2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    273
Benim bebeğimde bi hafta yenidoğan yoğun bakımda yattı normalde bize de yasak ama artık duramıyorum diyip gelmiş

Canım benimde öyle göğüslerim yumuşak bende acaba süt mü yok diyorum, kaç günlüksünüz bebiş kaç kilo aldı

Beni hamileyken kardiyolojiye göndermişlerdi bişey çıkmadı kalpte ama streste etkiliyor bence benim nabızda hep yüksek çıkıyordu çarpıntım çok olur taşikardim falan ama kalp doktoru sorun görmedi. Yine sende bir görün tabi canım

15 gün boyunca aynılarını birebir yaşadım canım nasıl sabrettim bende bilmiyorum

15 gün boyunca aynılarını birebir yaşadım canım nasıl sabrettim bende bilmiyorum
Mümkün olduğunca çocuğu vermemeye çalışıyorum inşallah anlar artık yeter bide bugün burnum akıyor gibi dedi bende hasta olursan karantina çocuğa yaklaşamazsin dedim çocuk şuan uyuyor sesli nefes alıyor gibi geliyor bana inşallah hasta etmemiştir delirecem

Allah korusun inşallah ya çok sinir bozucu böyle dönemler

Benim hamilelikte demirin çok düşük olduğu için kalp çarpıntısı arttı demir yüklemesi yaptıktan sonra geçti o da etkiliyor aklında olsun. Tabii görüneceğim inşallah. Allah şifa versin hepimize

Niqu canım benim bebekte bir iki gündür reflü diye dusndugim belirtiler var senjn bebekte mi vardı nasıl anladım bı dennenyapiosin csnim bunun icin

Evet canım seninki büyükmüş maşallah yardimi bile var

Anladım canım çok geçmiş olsun inşallah kısa sürede her şey hallolur bazı yerler 4 aylıkken alerji testini yapıyor ama sanırım 6 aylıkken daha net oluyor inşallah hamgisiyse bulunur da rahat edersin

Hanımlar merhaba 31 mart doğumlu kız bebişim var doğduğu günden beri sadece koynumda uyuyor tuvalete bile zor gidiyorum kucağımda uyuduğu için rahat uyuyamadigini düşünüyorum bebişimi yatağına nasıl alistirabilirim neler yapmalıyım

Bu Sleepy ne saçma bir bezmiş ya, baby turco da bari hiç sızdırma yaşamıyordum bunda 2 saat sonra çiş sızıyor. kaka olsa anlarım da. şaka gibi, tövbe bir daha almam

evet özellikle kardiyolojiye gittim benim genelde 14-9 ama 12 -13 te oluyor çok değişken hamilelik düşünsem sorun olur mu ona da çekindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…