Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    41
Cnm ben ekşi yiyorum hep. Erik bol nar ekşili çiğ köfte ayrıca meyve soğuk olacak şekilde yaz meyveleri vs. Etten tavuktan ve genel olarak yemeklerden tiksindim. Fresh şeyleri yemek istiyorum hep ama erkek dedi Dr. Birde çok uyku ve üşüme durumu oluyor ben de.
bnde hep ekşi yiyorum tatliyi çok severken bi anda uzaklaşma geldi bnde erkek hissediyorum göbeğim çok sivri gidiyo ama kiz olursa acayip şaşiririm😂 tam bir gol olur o kdr çok erkek hissediyorum ki en başindan beri oysa kizim olsun istiyodm küçüklükten beri

bnde hep ekşi yiyorum tatliyi çok severken bi anda uzaklaşma geldi bnde erkek hissediyorum göbeğim çok sivri gidiyo ama kiz olursa acayip şaşiririm😂 tam bir gol olur o kdr çok erkek hissediyorum ki en başindan beri oysa kizim olsun istiyodm küçüklükten beri
Ahanda aynı ben
Bende hep kız hayali kurardım
Hatta bebeğime vereceğim ismi oyuncaklarıma vermiştmm
Öykü bebek, öykü ayı falan🤣🤣
Ama nasibimizde ne varsa onu yaşayacağız arkadaşım🥰

Bende baya ekşiye düşkünüm de ondan merak ediyorum. Ama hep erkek hissettim. Çok merak etmiyordum ama burda böyle öğrenenleri gördükçe vallahi heyecan yaptım... :KK70:
Ben başından beri sadece ekşi yiyorum zaten doktorda kız dedi ama yine net konuşmadı . Hayırlısı olsun sanki anneler hissediyor ya ben hep kız hissettim

Yaaa ırmak çok sevindim o zaman benim de kız diyorum hala 😀😀😀😀ayyy yarın bir de ben göreyim dua et bana da
Ederim canım benim . Böyle kımıldasın istersen gerçekten yarım saat önce bir lokma çikolata at ağzına. Ben 15 dk önce atmıştım aşırı kıpırdaktı. Sonra bekledik yarım saat az duruldu . Öyle hemen yersek çok kımıldak oluyor. Ayy bakalım senin prenses mi gelecek 😂

Cnm ben ekşi yiyorum hep. Erik bol nar ekşili çiğ köfte ayrıca meyve soğuk olacak şekilde yaz meyveleri vs. Etten tavuktan ve genel olarak yemeklerden tiksindim. Fresh şeyleri yemek istiyorum hep ama erkek dedi Dr. Birde çok uyku ve üşüme durumu oluyor ben de.
Bak üşüme uyku da dahil yukarda yazdıklarının aynısı bendede var ama kız dedi. Demekki belirtiler aynı olsada cinsiyet farklı oluyormuş. Hoşgeldin mavi kalbimiz 💙💙🧿

Himm bana 13 bin dediler, epey fark var. Hadi inşallah sonuçlar tertemiz olur. Kaçıncı haftadasiniz, ne zamana kadar yapılabiliyor acaba?
Benim 12 bitti. 14. Haftaya kadar diye biliyorum ben. Normalde 11.000 tl ama biz doktorla anlaşmalıyız ondan bu fiyat. Şehire göre de değişiyor galiba

9000 gerçekten iyi fiyat. Denizli’de nerede yaptırdınız? Bende Aydın’da yaşıyorum. Çoook şaşırdım. Duyduğum en iyi fiyat 🍀 İnşallah tertemiz gelir sonucunuz. Ne kadar süre de çıkar hakkında bilgi verdiler mi?
7 iş günü dedi. Yani totalde 10 gün falan . Ben özel klinikte verdim kanı. O firmaya gönderiyor kargo gelip aldı. Ama benim doktorumla en başından anlaşmam var herhalde ondan bu fiyat. Doktorumunda firma ile anlaşması var . Onun hastalarına indirim yapıyor biz dışardan sorduk 11.000 dediler bu hafta için dolar değişirse fiyat değişir dediler

Kızlarr 🥹 Ağlamaktan zor yazıyorum ama sizinle de paylaşmak istedim.
Fetal dna sonucumuz çoook şükür temiz geldi ve oğlumuz olacağını öğrendik 💙💙💙
Ye ekşiyi çıkar ayşeyi durumu bende tutmadı😃 Hayatımın en güzel anını yaşıyorum. Allahım olmayan herkese nasip etsin. Hepimiz sağ salim kavuşalım evlatlarımıza 🥹💙💙💙💙

Oooooooo tamam geldi bizim prenses 🌸🌸
O zaman benim erkek😁😁
Maşallah maşallah canm
E kızzz fetal ne zaman cıkacak
Birde hareketli olması mı iyi hareketsiz olması mı
Ben Pazartesi ne yapsam 😄
Ben çikolata yedim direk girdim doktor bir dahakine yarım saat önce ye dedi. Ölçüm yapamadık hareketten bekledik yarım saat öyle ölçtük . Ay sıra sende 🥰🥰 İkiside sıkıntı değil onu sordum ben aç olursanız çok hareket etmez dedi tok gelmeye çalış dedi . Ben çikolatalı süt içtim çikolata yedim çocuğa enerji patlaması yaşattım 😂😂

Cinsiyeti öğrenen kontrolü iyi geçmiş arkadaşları tebrik ederim 🌼 darısı ilerleyen haftalarda başımıza 🙏

Benim gibi gece tuvalete kalkıp sonra uykuya dalamayan var mı? Gündüz uyuyup dengeleyebiliyor musunuz? 🥲

Bir sorum da batmalarla ilgili. Benim ara ara ama hep sağ tarafımda batma hissi oluyor. Bu fetüsün sağ tarafta olduğu anlamına mı geliyor?

11. haftadan herkese selam ediyorum. Çarşamba günü NIPT için kan vereceğim, 1 haftaya belli olurmuş. Umarım güzel haberler veririm.
Tam bu soruyu sordum bugün batma oluyor solda mı düye doktorda dedi ki Şuan sağ sol yok yüzüyor sürekli ya sağa ya sola geçiyor büyüdükçe bet pozisyonu belli olur batma da çok normal artık hapşırınca bile batma hissedersin rahim büyüyor dedi. Bende bugün verdim kanı inşallah senin de hayırlı haberle gelir canım benim 😄

Ben çikolata yedim direk girdim doktor bir dahakine yarım saat önce ye dedi. Ölçüm yapamadık hareketten bekledik yarım saat öyle ölçtük . Ay sıra sende 🥰🥰 İkiside sıkıntı değil onu sordum ben aç olursanız çok hareket etmez dedi tok gelmeye çalış dedi . Ben çikolatalı süt içtim çikolata yedim çocuğa enerji patlaması yaşattım 😂😂
Ahaha🤣😇 ırmak yaa aynen cok enerji vermişsn sen kız
Ben gecen aç gitmiştim dmeek ondan uyuyordu 🤣
Tmm canm fikir için teşekkürler ☺

Ye ekşiyi çıkar ayşeyi durumu bende tutmadı😃 Hayatımın en güzel anını yaşıyorum. Allahım olmayan herkese nasip etsin. Hepimiz sağ salim kavuşalım evlatlarımıza 🥹💙💙💙💙
Oy bugün ne güzel haberler geliyor 🦋🦋

Anaaaaaa bir prens daha🥰🥰🧿🧿🧿
Maşallah maşallah paşama yaa
Sağlıkla gelsinler inşallah canm benim gözün aydn

Selammmmmmm benim minik o kadar hareketli ki kımıldamaktan göremedik birşey ama yüzde seksen kız dedi🩷 2 kez ultrasona girdim ense kalınlığı için kımıldak bebiş zor ölçtürdü . Fetal DNA verdim artık cinsiyet ona kaldı benim 😍 bu arada çikolata yerseniz ve tok olursanız bebek çok kımıldıyor 😍
Maşallah 🌸
Kaçıncı haftadasın ?
Ay biran önce salı gelsede bende gidip görsem,
İnşallah herşey yolundadır 🫶

X