Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    40
Aynen kuzu hem ilk defa hemde kaliteli güzel olsun istiyorsun
Ah ah aslnda biz çingen beşiklerinde büyüdük ama bak maşallağımz var 😄
Orası öyle ona bakarsan biz ne koşullarda büyüdük sanki annelerimiz ek gıda da alerji testi yaparak mı başladı. Ama işte insan özeniyor o zaman şartlar öyleymiş diyor ayy em güzeli olsun istiyor . Ama bak yukarda yazdın ya yatmayınca yatmıyor memede uyuyor demiş kuzen. Benimde görümcemin bebeği aynı öyle kız o kadar şey aldı özendi çocuk ne beşikte ne poşette hiçbirinizde durmadı 😀😀

Buna kadar neler neler aldı canım 🥲 ben bu kadar hıza alışkın değilim 😅
Olsun kız oda baba meraklı ne yapsnn☺🥰🥰

Zaten göbekler çıktı artık çok merak edenler anlar artık😂
Benim coğu cevrem bildiği halde ben sürekli boll gömlekler giyiyorum kızz göbek belli olmasn diye 😃 göbeğe alışamayacağım sanrm
Eşimde bana kızıyor sen hamilesin tabi olacak diye

Orası öyle ona bakarsan biz ne koşullarda büyüdük sanki annelerimiz ek gıda da alerji testi yaparak mı başladı. Ama işte insan özeniyor o zaman şartlar öyleymiş diyor ayy em güzeli olsun istiyor . Ama bak yukarda yazdın ya yatmayınca yatmıyor memede uyuyor demiş kuzen. Benimde görümcemin bebeği aynı öyle kız o kadar şey aldı özendi çocuk ne beşikte ne poşette hiçbirinizde durmadı 😀😀
Evet evet cnm şartlar gercekten suan değişti
E herşey hormonlu doğal değil
Bir nevi mecbur kalıyoruz testler yaptırmaya fazla dikkat etmeye
Artık koşullarımz nasıl sa ona göre alacağız napalım:))
He kız özeniyorsun alıyorsun ama sevmeyen bebek sevmiyor 😄

Benim coğu cevrem bildiği halde ben sürekli boll gömlekler giyiyorum kızz göbek belli olmasn diye 😃 göbeğe alışamayacağım sanrm
Zaten anca biter taksitler canım 😅 kız niye bence göbüş çok tatlı oluyor. Kontrole gittiğimde göbekliler görünce gözlerim boncuk boncuk oluyor benim, hele birde penguen🐧 gibi yürüyorlarsa 🤤

bir de öyle bi gerçek var doğru :KK70: Ben mesela dün evleneli tam bir yıl oldu. Bayramda bile insanlar aman bebek yapmayın tadını çıkarın falan dedi sanki sormuşum gibi fikirlerini :KK70:
İlk geceden hamile olmuşlardır kesin😂😂
Herkes her şeye yorum yapmayı çok seviyor zamanla takmamaya öğreniyor insan bazen iyi niyetli bazen körü niyetli yapılsa da yorumlar insanın bildiğini okuması en güzeli

Yaa bende öyle bol bol giyiyorum ama çıktı yaa benim artık az çok insanlar anlıyor

bir de öyle bi gerçek var doğru :KK70: Ben mesela dün evleneli tam bir yıl oldu. Bayramda bile insanlar aman bebek yapmayın tadını çıkarın falan dedi sanki sormuşum gibi fikirlerini :KK70:
Biraz geçtikten sonrada e yeter artık düşünün derler, sorun kimde diye başlarlar, herşeye müdahiller ya 😅

Kızlar dün kan tahlili yaptırmıştım şunlar kırmızı cıkmış. Bilgisi olan varmı ?

Eklentiler

• IMG_0868.png
    IMG_0868.png
    138,4 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_0867.png
    IMG_0867.png
    144 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_0866.png
    IMG_0866.png
    144,3 KB · Görüntüleme: 43
Yaaaa memnun olan birini duymak iyi oldu canm
Kız ben yatak odama uysun diye gri siyah aldm 🤣 kıza da erkeğe de olur
Vlla birden alınmıyor herşey canm ay ay alacağım ben o yüzden hazır indirm de varken aldım ☺☺
Bende heveslendim valla kremini alcağım gibi benim de yatak odam kremle beyaz karışımı 🥰

Zaten anca biter taksitler canım 😅 kız niye bence göbüş çok tatlı oluyor. Kontrole gittiğimde göbekliler görünce gözlerim boncuk boncuk oluyor benim, hele birde penguen🐧 gibi yürüyorlarsa 🤤
Yaa bende başkalarnda seviyorum ama kendimde nedense sevemedim 😄
Ay Allah affetsin ama🥲 durum bu

Yaa bende öyle bol bol giyiyorum ama çıktı yaa benim artık az çok insanlar anlıyor
Evet evet cıktı canm senin kaçıncı haftaydı:)

Yaa göbüşleriniz çıktı mıı peki o sertlik geldi miiiiii
Bende tam sertlik yok ama cizgi oluştu:)

Bende heveslendim valla kremini alcağım gibi benim de yatak odam kremle beyaz karışımı 🥰
Valla canm fiyat iyi e kullanan biri de varmış memnun alınabilir:)
Odamıza uymazsa olmaz zaten😄😄
Bende öyleyim renk takıntılı

Bence söylenmemesi en güzel bende bunda söylemedim çok rahattınkafam hele düşük geçmişi varsa insanın psikolojik olarak kimse bilmeyince daha rahat ediyor çünkü saçma sapan yorumlar geliyor bu da düşerse vs fln
Benim de kimyasal geçmişim var bitane arkadaşım düşük yaptı yeni kızlara söyledim bana aman iyi söyleme şu kızın gibi kalbi durur dediler şok oldum söylememek en güzeli

Bence söylenmemesi en güzel bende bunda söylemedim çok rahattınkafam hele düşük geçmişi varsa insanın psikolojik olarak kimse bilmeyince daha rahat ediyor çünkü saçma sapan yorumlar geliyor bu da düşerse vs fln
Yorumuna katılıyorum bende daha yeni yeni söylüyorum kafan rahat oluyor her ortamda o gebe şu hamile psikolojisine alınmıyorsun oğlumla geziye bile gidicem 😂nasipse bilmiyorlar

X