Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    41
Canım banada çok erken gelmişti de relaxin hormonu kemikleri gevşetiyormuş progesteron da rahimi yumuşatınca ortaya böyle renkli görüntüler çıkıyor işte 😅 ben şimdiden başlayıp böyle devam ederse ölürüm diyordum eşimin desteğiyle kalktım kaç kez yataktan ağrıdan hareket edemedim ama şuan biraz rahatladı gibi kaç gün götürür bilmiyorum 😅
Sorma pek renkli görüntüler ay hep derdim böyle o tembel hamilelerden olmayacağım. Hareketli olacağım canlı olacağım enerjik olacağım. One öyle naz yapıyorlar falan. Ay gören 60 yaşında sanar beni. Sürekli ay uf ay uf dolanıyorum evde😂😂😂

Sorma pek renkli görüntüler ay hep derdim böyle o tembel hamilelerden olmayacağım. Hareketli olacağım canlı olacağım enerjik olacağım. One öyle naz yapıyorlar falan. Ay gören 60 yaşında sanar beni. Sürekli ay uf ay uf dolanıyorum evde😂😂😂
Hahah aynen bende hamilelik bi hastalık değildir abartmaya gerek yok herşey yapılabilir modundaydım. Şimdi eşimle günlük konuşmam ben bugünde yemek yapamadım, ağrım var yatıyorum, ben sanki hasta gibiyim 😅 şuan bunları yazarken gözlerim yaşlı 😅

bak yavrum ben alıyorum :KK70:
Bgn güneş kremi aldm canm onu da bir süre snra alarm artk🤣
İyi günlerde kullan bebek

Çok heyecanlı anneler gününde :KK70:🤩
Aynen kızz öyle denk geldi vlla 🥳

Ben solante pigment kullanıyordum eczacıma bir sorcam eğer uygun değilse aynı markanın pregna olanı var onu almayı düşünüyorum
Bende bioderma aldım canm bgn sipariş verdim daha.

Ayy doğru ya benim bu günü cumartesi sanmam peki 😀😀
Olsun olsun bebeğim olur öyle şeyler:))

Kızlar sizde de gece uyurken bacaklarınızda bi huzursuzluk varmı bende bu başladı sürekli bi oynatma istegi geliyor haliyle uyumakta zorlanıyorum.

Bgn güneş kremi aldm canm onu da bir süre snra alarm artk🤣
İyi günlerde kullan bebek

Aynen kızz öyle denk geldi vlla 🥳

Bende bioderma aldım canm bgn sipariş verdim daha.

Olsun olsun bebeğim olur öyle şeyler:))
Bende alcam bugün yRın başlamak gerek artık sanırım ☺️

Kızlar bebek ne zaman yediklerimizden beslenmeye başlıyo dün akşam cips yedim çok vicdan azabı cekiyorum şimdi 😕

Selam kızlar 😊 Şimdi doktordan çıktık bebişimiz 12+6 olmuş birazcık daha büyümüş. Ense kalınlığı 1.4 mm, burun kemiği görüntüsü istediğimiz gibi dedi. Benden kan alındı 2 gün sonra sonuç çıkacakmış. Cinsiyetimiz de belli oldu. Oğlum geliyor 🥰💙
Bu sene kız senesi diyoduk ama sanırım erkek senesi. Çevremde herkes erkek annesi 😊

Kızlar bişey soracam 2li testten bahsedilmiş bı kaç kez bende verdim sonuçlar çıkmış ama devlette vermiştim özelde gostercem görebilirler mi devlette ki doktor çok ilgilenmiyor o yüzden gitmek istemiyorum ya da sağlık ocağında sonuçları verirler mi bileniniz var mı e nabizdan baktım rapor varmış ama onu goremiyorum

X