Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    56
Günaydın kızlar,

Kitap almak istiyorum bebek gelişimi ile ilgili ya da bilmemiz gereken şeylerle ilgili eğitici kitaplar daha zamanımız varken okumak istedim.

Belki alanlar olmuştur, önerisi olan var mı?
Yediğini içtiğini süreçte öğreniriz deyip ben psikolojiye yöneldim Nihan kaya- iyi aile yoktur u okuyorum şu an

Valla canm bgn zor oldu ama doktor yüzde 95 eminim dedi bacaklarını açmadı bir türlü bebecikk
yaa şuna bak naz yapmış bu kız olmasın sakınn ay kuzenin çaktırmadımı hiç hayırlısı canım. ama benim doktor hiç öyle uğraşmazdı sanırım göstermiyor derdi seninki baya baya uğraşmış görmek için

Diş çıkarma dönemine ek olarak en iyi çözümlerden biri benim için soğutulmuş pırasa oldu çok yardımcı oldu diş kaşınmasına az kemirmedi
kesinlikle bu doğru katılıyorumm sonrada leşş gibi kokmalarııı ayyy yerim yaww neler yaşamışız geçmiş şimdi düşününce o günleri nasıl uzak ama yeeniden geliyor o günler

off bende çok merak ediyorum artık yaa 12+2 oldum 2 gün sonra 9 mayısta randevum 2litarama yapılcak cinsiyet gösterir mi acaba diyorum heyecan basıyor ve akşam rüya gördüm doktora gitmişim test sonuçlarının olduğu bir dosya vardı orda pembe bir kalp koymuşlar aaa kız mı diyorum sonra ultrasonda fln bakıyor kız diyorr. ben doktora gitmeden yaşadım gece herşeyi:confused:

Arastırdım bizim enginar yememiz lazımmıs
Enginar ve bol su düzene sokuyormus. Hafta da 3 kez yiyelim ve takip edelim.
Benim 61 çıktı dün. İki hafta sonra tekrar kan vereceğim,.
Senin değer düştü mü? İlki kaçtı?

Hanımlar dün yine açık kırmızı kanama geldi bu gün kontrole gidicem inşallah bebislerim sağlıklıdır hamile olduğumu öğrendiğimden beri sürekli leke kanama yaşıyorum arastiriyorum ikiz gebelikte olabilirmiş ama artık çok yıprandım sürekli diken üstündeyim dua edin kizceler bebislerim sağlıklı olsun 10+4 olduk bu gün

yaa şuna bak naz yapmış bu kız olmasın sakınn ay kuzenin çaktırmadımı hiç hayırlısı canım. ama benim doktor hiç öyle uğraşmazdı sanırım göstermiyor derdi seninki baya baya uğraşmış görmek için
Valla canm uğraştı Saolasun doktor vajinam bile az acıdı kız🤣
Yok çaktırmadı canm, zaten caktırmasn yaa parti yapcaz ya:)))

Çok pahalı😔😔
Parasından da ziyade küçük değil mi acaba bunlar. Park yatak daha çok kafama yatıyor
121cm bu küçüğüde var oda 75 cm civarı. Park yatakla aynı boyda yaklaşık olarak. Park yatakta var evde mammadan almıştım yaklaşık aynı boydalar. Ha küçük bir anne yanı alıp 7 8 aylık olunca park yatağa geçiş yapabilirsin fiyat daha uygun gelir. Chicco kaliteli ama pahalı bence joie ve kraft tam fiyat performans ürünleri tavsiye ederim onlarıda.

Hanımlar dün yine açık kırmızı kanama geldi bu gün kontrole gidicem inşallah bebislerim sağlıklıdır hamile olduğumu öğrendiğimden beri sürekli leke kanama yaşıyorum arastiriyorum ikiz gebelikte olabilirmiş ama artık çok yıprandım sürekli diken üstündeyim dua edin kizceler bebislerim sağlıklı olsun 10+4 olduk bu gün
Geçmiş olsun canm evet ikizler de olabiliyor benim yengemin de ikizleri var onun da hamileliği böyle gecti malesef
Ama şükür çok iyi çocuklar 🥰🧿

Yaaa yesinler onu maşallah sağlıkla gelsinler inşallah dondurma ye bidahakine😀benim de doktor kız bu niye uyuyor çikolata ye gel dedi yedim geldim dedim karnımı salladı dürtttü yok ben birazdan geleyim dedim tamam dedi gittim magnumun dışı ekşili karadutlu dondurmasını yedim geldim eller ayakları kıpır kıpır 😀
Benimki de hareketliydi dün ama sadece eller🤣 bacakları kapamış doktor cinsiyet tahmini yapana kadar ne uğraştı🤪
Artk 1 ay sonra randevum

off bende çok merak ediyorum artık yaa 12+2 oldum 2 gün sonra 9 mayısta randevum 2litarama yapılcak cinsiyet gösterir mi acaba diyorum heyecan basıyor ve akşam rüya gördüm doktora gitmişim test sonuçlarının olduğu bir dosya vardı orda pembe bir kalp koymuşlar aaa kız mı diyorum sonra ultrasonda fln bakıyor kız diyorr. ben doktora gitmeden yaşadım gece herşeyi:confused:
Ayy canmmm hadi hayırlısı kızz
Rabbim kalbinden geceni nasip etsin inşallah

X