Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    65
İnşallah canım benim kısmet bu işler umarım rabbim nasip etmiştir de olur kolaylıkla
Ben de ilk evlendiğim sene çok üstüne düşmedim çocuğun ama adet düzensizliği şikayeti ile gittim pcos görüntüsü var dediler hiperproma prolaktin yüksekliği var iki yada üç defa emar çektirdim hep temiz çıktı ama asla yüksekliği düşmedi doktor direk tüp bebek dedi iyi bir doktor buldum gitmeden kimyasal gebelik geçirdim ama aynı gün sonlandı kafaya taktıktıkça gözümde büyüdü benden sonra evlenenler doğurdu Kasım da rahim filmi çektirdim tekrar emar çektirdim ocakta tedaviye başladım ama psikolojik olarak çöktüm çevremin özellikle en yakın arkadaşlarım dediğim insanları Allah’a havale ediyorum tedavi ile hamilelik olmadı bende gitmedim doktora prolaktin için ilaç kullandım o ay balık yağı maxiper İnositol içeren bi takviye yani bol su yürüyüş ağırlıklı yeşillik üzerine beslendim ve kimse ile görüşmedim aynı sen gibi ilk defa yumurtlama gördüm ramazan ayının 1. Günü idi değerlendirdik 11. Güne kadar her Hz. Zekeriya peygamberin duasını okudum ya musavvir ya vehhab ya halık ya Zülcelal’i vel ikram esmalarını okudum hergün tövbe ettim sadaka verdim sahurda teheccüd namazlarnda ağlaya ağlaya dualar ettim gece bir rüya gördüm sabah test yaptım o kadar hayalet bi çizgi ki minik mucizemi sadece 45 gibi bir değerle öğrendim olmazları olduran ol kudreti büyük Allahım inşallah tez zamanda nasip etsin canım sana da ama seni strese sokan herşeyden uzaklaş

Kızlar günaydın. Karnımın sadece sağında hafif bir şişiklık çıkıklık var ellediğimde sert olduğunu hissediyorum biraz. Çok ilginç sanki karnım yamuk gibi.. o bebek olamaz dimi daha 13. Haftadayım başka bişey olabilir mi

Renkli resim ve pipi resmi verdi bu haftada
Geçen de pipi resmi vermişti
Yaaa maşallah ne kadar net görmüşsünüz yaaa bize de nasip olsunn salı 12+6yım randevumda inşallah ben de bacak arasını bu kadar net görebilirim yaaa ben kız hissediyorum ama bakalım ne olacak miniğim

Kizlar bir de bu kabzlıktan çok çektim hala çekiyorum bu süreçte hiçbişey fayda etmiyor kayısı kuru erik vs o kdrda su içiyorum sizler de de oluyor mu

Bi zarari var mi canım probytk bu dönemde bnde istiyorum ya hocama da sormayi unttm kaldi öyle
Ben de probiyotik kullandım bağırsaklarım düzene girdi, enterogermina yetişkin önerdi doktorum, eczacı da aynı şekilde. Sen yine kendi doktoruna danış canım da. Kayısıları akşamdan bardakta yumuşatıp sabah içince çok iyi geliyor aslında

Kızlar 12 haftalık hamileyim doktor ilk kız dedi sonra çıkıntı görüyorum erkek olabilir dedi ama kordonda olabilir dedi. Çok şükür biz zor günleri atlattık artık cinsiyet telasindayiz

Eklentiler

• IMG20240515112632.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 97
  • IMG20240430150858.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG20240422215617.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 97
Canım benimmmmmm Allah ol derse her şey olur. Gerçekten imkansız diye bu hayatta hiçbir şey yokmuş yaşaya yaşaya öğrendim bunu. Psikolojik açıdan insanı çok yıpratan, kıran şeyler bunlar. Ne yaşadıysan hissettiysen ben de aynısını yaşadım o yüzden seni mükemmel şekilde anlıyorum. Senin mucizen de kendisi gelmek istemiş hayatınıza benim minişte belki öyle gelmek istiyor belki zamanı var inan hiç bilemiyorum. Rabbim minnoşunu sağlıkla kucağını almayı nasip etsin isteyen herkese de nasip etsin

Kayiisi denedim olmadi maalesef yine akşamdan bekletmeme rağmenn bu probytk kullanicam sölediğin markayi sorayim cnm bi doktoruma her gün mü aliniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…