Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    93
ben varım hem bulantı hem sıskınlık, su içesim bile gelmiyor. yiyorum yine zorla, kusmuyorumda ama bu durum bitirdi beni ruhsal olarak canım burnumda sinirim tepemde

Kızlar azıcık bir fikir almak istiyorum sizden 1 hafta sonra eşimin doğum günü biraz farklı bişeyler yapmak istiyorum, fotoğraflı, yazılı vs pasta yapmıştım önceki dönemlerde şimdi birazz farklılık istiyorum varmı şöyle güzel fikirleeer

Yaaa bende cuma gideceğim bakalım çoğunluk ne çıkacak bende kız hissediyorum hayırlı sağlıklı bebeklerimiz olsun inşallah
amin amin inşallahh canım az kalınca sabrımız daha da tükeniyor gibi. nasıl sabah olacak bilmiyorum

kızlar her gün 1 tane sade maden suyu için diyorlar magnezyum ve mineral acısından. içen var mı zararı olur mu acaba

12+2 oluyor yarınkesin bir şey demese de illa bi fikri olur
Ben de yarın gidiyorum inşallah güzel haberler alırız cinsiyet de belki belli olur ben de 11+6 yım ama önden gidiyordu normalde 12+ lardayımdır diye düşünüyorum
kızlar her gün 1 tane sade maden suyu için diyorlar magnezyum ve mineral acısından. içen var mı zararı olur mu acaba
Bir arkadaşım da 30 haftalık hamile ona doktoru uludağ premium iç demiş maden suyu için mavi şişeli olandan

Hayır canım bana da doktorum iç demişti, bir zararı olacağını sanmıyorum . Aksine ilerleyen zamanlarda daha da iyi geleceğini söylüyor çevremdeki hamile arkadaşlarım. Şişkinlik ve kramplar açısından

ouy maşallah bebişe kesin olarak soylemese de tahminde bulunabilir bence canım doktordan doktora da değişiyor kimi görse de soylemiyor emin olana kadar. iyi bari ben de kızılay aldım bitince uludag alayım ferahlatıyor da

teşekkürler canım, benim doktorum hiç şunu ye bunu iç demiyor. bugun başlayayım o zaman

12+2 oluyor yarınkesin bir şey demese de illa bi fikri olur
MaşaAllah canım benim 12+4 tü söylemedi bana özeldeki doktorum devletteki doktora da tahmin etseniz dedim o da erkeğe benzemiyor hadi %60 kız diyelim dedi ama emin değiliz bak dedi

MaşaAllah canım benim 12+4 tü söylemedi bana özeldeki doktorum devletteki doktora da tahmin etseniz dedim o da erkeğe benzemiyor hadi %60 kız diyelim dedi ama emin değiliz bak dedi
yaa sen ne zaman gitsen öğrenirsin o zaman. bazı dr lar emin olmadıkca soylemek istemiyorlar. ama bize tahmin bile merakımızı gideriyor

teşekkürler canım, benim doktorum hiç şunu ye bunu iç demiyor. bugun başlayayım o zaman
Benim doktorum da her zaman söylemiyor ne yazık ki, bebeğe bakıyor iyi diyor gönderiyor, iyi olduğunu duyunca aklıma soru sormakta gelmiyor. İlgili birini bulmak zor. Araştırıp gebe arkadaşlara sordukça öğreniyorım çoğu şeyi.

Çok şükür çıktım içim rahatladı bebiş sağlıklı. Cinsiyet tahminim var ama arkadaşlar tembihledi onlara söyleyeceğim parti yapacaklarmış dedi tekrar haftaiçi gel cinsiyeti netleştirelim dedi. Şimdi fetal dna testi ve idrar testi vericem. bebiş bir hafta önden gidiyor

iyi akşamlar kızlarben yarın cinsiyet için gidecegim cok heyecanlıyım ama kız hissediyorum eminim hatta kız olduguna

Oyyy kızz cok sevindim kacta randevun
Selam bebek ayy ben cok guzel bir yazı yazıp çerçeve yaptırdım bebeim
Çok duygulandı
Bak yolluyorum burdan fikir olsun

Eklentiler

• 1000013681.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 58
Oyyy oyy maşallah canmm cok sevindim yaaa☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…