Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    65
Yani miktar önemli canım. Gebelikte bir kaç doktoru dinledim hepsi nane limon çayını güvenli buluyor mesela. Ölçü kaçırılmadan herşey tüketilebilir

Yani miktar önemli canım. Gebelikte bir kaç doktoru dinledim hepsi nane limon çayını güvenli buluyor mesela. Ölçü kaçırılmadan herşey tüketilebilir
Aynen cnm ben de araştırınca o şekilde okudum.ben de işte yayla çorbası felan hoşuma gidiyor bu ara bir de salata ikisinde de bol naneyi seviyordum ama azaltıcam yine de tedbir amaçlı bundan sonra

Aynen cnm ben de araştırınca o şekilde okudum.ben de işte yayla çorbası felan hoşuma gidiyor bu ara bir de salata ikisinde de bol naneyi seviyordum ama azaltıcam yine de tedbir amaçlı bundan sonra
Tabi için nasıl rahat ederse ama tamamen bırakmana gerek yok. Mesela maydanozda önermiyorlar çok. Doktor eğer kasa kasa yemeyecekseniz zarar vermez diyor. Tabi sapını kaynatıp içmek felan ayrı o kesinlikle önerilmiyor. Ama bende hem nane hem maydanoz tüketiyordum

hahahah her gün yeni bir bilgi :) bir gün leblebii iyi geliyor ertesi gün tatlı bir şeyler. koku hassasiyetim yok ama midem kötü sürekli

Selam bebek sen nasılsn bakalm:)
Kız ben illk onları aldım zaten bebeğe bi tek emziklerini almadm onu cinsiyete göre alcam renk renk ya onlar
Biberon setinde bir emzik vardı zaten
Ben set olarak aldm
Kuşum çok iyi yapmışsın hepsi kullanışlı şeyler iyiyim canım kanamalarım bitti bugün daha iyi hissediyorum. Sen nasılsın minnoş nasıl cinsiyet öğrenmeye de az kaldı

Anladım cnm saol tavsiyen içinaynen herşeyin azı karar çoğu zarar

Canımmmm yaşadığımız şeyler elbette kolay şeyler değil ama kötünün de her zaman on kat daha kötüsü de var. İlerleyen haftalarda da kaybedebilirdik. Bu daha kötü olurdu bizim için. 5-6-7 veya doğumda bebeğini kaybedenler var. Böyle kötü bir durumda dahi şanslıyız ki biz daha kötüsünü yaşamadık. Rabbim ol derse yine olur. Allahım geciktirme, kucağımı boş bırakma, bana da annelik duygusunu yaşat. Bana eşime sağlıklı bebek ver eli ayağı düzgün diye dua et. Ben inanıyorum yine olur. Benim de ruh sağlığım yerinde değil ama koyvermiyorum kendimi daha iyiyim iyi olacağım diyerek geçiriyorum günlerimi. Ve ben bu dönemde eşimin çok anlayışsız bir zamanına denk geldim. Eşimin ailesiyle tartıştık birbirimize girdik eşimle boşanma noktasına geldik birkaç gün içinde. Yine de kendimi bırakmıyorum önce biz önemliyiz bizim sağlığımız. Daha sonrasında bebekte olur anne de oluruz inşallah.

Kuşum çok iyi yapmışsın hepsi kullanışlı şeyler iyiyim canım kanamalarım bitti bugün daha iyi hissediyorum. Sen nasılsın minnoş nasıl cinsiyet öğrenmeye de az kaldı
kanamalarının bitmesine çok sevindim çiçeğim <3 :) en kısa zamanda sağlıkla inşallahh

Kızlar elektirikli ana kucakları var ya düşünüyor musunuz onlardan
Ben kızıma joie nin simdi üretimde olmayan adını unuttum bi modelini almıştım 4.5 sene once hiç sevmedi kullanamadık dogru düzgün. 4 moms falan alsaydım içime otururdu heralde. Ama benden sonra benim yegenim sonra esimin yegeni sonra benim başka yeğenim kullanıyor simdi cok memnunlar. Kendini cıkardı coktan bakalım yeni gelen bebişe de bir denicem inş o durur içinde büyük rahatlık oluyor

Hanımlar aranizda ara ara kanaması çok yoğun değil leke gibi sonraya kahverengiye leke ile devam eden var mi transfer oldugumdan beri sürekli leke arada kırmızı kan gelip duruyor çok şükür bebeklerim gayet sağlıklı ama moral olarak çok etkiliyor beni bu leke olayı hep tedirgin oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…