Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    57
İşte benim doktorda hep aynısını diyor emin olamıyorum bende 😀😀. Yada senin nazlı bir kızın olacak ondan 😍😍 olsun kız ellerinin kıpırdaması bile çok güzel 😀😀
Evet tabiki gözümün önünden gitmiyor o minik parmakları bir önceki gittiğimde daha çok hareketini gördüm videoya almıştık sıkıldıkça izleyip mutlu oluyorum size de tavsiye ederim gittiğinizde eşiniz videoya alsın hem hatıra kalır hemde baktıkça bir iç rahatlaması geliyor ♥️🥰

Evet tabiki gözümün önünden gitmiyor o minik parmakları bir önceki gittiğimde daha çok hareketini gördüm videoya almıştık sıkıldıkça izleyip mutlu oluyorum size de tavsiye ederim gittiğinizde eşiniz videoya alsın hem hatıra kalır hemde baktıkça bir iç rahatlaması geliyor ♥️🥰
Bende kalp atışını ve hareketlerini video aldırtıyorum . Günde kaç kez izliyorum bilmiyorum 😀

Yaaa yesinler onu maşallah sağlıkla gelsinler inşallah dondurma ye bidahakine😀benim de doktor kız bu niye uyuyor çikolata ye gel dedi yedim geldim dedim karnımı salladı dürtttü yok ben birazdan geleyim dedim tamam dedi gittim magnumun dışı ekşili karadutlu dondurmasını yedim geldim eller ayakları kıpır kıpır 😀
Dur bende bir dahakine onu deneyeyim belki kızım dondurma seviyordur 😂😂🥰♥️

Benim eşim benden heyecanlı olduğu için telefonu tutmak ne mümkün 😀doktor da bebişi çok yormayalım deyip hemen gösterip çekiyor 😀😀😀

Benim eşim benden heyecanlı olduğu için telefonu tutmak ne mümkün 😀doktor da bebişi çok yormayalım deyip hemen gösterip çekiyor 😀😀😀
Kız benim ultrason sürelerim bayağı çoğaldı. Atıyorum normalde 1 dakika gösteriyor şimdi baya on dakka falan bekliyoruz. Benim çektiğim videonun uzunluğu zaten iki dakika. Bayağı normal ultrason 4 boyut gösteriyor doktor zararı olmaz bence ya

Arastırdım bizim enginar yememiz lazımmıs
Enginar ve bol su düzene sokuyormus. Hafta da 3 kez yiyelim ve takip edelim.
Benim 61 çıktı dün. İki hafta sonra tekrar kan vereceğim,.
Senin değer düştü mü? İlki kaçtı?
Benım ki karışık biraz dıger cocugumda ünsilin kullandım bunda olmaz dedım işalahh ama kanda açlık kan şekerine bakıldı yüksek çıktı yıne dıyet falan başlıcam önlem alınmasa iğneye geçer yıne uff cok zor bu durumlar benım böyle çıktı açlık kan şerınde

0C113212-461C-4A73-9EF6-F7EC858F0DD9.jpeg

Şeker yukselince uyku halsizlik oluyor ozelikle yemekten sonra aç kalıncada tıtreme terleme fenalık gelıyor illa bişey Yemen gerek

Kızlar daha öncesinde doktora gittiğimde bebeğim 4 gün önde görünüyordu bugün ultrasonda 1 gün ilerde çıktı sizde orantılı mı çıkıyor böyle farklılıklar oluyor mu kendi doktoruma gittim ultrason aynı ultrason

Benım ki karışık biraz dıger cocugumda ünsilin kullandım bunda olmaz dedım işalahh ama kanda açlık kan şekerine bakıldı yüksek çıktı yıne dıyet falan başlıcam önlem alınmasa iğneye geçer yıne uff cok zor bu durumlar benım böyle çıktı açlık kan şerınde
Geçmiş olsun 🫤 nasıl bir diyet uyguluyosun acaba benimde ihtiyacım olabilir 😑

Kızlar daha öncesinde doktora gittiğimde bebeğim 4 gün önde görünüyordu bugün ultrasonda 1 gün ilerde çıktı sizde orantılı mı çıkıyor böyle farklılıklar oluyor mu kendi doktoruma gittim ultrason aynı ultrason
o bnde de fark ediyordu ama şöyle devlete ve özele gdiyordum ben iki doktora kendi doktorum çok uzakta il değiştiriyorduk ona 1ayda bir gidiyodm başlarda 2 haftada bir de burdaki devlete gidiyordum devlette 2 gün önde gidiyosa özelde 3 gün önde gidiyo diyodu cihaz farki dolayisiyla bana bunu diyodu mesela

10 gün 2 hafta farklılıklar olmadığı sürece sorun yok baş popo ölçüyo e haliyle bşr mşktar sapma olabilir çok normal

o bnde de fark ediyordu ama şöyle devlete ve özele gdiyordum ben iki doktora kendi doktorum çok uzakta il değiştiriyorduk ona 1ayda bir gidiyodm başlarda 2 haftada bir de burdaki devlete gidiyordum devlette 2 gün önde gidiyosa özelde 3 gün önde gidiyo diyodu cihaz farki dolayisiyla bana bunu diyodu mesela
Cihaz aynı benim işte ve en son 10 gün önce gitmiştim neyse durduk yere evhamlanacak yer arıyorum yine 😂😂😂doktor herşey yolunda dedi çok şükür 🤲🏻

X