Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    40
Ölçtü biçti nasılsın iyi hersey bile demiyor doktor tahmin bile yürütmedi kan verdim 2hafta sonra gel dedi bu kadar😔suratsız doktor mu olur ya enerjimi sömürdü 😅

IMG_5691.jpeg

Kız devamlı elleri ağzında ayaklarını hafif hareket ettiriyor usul usul yatıyor hiç hareketli değildi 😅😂güneşleniyor gbi tatilde

Arastırdım bizim enginar yememiz lazımmıs
Enginar ve bol su düzene sokuyormus. Hafta da 3 kez yiyelim ve takip edelim.
Benim 61 çıktı dün. İki hafta sonra tekrar kan vereceğim,.
Senin değer düştü mü? İlki kaçtı?
Başta normaldi geçen hafta salı verdim 40-39 du 2 gün sonra yüksek diye tekrar istediler 46-42 ydi 20 sinde bir daha bakılır kontrolde heralde ama ben hayatta yiyemem nasıl yapıcam bilmiyorum😔

Hanımlar dün yine açık kırmızı kanama geldi bu gün kontrole gidicem inşallah bebislerim sağlıklıdır hamile olduğumu öğrendiğimden beri sürekli leke kanama yaşıyorum arastiriyorum ikiz gebelikte olabilirmiş ama artık çok yıprandım sürekli diken üstündeyim dua edin kizceler bebislerim sağlıklı olsun 10+4 olduk bu gün
Naptın gittin mi doktora canım ?

Ben park yatak aldım ama taşıma açısından bu daha kolay olabilir belki, ama park yatak yaş olarak daha uzun gidecek birşey. Bunun reflü yatağı gibi olması hoşuma gitti
Açıkçası hepsini denedim bana uzun süre kullanabilecek beşik daha mantıklı geliyor eğer alanınız varsa benim bebeğimin doğduğu evde alanım yoktu şuanki oturduğumuz evde de kendi odası var beşiği ihtiyaç sahibine verip montessori yatak aldık mesela şimdiden eylülde 3 yaşına gelicek bu bebiş için de bir kenarı alçalan anne yanı beşiklerden düşünüyorum alanım pek yok ama bizim büyük bebişin de kıskanıp yatağa yanımıza geleceğini de hesaba katarak kullanılabilir alanı arttırmaya çalışıyorum

Kızlar siz ultrasonda bebek hareketlerini ne zaman gordunuz bu gün kontrole gittim biri 10+5 diğeri 10+2 çıktı ama hiç hareket falan göremedim sizden okudklarimla çikolata da yemiştim oysaki çok şükür sağlıkları gayet iyi elhamdülillah ama insan azıcık kipirdasin hareketlerini falan görmek istiyor Dr o bacaklarımı dedim gıcık cevap vermedi istese ayrintii gosterirdi kontrol olduğu için 2 dk baktı gayet normal sagliklilar dedi bitti
Ben hareketini 12. Hafta bitişine yakın gördüm canım . 9.5 haftalıkken ben de hareket görmemiştim az büyüsün sende görürsün ha uykuya denk gelirse görmezsin doktorun uyandırması lazım 😅😅

Kabin boy ne oluyor travel ne oluyor acaba ya 😀😀cahilliğime verin yada link atar mısın bakayım bende bir de beşik nasıl alacaksınız var mı aklınızda bir şey
Prego Covi Katlanabilen Kabin Boy Bebek Arabası 2024 Fiyatı, Yorumları - Trendyol Şu kabin boy

Prego Prego Range Ãift Yönlü Portbebeli Bebek Arabası Fiyatı, Yorumları - Trendyol Şu travel mesela. Traveller biraz ağır oluyor büyük olduklarından heralde. Kabin boylar daha hafif kolay kullanımı oluyor. Ama pusetli şeklini ben beğenmiyorum kabin boyun mesela. Direk o halde üstüne puset takılıyo. Bir arkadaşımda var o haldede o ağır oluyomuş sanırım.

Beşik olarak tam karar vermiş değilim. Oda yapmak istiyorum kullanım açısından montessori yer yatağı alırım belki diyorum. İlk aşamada yanımada park beşik olabilir ama emin değilim🥲

Kızlar herşey yolunda çok şükür ♥️
Zıp zıp durmuyordu cok tatlıydı 🥰
Doktorda güldü bayagı 😂
Kalbinide dinledik 🥰
Cinsiyet için erken dedi belki bi dahaki sefere 🤲🏼
Gözün aydın canım maşallah miniğe hareketli olcak heralde 🥰

Ölçtü biçti nasılsın iyi hersey bile demiyor doktor tahmin bile yürütmedi kan verdim 2hafta sonra gel dedi bu kadar😔suratsız doktor mu olur ya enerjimi sömürdü 😅
Bazıları myle oluyor gercekten ya ilkmi gidiyosun buna

Prego Covi Katlanabilen Kabin Boy Bebek Arabası 2024 Fiyatı, Yorumları - Trendyol Şu kabin boy

Prego Prego Range Ãift Yönlü Portbebeli Bebek Arabası Fiyatı, Yorumları - Trendyol Şu travel mesela. Traveller biraz ağır oluyor büyük olduklarından heralde. Kabin boylar daha hafif kolay kullanımı oluyor. Ama pusetli şeklini ben beğenmiyorum kabin boyun mesela. Direk o halde üstüne puset takılıyo. Bir arkadaşımda var o haldede o ağır oluyomuş sanırım.

Beşik olarak tam karar vermiş değilim. Oda yapmak istiyorum kullanım açısından montessori yer yatağı alırım belki diyorum. İlk aşamada yanımada park beşik olabilir ama emin değilim🥲
Tamam canım biz eşimle e bebeğe gittiğimizde detaylı bakayım anladım arada ki farkı arkadaşlarında biraz büyük bebek arabaları tekerleri falan kullanımı kolay ama arabaya katlayıp koymak sıkıntı falan diyorlar

Kızzz bana sorsan bence ikiside aynı. Ay çok cahilim gerçekten araştırmam lazım galiiba 😂😂

X