Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    19
Ya az önc yatarken hapsrma geldi ayy kalkiyordm tam hapsrdm kasıklarim bi ağridi bi ağridi allahhh napicaz böyle ya kizlar

Bende kararsızım ya sabahtan beri 5 tane zeytin az birşey patates yedim kocamı bekliyorum karnımızı doyurması için 😅 tabi diyetiysenin dediği şeyler iştahımızı açar mı bilmiyorum 😅
Ay bu ben ben. Tüm gün birşey yiyemiyorum yesem çıkarıyorum . Eşim gelsinde yiyelim diye bekliyorum onun yanında niye bilmiyorum daha rahatım . Diyetisyen ne derse desin kendim yapacağım için iştah falan açılmaz bana şu aralar dışarda pişirip getirsinler onu zor yiyorum. Kendim yapacak olduktan sonra ne yapayım diyetisyen menüsünü 😃 canım aslında hepimiz nasıl beslenmemiz gerektiğini biliyoruz miniklerimiz az büyüsün şu midemizin hasssaiyeti geçsin sağlıklı döneme geçeriz bizde 🤩

Ben minyonum baya, birde ilk gebeliğim benim tipe 10-12 kilo nasıl olacak bilmiyorum. Sonlara doğru Yuvarlanırım artık.Boy 1.56 kilo 58 yani şuanda de bir kilo ödem gelmiştir belki şimdiye kadar.Ama zaten benim boya 50-55 olmam lazımdı.şimdi de çok kilolu durmuyorum ama top gibi olmak istemedim herhalde ondan.
Olmazsın ya hiç öyle düşünme sen misyonsun belki iç karnın geniş olur kız belli mi olur

Ay bu ben ben. Tüm gün birşey yiyemiyorum yesem çıkarıyorum . Eşim gelsinde yiyelim diye bekliyorum onun yanında niye bilmiyorum daha rahatım . Diyetisyen ne derse desin kendim yapacağım için iştah falan açılmaz bana şu aralar dışarda pişirip getirsinler onu zor yiyorum. Kendim yapacak olduktan sonra ne yapayım diyetisyen menüsünü 😃 canım aslında hepimiz nasıl beslenmemiz gerektiğini biliyoruz miniklerimiz az büyüsün şu midemizin hasssaiyeti geçsin sağlıklı döneme geçeriz bizde 🤩
Canım tam bunları yazacaktım sen yazmışsın 😍 bu kendi pişirdiğimizi yiyememe ne zaman geçecek acaba. Yemek yapıyorum yiyemiyorum kendime az birşey salata yapıyorum yada meyve. Başkası yapınca yiyorum ama enteresan şekilde 😅 Allah'tan kusmam yok o olsa ne yapardım bilmem

Hapşururken bende karnımı tutuyorum eşimde diyor ki he tut tut düşmesin . Biz napıcaz doğana kadar kafayı yememeye çalışacağız 😍😍
ayy gerçektenn karnımı tutamadim da tam kalkarken hapsrdm tam işkence ya nasıl geçicek kalan süre bilmiyorum😂 Akıl sağliğimi yitircem eşim eve geldi ona anlattm hemen😅😅

Bazen bendede oluyor kaslar gerildiği için heralde malum herşeyin yeri değişiyor
Bişi olmdi ama demi Allahın izniyle bişi olmaz diyo eşimde ama baya sanci girdi sağ sol tarafli ya normal zamanda olsa hapşrma gelsede hapsrsak deriz buzmnda tutuyorum bile bazen burnumu sıkıyorm ağizdan nefes aliyorm geçsin die böyle bi taktik geliştrdm kendimce😅

Bişi olmdi ama demi Allahın izniyle bişi olmaz diyo eşimde ama baya sanci girdi sağ sol tarafli ya normal zamanda olsa hapşrma gelsede hapsrsak deriz buzmnda tutuyorum bile bazen burnumu sıkıyorm ağizdan nefes aliyorm geçsin die böyle bi taktik geliştrdm kendimce😅
Yani şuana kadar birşey olmadı çok şükür ☺️ bağlar anlık geriliyor ya ondan acıyor bence pozitif düşünürsek rahim büyüyor ondan hapşurunca artık farklı tepkiler alıyoruz 😅

Canım tam bunları yazacaktım sen yazmışsın 😍 bu kendi pişirdiğimizi yiyememe ne zaman geçecek acaba. Yemek yapıyorum yiyemiyorum kendime az birşey salata yapıyorum yada meyve. Başkası yapınca yiyorum ama enteresan şekilde 😅 Allah'tan kusmam yok o olsa ne yapardım bilmem
Herhalde kokudan dolayı benim öyle. Başkası yapınca ama benim evde yapmayacak o zaman bende yiyorum ama bence kusma var işte. Geçer ya bu günlerde geçer sonra deriz ki ayy çok yiyoruz kızlar napıcaz🥹🤣🤣

Kızlar yine kalp atışını duyamadım ultrasonda 6+5 günlük.Kesenin içindeki şey büyük görüntü hoşuma gitmedi dedi.Adete göre çok geride dedim ona takılma kürtaj yapamam geç döllenme olabilir dedi. Saçma sapan konuştu 1 hafta daha bekleme kararı aldı doktor.Cok kötüyüm ya
Belki geç döllenmedir olabilir 8 e kadar umut var en kötüyü düşünme

Arkadaşlar merhaba ben 10+1 günlük hamileyim
Karaciğer enzimleri Alt 66 ast 47 çıktı bugün dahiliye doktoruna gitmistim tiroit için bu değerleri görünce kadın doğuma git dedi doktor baktı bebekte sıkıntı olmadığını benim karacigerlerimde sorun olabileceğini söyledi nette o kadar şey yazıyor ki korktum yarın tekrardan dahiliyeye gidecem benim gibi olan var mı nasıl oldu neler yaşadınız bebeğe bişey oldu mu bitane kürtaj yaşadım ve tekrardan aynı seyleri yaşamaktan çok korkuyorum
Canm benim de alt ast yüksek doktor problem değil dedi has dedi ilerleyen zamanlarda yüksek olur o zmn bakarız ama şuan bir şey olmaz dedi 2 hafta sonra alt normale dönmüştü ast hala yüksek ilk gebeliğimdeki tahlillerle baktım onda da yüksekmiş hamilelik de yükseltebiliyor folik asitlerde nete baksan hele kadınlar kulübünde birkaç şey okuyunca bende korktum baya taki kızımdaysa yüksekmiş bu dönemler onu görene kadar

Herhalde kokudan dolayı benim öyle. Başkası yapınca ama benim evde yapmayacak o zaman bende yiyorum ama bence kusma var işte. Geçer ya bu günlerde geçer sonra deriz ki ayy çok yiyoruz kızlar napıcaz🥹🤣🤣
Yani yoğun koku olmazsa mutfakta olmazsam evde yapılanı yiyorum. Peki dışarıdan pişip gelsede kusma oluyor mu. Geçer geçer bugünlerimize şükür 😍

Yani yoğun koku olmazsa mutfakta olmazsam evde yapılanı yiyorum. Peki dışarıdan pişip gelsede kusma oluyor mu. Geçer geçer bugünlerimize şükür 😍
Benim biten tüm belirtiler geri döndü 3 gündür kusma var nerden geldiği önemli değil. Ama evet geçer geçer bu günlerde geçer😃😃

X