Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    93
Aa az kalmış doğum gününe eşinin de aynen ben sizinle paylaşayım sayfasına da bakarsınız fikir olsun

Aa az kalmış doğum gününe eşinin de aynen ben sizinle paylaşayım sayfasına da bakarsınız fikir olsun

Ay ben hiç bir şey hissetmiyorum kendimde kız veya erkek :) ama çevre çoğunlukla erkek diyorrr bilemedimmm
Bende Çin erkek kan yenileme kız yüzük testi kız bir kaç defa rüyamda kız gördüm gönlümden geçen de kız Rabbim ne hayırlısı ise onu nasip etsin inşallah Salih Saliha Erdemli sağlıklı bizlere vatana millete hayırlı evlat olsunlar inşallah sonuçta kız erkek biz yetiştireceğiz ama kız çocuğu işte anne babaya daha yakın oluyor bilmiyorum hayırlısı artık

Banada herkes erkek diyor hatta abim ultrason resmine bakıp yüzde 99 erkek dedi
Keşke banada ters köşe olsa
Oyy be Eslemim:)
Olur olur banada herkes kesin kız diyordu canım. Bütün cinsiyet tahmin testlerini yaptım tek erkek diyen çin takvimiydi bi çin takvimine bak bakalım ne çıkacak

Eslem senin cinsiyet belli mi canım bende biraz önce eslemin oğlu olacak bana öyle geliyor demiştim
Canım %70 erkek dedi doktor, sakın alışveriş yapma dedi ama ultrasondada birşeyler gösterdi ilk erkek hissedensin kız tuttu alışveriş siteleri sinirimi bozdu 15 kız kıyafetinin arasında bir tane erkek kıyafeti anca buluyorsun

Olur olur banada herkes kesin kız diyordu canım. Bütün cinsiyet tahmin testlerini yaptım tek erkek diyen çin takvimiydi bi çin takvimine bak bakalım ne çıkacak
Ahahaaayy bazen kendime de kızıyorum o kadar bekledin uğrastn bak Allah' nasip etti ne bu diyee ama işte insanın da bir hayali vardır yaa aslnda onu dile getiriyoruz. Aslnda tabiki sağlıkla kucağımıza alalım en önemlisi o

Dimi dimiii hep aynen erkek bebelere hep aynı tarz şeyler var

Kesinlikle canım Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin ikiside o kadar kıymetli ki

Ne bileyim içime öyle doğdu görmedim aslında ama ister istemez burda bi bağ kuruyoruz artık

oyy yerimm senii haklsn
Valla güldürdün kız beni:))
Neyse bende size kız kıyafetleri bakarım birşey olmaz bi arkadaşım canımı sıktı canım burda takılıp gülerek kafamı dağıtmaya çalışıyorum işte rüyasında beni çok kötü görmüş anlatmayacağım ama inşallah bebeğe birşey olmaz felan dedi bunun geri dönüşü yok gibi sanki felan dedi şok oldum keşke bunu bana söylemeseydin dedim düşünmemeye çalışıyorum o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…