Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    93
Ben de alcam da biraz bekleyeceğim canım ev değiştirme fikrimiz var bizim o yüzden bişey almıyorum
Hmm anladm canm ozaman acele etme sen😇

Ben gidebilrisem bir yorum yapaarım sizlere canım ama bende baya bir sonra giderim kesin şu ara imkansız
Bende daha bu sıra alamam canm ağustos eylül gibi alrm sanırm

Merhaba hanımlar, bende muhtemelen kasım ayında anne olacağım. Muhtemelen diyorum çünkü tahmini doğum 1 aralık görünüyor ama büyük ihtimal planlı sezaryen olacağı için en az 1 hafta önce olurum ve sonuç kasım :dondurma: İnşallah hepimiz sağlıkla bebeleri kucağımıza alırız :KK200:
Merhabaa hoşgeldin canmmmm
Amin inşallah 🌸🤩🥰

merhaba arkadaşlar
daha 15+3 üm şimdiden ayaklar şişiyor davul gibi.özellikle oturarak çalışan arkadaşlar napıyorsunuz akşama kadar :KK43:

merhaba arkadaşlar
daha 15+3 üm şimdiden ayaklar şişiyor davul gibi.özellikle oturarak çalışan arkadaşlar napıyorsunuz akşama kadar :KK43:
Günde 3.5 litre su içmeye çalışıyorum. Yeterli su içenlerin şiştiğine çok şahit olmadım 🙏🏻Sizde suyu ihmal etmeyin. Birde işten eve gittiğiniz zaman ayaklarınızı yukarıya dikerek dinlenin 🌸

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-24-08-30-59-487_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2024-05-24-08-30-59-487_com.google.android.apps.photos.jpg
    21,8 KB · Görüntüleme: 65
Ne kadar canm fiyatları pahalı mı
Canım biz ilk bebeğimiz için almıştık onu kaybedince kullanamadık kardeşine nasip olacak inşallah. Biz 14 bine almıştık. Puseti falan yok içinde onları almak istersek baya artıyor fiyatı çünkü sadece cybex marka pusetlerle uyumlu ama puseti şuan almayı düşünmüyorum. Kasım da doğacağı için bebek arabasıyla çok gezeceğimizi sanmıyorum yenidoğanken. Bebeğim doğduğunda eğer ihtiyaç hissedersem öyle alırım diye düşündüm. Görümcem kendi pusetini verecek başlarda onda taşırız diye düşündük. Ama araba çooook hafif kendisi gidiyor kendisi dönüyor sanki eşim yeğenini kucağında taşıyarak denemeler yaptı herşey tek elle hallolabiliyor 😅

X