Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    93
Böylesi daha iyi hepsi aynı olması 1 tane farklı olunca belki ikisinin olduğu kadar hissetmeyecekti kardeşliği hem evin. Tek prensesi sensin hala
Benim de gönlümden geçen oydu, hiç olmazsa biri kız olsun diyordum hep doktora iyice sorduk ama hala umudum var şimdi 13. haftadayız belki bir sonraki kontrolde aaa şu kızmış der diye

Kızlar ben bu fetal DNA sonucundan çok korkuyorum, bu foruma da bazen konu açıyorlar sonuç riskli geldi falan diye onları da okuyorum, iyice korku basıyor,nasıl geçecek bu süreç bilmiyorum? Düşük ihtimalli işler diyoruz ama yaşayan da çok demek ki

Felak nas inşirah suresi oku bol bol canım Allah kalbini gönlüne ferahlık versin inşallah daha dün bi arkadaşla konuştuk bu konuyu yarın ikili taramam var benim de bende ona 30 yaş üstü riskli çıkıyormuş dedim benim yaşım ilk çocuğum da 24’tü kesin down dediler dedi Tombiş akıllı oğlu var ikinci çocuk kız ayağı ters dediler gayet güzel ayakları elleri denk doğdu geldi canını sıkma dedi şu an bile yaşı 28 içini ferah tut Allahım en güzel şekilde yoluna koyar herşeyi

Amin cnm okuyacağım inş

Kızlar canım çok sıkıldı herkes cinsiyet öğrenmiş 10 haftalık erkek dedi 13 haftalık kız dedi ama hiç bakmadı kafadan attı kemik yapısından dedi YouTube de hocalar ordan belli olmaz demiş, bacak arasına bakmadı bile tam ne zaman belli olur dedim 4.ay dedi sizinkiler uzun uzun mu bakıyor benim tam ne zaman belli olur artık bebişime kıyafet almak istiyorum hep beyaz almışım

Ayy deme be canm cok geçmiş olsun.. İnşallah sağlıkla kucağına alırsn prenslerini
Vay be 3 erkek:) şaşırdm ama sevindim de ne güzel arkadaş olacaklar birbirlerine

Sağlıkla gelsinler canım benimde ikinci geliyor erkek üçlersem o da kesin erkek olur
O yüzden sağlıklı olsunlar inşallah

Ayy ben de almak istiyorum ama bana da 4 ay dedii 3 haftam kaldı bekliyomm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…