Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    93
Yavrular benim oğluşum büyümüş 🥺❤️🥰
IMG_20240524_211133.jpg

Eezy ben de beğendim diğerini bilmiyorum gerçi nerden almak lazım acaba en uygun nasıl olur
İstanbul’da Opera mağazalarında var sanırım. Ben Ankara’dayım, Ankara’da da Bebek House mağazalarında varmış Cybex. Eylül, Ekim gibi bakıp alırım muhtemelen ben. Online alışveriş sitelerinden fiyat takibi yapılabilir bence, fiyatlar genellikle daha uygun oluyor.

Kızlar canım çok sıkıldı herkes cinsiyet öğrenmiş 10 haftalık erkek dedi 13 haftalık kız dedi ama hiç bakmadı kafadan attı kemik yapısından dedi YouTube de hocalar ordan belli olmaz demiş, bacak arasına bakmadı bile tam ne zaman belli olur dedim 4.ay dedi sizinkiler uzun uzun mu bakıyor benim tam ne zaman belli olur artık bebişime kıyafet almak istiyorum hep beyaz almışım 😪😪
Bende aynı durumdayım. 12. Haftada ikizlerin birinin cinsiyeti kesin dedi doktorum diğerine tahminde bulundu. Eşime supriz yapxam diye soyletmedim doktora. Şehir değiştirmek zorunda kaldım şimdi buradaki doktorlar bakmıyor belli bir haftaya kadar. Öğrenemedik hala. Kıyafet olarak bende ayni sürekli beyaz zıbın aldım durdum 😀

Aşırı derecede moralim bozuk dün kayınvalideme gittik silah zoru ile sayılır sözde hastaydı hastaneye gidiyor hergün evlendiğimizden beri hasta ve hastanelerde neymiş ben niye aramamışım kardeşleri için eşim teyzem gil bebeği geçdiyse da olur dedi eşime bağırıp kızmak yerine bana bağırdı çağırdı ben de kalktım geldim biraz önce eşimi aradı görümcem abi annemi acile kaldırdım kalp krizi geçiriyor hemen eşim gitti ülserden dolayı mide bulantısı kusması varmış kafayı yiycem yaa yarın bebeği görmeye gideceğiz ama eşim başında sabaha kadar kendimden geçtim çocuğumun önüne geçti hamile kaldığım günden beri hasta hergün hasta bitmedi hastalığı inanın geçerli bi hastalığı olsa içim yanmayacak

Bende aynı durumdayım. 12. Haftada ikizlerin birinin cinsiyeti kesin dedi doktorum diğerine tahminde bulundu. Eşime supriz yapxam diye soyletmedim doktora. Şehir değiştirmek zorunda kaldım şimdi buradaki doktorlar bakmıyor belli bir haftaya kadar. Öğrenemedik hala. Kıyafet olarak bende ayni sürekli beyaz zıbın aldım durdum 😀
Neyse sabredecegiz artık canım hayırlısı ben kız hissediyorum en başından beri 💞

Herhangi bir sıkıntı yok kullanmanda. D vitamini seviyesinin yüksek hatta normal seviyelerde olması bile ülkemizde cok görülen bir sey değil. Düşük olması vücuttaki bir cok mekanizmayı etkilediği için sıkıntı oluşturuyor. Ben kendim ocean d3k2 kullanıyordum yıllardır kiloya göre her 10 kga bir damla seklinde. Su an vitafenix d3k2 kullanıyorum o da iyidir. Eczacıyım ben de d vitamini seviyenize göre dozajı ayarlanabilir
Doktorum bana direkt yazdı açıkçası. Tahlil yapmadı o yüzden kaç damla kullanıcam falan nasıl kullanıcam hiç bilmiyorum. O an da sormak aklıma da gelmedi ikili test sonucu hakkında konuşuyorduk arada kaynadı

Prego solo kullanıyorum. Bakmanızı tavsiye ederim. Çok memnunum 🌸
Merhaba baktım ama mesela sırt üstü yatar pozisyon almıyor sanırım. Bir de açıkçası şeyden emin olamadım mesela o küçük puset ile 3-4 ay kullanırım ama 4-5 ay gibi küçükken normal benek arabasına koyabilir miyim yani güvenli olur mu? Bir de küçük puseti içine oturtuyoruz sanırım ayrı ayrı takılmıyor galiba

Merhabalar canım hamileligin nasıl geçiyor benim her hafta kanamam oluyor seninde ikiz olduğunu okuduğum için özellikle sormak istedim bana perinatoloji Dr plasentalar aşağıda dedi o yüzden sürekli kanama leke oluyormuş bebeklerin yukarı çıkması gerekiyormuş ne zaman yukarı çıkıyorlar kaçıncı haftada tecrübelerini paylaşırsan çok sevinirim

Merhaba baktım ama mesela sırt üstü yatar pozisyon almıyor sanırım. Bir de açıkçası şeyden emin olamadım mesela o küçük puset ile 3-4 ay kullanırım ama 4-5 ay gibi küçükken normal benek arabasına koyabilir miyim yani güvenli olur mu? Bir de küçük puseti içine oturtuyoruz sanırım ayrı ayrı takılmıyor galiba
bebek arabası sırt üstü oluyor. Ayrıca traveller hepsi böyle. İlk aylar pusete koyuluyor bebek. Sonra bebek arabasına geçiliyor. Bebek arabası sabit, puseti içine oturtuyorsun. . Bebek arabası da tek düğmeyle kapanıyor. Bence ayrı ayrı takılan travellerden çok daha kıllanışlı. Ayrı ayrı takılanlar aşırı hantal ve çok yer kaplıyor🌸

Kızlar bugün kontorlumuz vardı 17. Haftamızdayız. Kıpır kıpır, cinsiyetini zar zor gösteren nazlı bir kızımız olacakmış 🥹🩷 doktor muayene ederken her yerine baktık tam bacak arasına gelince kapatıyordu, 3 defa tekrar ettik en sonunda açtı bacaklarını ve gördük 😀 eşimin de benimde hatta tüm çevremin içine de hep kız doğuyordu, doğruymuş 🩷😍 rabbim sağlıkla güzellikle kolaylıkla kucağımıza almayı nasip etsin yavrularımızı
Oy oy maşallah sağlıkla geldin prenses 💖💖

Selam kızlar, ben bu 1-2 haftadır biraz depresifim o yüzden hiç yazmıyorum umarım siz iyisinizdir 😊 geçen hafta kanamam oldu o yüzden doktor şimdi zorunlu istirahat verdi malesef mecburen evdeyim sürekli. Cinsiyet de belli oldu bebeklerin üçü de erkekmiş bu arada
Maşallah maşallah. Ay biri kız olaydı ne güzel olurdu 🥰 ama olsun 3 tane canavar geliyor hazır ol🥹🥹🤣💙

Benim de gönlümden geçen oydu, hiç olmazsa biri kız olsun diyordum hep 😅 doktora iyice sorduk ama hala umudum var şimdi 13. haftadayız belki bir sonraki kontrolde aaa şu kızmış der diye 😂😂
Umudu kaybetme bana hep kız dedi hatta bu saatten sonra pip@si çıkmaz dedi doktor. Ama erkek oldu . Her an herşey olabiliyor 🥹

Aşırı derecede moralim bozuk dün kayınvalideme gittik silah zoru ile sayılır sözde hastaydı hastaneye gidiyor hergün evlendiğimizden beri hasta ve hastanelerde neymiş ben niye aramamışım kardeşleri için eşim teyzem gil bebeği geçdiyse da olur dedi eşime bağırıp kızmak yerine bana bağırdı çağırdı ben de kalktım geldim biraz önce eşimi aradı görümcem abi annemi acile kaldırdım kalp krizi geçiriyor hemen eşim gitti ülserden dolayı mide bulantısı kusması varmış kafayı yiycem yaa yarın bebeği görmeye gideceğiz ama eşim başında sabaha kadar kendimden geçtim çocuğumun önüne geçti hamile kaldığım günden beri hasta hergün hasta bitmedi hastalığı inanın geçerli bi hastalığı olsa içim yanmayacak
Senin kayınvalidene ucuz olmaya başladım ha rol çalmak bu … sen hiç takılma bence gereken mesafeyi koy . Boşver zıtlaşma da anne mi diyorsun annecim de geç. Trip atma kötü konuşma bir noktada eşinin annesi sen saygını yitirme . Eşin bunu görsün . Kayınvaliden hala bu saygıya karşı sana tutumu değişmezse kendi bilir. Bir gün bizde yaşlanacağız boşver. Eşinle aranı bozduğuna değmez. Sen saygını yitirme gerisi artık Allah’ın takdiri

X