Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202
Evet bana da öyle dedi boşuna çekmişsin bu sancıları dedi

Ödemli ellerimle bu mesaja inşallah çatır çatır doğarlar yazıyorum 🤣🤣😍

Aaa unuttum kız 24.04.2024 için demeyi çok güzel bir tarih yarın bir arayıp sorayım tekrar belki o günü verir 🙏🏻 3.700 bebeği iyi doğurmuşsun kız helal olsun valla maşallah sen de tosun doğurmuşsun 🤣
24.04.24 te sezaryen patlaması olacak bence bir an önce yerini ayırt 😄 evet biraz tosuncuktu benimki de 🙈 ama sonradan 3300 e kadar düşmüştü 🥲 tombik doğan bebişler daha yavaş kilo alıyor diğerlerine göre zaten, bir de doymuyorlar 😂 bizim boğalar nasıl olacak bakalım 😄

Bir
Sanki bedava hizmet veriyor da bide konuşuyor cidden sinir bozucu et et ne şikayet etmicen

aaa evet sanırım nidilattı canım. Alfamet ben doğumdan önce günde 2 kullanıyodum banamısın dememişti pek fayda etmiyor o

hemde ne ödem ayak bileklerim benden bağımsız birer kütük gibi takılıyor 😂😂
şey yapıyor musun canım ödem için benim ellerim ayaklarım ağrıyor ya naneli tarçınlı su içiyorum , ananas aldım bugün yiyorum ama ödemden çatlayacam nerdeyse ve 9 aydır hiç böyle bir problemim olmadı :KK43: doktor karbonhidrattan dedi ama napayım acıkıyorum 🤣

24.04.24 te sezaryen patlaması olacak bence bir an önce yerini ayırt 😄 evet biraz tosuncuktu benimki de 🙈 ama sonradan 3300 e kadar düşmüştü 🥲 tombik doğan bebişler daha yavaş kilo alıyor diğerlerine göre zaten, bir de doymuyorlar 😂 bizim boğalar nasıl olacak bakalım 😄
Ben öncesinden istedim en erken 26 dedi belim çok ağrıyor biraz daha erkene verin dedim maalesef yapmadı sanırım yarın aradığım zaman yer yok felan der hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻 😍 boğa burcu asla doymuyor ya eşim koç ben oğlak küçükbaşız boğa da büyük baş evde 3 hayvan başlık hayvan olacak🤣🤣🤣

Bir

şey yapıyor musun canım ödem için benim ellerim ayaklarım ağrıyor ya naneli tarçınlı su içiyorum , ananas aldım bugün yiyorum ama ödemden çatlayacam nerdeyse ve 9 aydır hiç böyle bir problemim olmadı :KK43: doktor karbonhidrattan dedi ama napayım acıkıyorum 🤣
Valla hareketse hareket yürümekse yürümek ama yok yani geçmiyor o ödem. Yürüyüşte tabanlarımın ağrısı geçiyor ama ödem kalıyor bol su da içiyorum fayda etmiyor. Artık iyice kötü olduğumu bugün farkettim biraz fazla ütü yapıp evde rutin temizlik yaptım yamuldum resmen kv gelip uzandım ayaklarımın ağrısından. Dizlerim filan kilodan da tabanlarım ödemden ağrıyor uyuşuk basıyomuşum gibi 🤣🤣 valla son zamanlar karbonhidrat o bu şu ne bulduysam gömüyorum gözünün yaşına bakmadan 😂

Bir

Benimde ayaklarım ödem oluyodu hergün limonlu su içmeye çalıştım bide bacaklarıma masaj yaptırdım dinlenince geçti gibi oldu genelde çok ayakta durunca ödem oluyo benim

Ben öncesinden istedim en erken 26 dedi belim çok ağrıyor biraz daha erkene verin dedim maalesef yapmadı sanırım yarın aradığım zaman yer yok felan der hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻 😍 boğa burcu asla doymuyor ya eşim koç ben oğlak küçükbaşız boğa da büyük baş evde 3 hayvan başlık hayvan olacak🤣🤣🤣
Benim kızımda boğa. Maşallah boğaza çok düşkün yarım saatte bir bişeyler yemek istiyor habire dön dolaş ne vereyim kuru ekmek veriyorum onu kemiriyor 🤣🤣 inşallah bu bebişte aynı olur yormaz

Benimde ayaklarım ödem oluyodu hergün limonlu su içmeye çalıştım bide bacaklarıma masaj yaptırdım dinlenince geçti gibi oldu genelde çok ayakta durunca ödem oluyo benim
Limonlu su duydum da bende kan sulandırıcı kullanıyorum zaten ondan kullanmak istemedim bide midemi mahvediyor asitli şeyler

Valla hareketse hareket yürümekse yürümek ama yok yani geçmiyor o ödem. Yürüyüşte tabanlarımın ağrısı geçiyor ama ödem kalıyor bol su da içiyorum fayda etmiyor. Artık iyice kötü olduğumu bugün farkettim biraz fazla ütü yapıp evde rutin temizlik yaptım yamuldum resmen kv gelip uzandım ayaklarımın ağrısından. Dizlerim filan kilodan da tabanlarım ödemden ağrıyor uyuşuk basıyomuşum gibi 🤣🤣 valla son zamanlar karbonhidrat o bu şu ne bulduysam gömüyorum gözünün yaşına bakmadan 😂
Ben dün akşam yemek yemeyeceğim inanılmaz ödemliyim dedim kefir içtim uyumaya gittim, yatakta bir insan ekmek peynir hayali kurabilir mi ya bu kadar vizyonsuz olamaz bir insan🤣 kalktım ekmek peynir yedim gece gece🤣🤣 yani ne zaman tövbe etsem asla tutamıyorum boğazımı normalde böyle değildim noldu bana ya :KK43: ellerim nasıl şiş 😰😰😰

Benim kızımda boğa. Maşallah boğaza çok düşkün yarım saatte bir bişeyler yemek istiyor habire dön dolaş ne vereyim kuru ekmek veriyorum onu kemiriyor 🤣🤣 inşallah bu bebişte aynı olur yormaz
Evet Allahtan yemek konusunda sıkıntı olmayacak me versek yerler 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 benim eşim maalesef antivejeteryan, adam sebzeyi görünce küfür etmişim gibi bakıyor asla zeytinyağlı sebzeli yemek pişirtmiyor ben bayılırdım Akdeniz mutfağına, kendime yapınca ona ayrı uğraşmam gerekiyor ve o kadar zorlanıyorum ki 😰😰😰😰 inşallah bebek de zorlamaz beni eline ekmek versem seninki gibi kemirir umarım 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Kesinlikle sonuçta çocukları onu alınmazlar ama ben söylersem yanlış anlayacak ilk torun çok hevesliler heveslerini de kırmak istemiyorum ama ne yapacağım bilmiyorum hiç mutlu olmayacagim 😭😭 sevmesinler demiyorum zaten sadece biraz toparlayayım öyle gelsinler sonuçta çocuk sürekli uyuyacak çocuğu bile göremeyecekler
Valla milletin hevesini kırmicaz diye olan hep bize oluyo.. bunu erkeğin olmamasi gerektiğini nasil dusunemiyorlar anlamıyorum.. benimkilerinin ilk torunu değil ama oğullari bir tane onun ilk erkek oğlu olacak hani eskilere göre önemli bisi benimmicin kız erkek önemsiz.. o yüzden çok hevesliler ama işte eşim açık açık konusacakti en son bu emzirme olaylarindan tut anlamalari için empati yaptiracakti bakalım ne diyecekler

Kesinlikle sen söylersen sen kötü olursun ve hep derler torunu bize göstermedi bizim torunu bizden sakladı, kimse demez bu kız rahat etmedi tam tersi bebeği bizden sakladı derler , yani birde yeni doğmuş gözler kapalı küçücük bir bebeği nasıl sevecekler tutsan ele avuca gelmez insan kucağına alamaz sevemez oyun bilmez yani kalıp ne yapacaksınız gerçekten çok merak ediyorum 😰😰
Benimki en son poposuna vurup öpecekti 😅 düşüncesi bile sinir bozucu

X