Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202
Senin kvgil tarafı= benimki kocasını getirir yalnız gelemez.. benim eşim daha konuşmadı konuşacak bu konuyu.. gerçekten sen söylesen varya kavga çıkar eşinin demesi lazımda söylemesi çok mu zor sanki
Kesinlikle sonuçta çocukları onu alınmazlar ama ben söylersem yanlış anlayacak ilk torun çok hevesliler heveslerini de kırmak istemiyorum ama ne yapacağım bilmiyorum hiç mutlu olmayacagim 😭😭 sevmesinler demiyorum zaten sadece biraz toparlayayım öyle gelsinler sonuçta çocuk sürekli uyuyacak çocuğu bile göremeyecekler

medusaa medusaa canım hala sancımı çekiyor acaba naptı ki
Yazmadı da hiç canının derdinden inşallah bebegine saglıkla kavuşmuştur bakalım topigin ilk 3 kiloluk bebegi gelecek mi 💗💗

Kesinlikle sonuçta çocukları onu alınmazlar ama ben söylersem yanlış anlayacak ilk torun çok hevesliler heveslerini de kırmak istemiyorum ama ne yapacağım bilmiyorum hiç mutlu olmayacagim 😭😭 sevmesinler demiyorum zaten sadece biraz toparlayayım öyle gelsinler sonuçta çocuk sürekli uyuyacak çocuğu bile göremeyecekler
Kesinlikle sen söylersen sen kötü olursun ve hep derler torunu bize göstermedi bizim torunu bizden sakladı, kimse demez bu kız rahat etmedi tam tersi bebeği bizden sakladı derler , yani birde yeni doğmuş gözler kapalı küçücük bir bebeği nasıl sevecekler tutsan ele avuca gelmez insan kucağına alamaz sevemez oyun bilmez yani kalıp ne yapacaksınız gerçekten çok merak ediyorum 😰😰

Bır hafta kullandım zaten bende artık gunde 1.5x3 seklınde sonra 1x3 olarak. İşte sorna doğum oldu. İnşallah burdan çıktığımda gerek kalmaz bı daha 🙏
Az kullanmışsın ben 12 haftalıkken başladım sonra günde 2 ye çıktı gene fayda etmedi. Gerek kalmaz gör bak 1 hafta 10 güne iyice düzelirsin Allahın izniyle kalıcı olmaz 😍😍🙏

X