyüyoruz, belirgin olmaya başladık artık bugün doktorum ikili tarama testimi söyledi onu verdim ense kalınlığımız da normal hamdolsun test sonucu 1 hafta sonra çıkacakmış bakalım 💕 bende gelişmeler böyle rabbim İnşaAllah tüüüüm bekleyenlerimizin göğsüne kavuştursun yavrularımızı💞💖💗🥹
Yaaaa cok sevındım balımm maşallah maşallah yaa🧿🧿🧿

Bana %70 erkek dedi bugün. Birşeylerde gösterdi burdan dönmez diye düşünüyorum 😅 Hep kız hissedince kısa bir şok oldu tabi ama sağlıklı olsunda ikiside çok güzel 🥰
Anaaa deme:)) hadi hayırlısı bebeim
Bakalm grupta en cok kız mı erkek bebiş mi olacak💃💃💋😍

Kızlar ben 10+4 üm bugün özelde başka doktora gittim demirin düşük b12 düşük birde magnezyum başlayacağız dedi aranızda bu kadar erken başlayan var mı kullanıp kullanmamakta kararsız kaldım

Yaa insan nasıl bekler 17.hafta oluyor ayy yüzdelik falan verse bu doktorlar bariii çatlarım ben olsam

bende keseyi görmeye gitmiştim ertesi hafta kalp atışına . Sonra bir ay geçti öyle 10. haftada gittim yine bir ay var arada kontrolün :KK70: sabırsızlanıyorum ama
Anladım canım bencede ayda 1 olması daha sağlıklı ve ultrasonda çok bebek için iyi değil hemde her kontrolde strese giriyom ben ondan daha iyi. Bir yandan da dediğin gibi bebişi görmek için sabırsızlanıyorum😀😀

X