Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    66
Günaydın Kızlar,

Fetal Dna testi sonucumuz çıktı. Bugün doktora gidicem detaylı öğrenmek için ama bir sorun yok dedi yaptırdığım firma çok şükür. Cinsiyeti de öğrendim..

Başından beri hissettiklerim doğruymuş :KK70:

Oğluşum oluyorrrr 💙💙
Oooooo bir prens daha geliyor süper🧿🧿 sağlıkla kucağımıza alalım inşallah canlarm benim cok sevindim 🌺🌺🌺

Günaydın kızçelerim güzel annelerim. Ben hamile yastığı almak istiyorum kullanan yada önereceğiniz birşey var mı.bir sürü çeşit var hangisini alsam bilemedim . Gece ağrılarım başladı sanki destek iyi gelecek gibi
Aynen canm bana da lazm aslnda bulsak iyi olur:)

Ayyy görünce yazmak istedim. Geçen senenin Kasım annelerinden geliyorum. Umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişleri. 🥰
Aminn cok teşekkürler canmcım🥰🥰

Eki Görüntüle 3425379
bunu çok övüyorlar yavrum ben bunu düşünüyorum bak istersen biii
Hmm saol bebek bir bakaym bende buna

Eğer burada varsa akşama elimde olcak canım yarına da iyi kötü derim. Ya düşünüyorum bu ağrılar erken değil mi daha diye. 4 gündür sabaha karşı 4ler 3 Ler hala gözüm açık. Sabah uyanıyorum bel ağrısı özellikle sağa yatamıyorum. Ay soracağım doktora sanki bu ağrılar için erken yani zaten ilk 3 ay kusma ve aç geçti tam şimdi 3 ay balayı dönemi diyordum ağrı başladı 😀
Canım banada çok erken gelmişti de relaxin hormonu kemikleri gevşetiyormuş progesteron da rahimi yumuşatınca ortaya böyle renkli görüntüler çıkıyor işte 😅 ben şimdiden başlayıp böyle devam ederse ölürüm diyordum eşimin desteğiyle kalktım kaç kez yataktan ağrıdan hareket edemedim ama şuan biraz rahatladı gibi kaç gün götürür bilmiyorum 😅

Ağrı bi kaç gündür daha iyi çok şükür artık hareket ederken belimden kulunç kırar gibi sesler çıkıyordu resmen 😅 lavaboya uyanınca bi yarım saat uykum açılıyor sonra devam 😅
bende ağrı için yastığı bir deneyeceğim bakalım :KK70: yok yavrum ya ben bir gidince lavaboya uykum kaçıyor sabaha karşı anca dalıyorum 😂

Dün hastaneye gittim canım sen antibiyotik diyince içiliyomuş demek dedim gitttil serum verdi banada agumentin verdi içebilirsin bebeğine zararı yok dedi çok kötüydüm bugün daha iyiyim çocukta hasta bide ona bakıyorum evde perişan oldum walla
Merhaba geçmiş olsun benim de Salı günü kanda enfeksiyon çıktı hafif de ateş yaptı bana da antibiyotik ve parol verdi Dr içebilirsin dedi onları içip rahatladım şükür hamilelikte yüksek ateş tehlikeliymiş o nedenle Dr un verdiği ilacı kullanmak gerekiyor

Merhaba geçmiş olsun benim de Salı günü kanda enfeksiyon çıktı hafif de ateş yaptı bana da antibiyotik ve parol verdi Dr içebilirsin dedi onları içip rahatladım şükür hamilelikte yüksek ateş tehlikeliymiş o nedenle Dr un verdiği ilacı kullanmak gerekiyor
Geçmiş olsun sanada bende ondan korktum ya hastalık daha riskli bebek içinde ondan gittim şimdi daha rahatım şükür

X