Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    103,4 KB · Görüntüleme: 61
Kızlar kontrolden çıktım çatı muayenesi yaptık çatın iyi dedi bebek kanala girmemiş maalesef ama kafası aşağıda girebilir girmeye de bilir dedi. Bebek 3.600 37+0 ız bugün , ben normal doğumdan korkuyorum dedim sezaryen için 26 sına gün verdi , her normal doğum çok güzel olmaz dedi kendisi de spinal sezaryen yapmış anesteziyi de hangisini istersen dedi. Bakalım heyecanla bekliyorum 😍
Hayırlısı olsun kuzum bu aralar gelirse doğurabilirsin aslında 4 kiloya kadar normal doğum olabilir bence ama son haftaya kalırsa seni zorlayabilir tabi. Nisan anneleri artıyor desenize 🤩
Ay kabus gibi olmuş senin lohusalıkta öncesi de. 1 ay delirecek gibi olur insan aynı evin içinde bide tripler tartışmalar sıkıntılar. Aman uzak dursunlar bu sefer bari burnundan getirmesinler.
Benim eşim tüm ailesine laf geçiren bi tip ağa paşa dedikleri şekilde eşim ne derse anası babası hatta evli görümceler bile onu yapar. Dolayısla bana laf söz dönmez ortada kimse ağzını açıp laf etmez edemez daha doğrusu. Bide kv ile aynı bölgede oturuyoruz gelip gider kalmalı gelmez zaten kp durumundan çokta gelemez. Geldiğinde de sesi çıkmaz karışmaz. Bide eşime baştan kalmalı kimse olmucak diye söyledim sabah gelir akşam giderler
Ay sorma travmalardan travmalara sürüklendim valla bu kez maşallah diyim sessiz sakin ilerliyoruz öyle de devam eder inşallah 🙏🏻
Senin iyiymiş canım ya valla en ideali eşinin sınır çizmesi zaten iyi olmuş.
Üzücü ille böyle içine etme gibi bi çabaları var :KK43: en azından inşallah bu sefer istediğin gibi olur canım.. benimde istediğim olmuyor bence annemin gelmesi erken ama işte ille birileri karışacak edecek bilmem ne.. annen haklı laf etmede ki iyi kavga etmemişsin o durumda yoksa her şey daha kötü olabilirdi :KK43: inşallah barışirlar dunurlerde 6 sene geçmiş üstünden çok inatcilar karadenizliler mi🤣
Yok Karadenizli değil iki taraf da ama ayrı şehirdeler zaten senede bir ancak görüşüyorlardı şimdi ona da gerek kalmamış oldu 😄 başta takıyordum da şimdi aman banane diyorum ister konuşsunlar ister konuşmasınlar napayım koca koca insanlar.
Senin sadece annen erken gelecek en azından tek kişi olunca sıkıntı olmaz canım 🙏🏻 annen gelince bebiş de hemen doğarsa çok kalmamış da olur iyi olur 🤭

4300 bebeği nasıl kesisiz yırtıksız doğurtuyorlar anam hiç aklım almıyor ya ben mi abartıyorum acaba normal doğumu aklımda :KK43:

klasik şu soruyu sorayım hemen🤣🤣 iğne vurulan yerde ağrın var mı canım

Canım sen de ödem oldu mu

Maşallah sen bir doğum yapmışsın aileler Kemal sunaldaki seferoğullarıyla Tellioğluları gibi olmuş kız🤣🤣 bizim nasıl olacak bakalım

Bizim senle sadece doğumlar ortak değilmiş bizim senle kvler de ortakmış 🤣🤣 o da bana gelince eşyaları kafasına göre değiştirir düzeni kendine göre yapar inanılmaz akıl öğüt verir 🤣 Allahtan çok nadir gelir yani

lohusa sendromuna girdin mi canım var mı öyle bir şey sende 🫠
4300 bebek dikişsiz doğmaz bence ya dikişsiz dediği yırtık vardır illa ki ama kendi kendine kaynayacaktır. Hele de ilk doğumsa imkansız yani 😄
Ama yine de sezaryen dikişleri genital bölge dikişinden daha zor ve geç iyileşiyor bence. Yani herkesin bir haftada iyileşiyorsa benim 1 ayda iyileşir diye düşünüyorum ben 🙈 yaralarım geç iyileşiyor çünkü benim. Sen de kararını verdin sırada ben varım hadi bakalım 😄

Hayırlısı olsun kuzum bu aralar gelirse doğurabilirsin aslında 4 kiloya kadar normal doğum olabilir bence ama son haftaya kalırsa seni zorlayabilir tabi. Nisan anneleri artıyor desenize 🤩

Ay sorma travmalardan travmalara sürüklendim valla bu kez maşallah diyim sessiz sakin ilerliyoruz öyle de devam eder inşallah 🙏🏻

Yok Karadenizli değil iki taraf da ama ayrı şehirdeler zaten senede bir ancak görüşüyorlardı şimdi ona da gerek kalmamış oldu 😄 başta takıyordum da şimdi aman banane diyorum ister konuşsunlar ister konuşmasınlar napayım koca koca insanlar.
Senin sadece annen erken gelecek en azından tek kişi olunca sıkıntı olmaz canım 🙏🏻 annen gelince bebiş de hemen doğarsa çok kalmamış da olur iyi olur 🤭
Evet bu aralar gelse doğururum ama kanala inmemiş hala ya :KK43:

4300 bebek dikişsiz doğmaz bence ya dikişsiz dediği yırtık vardır illa ki ama kendi kendine kaynayacaktır. Hele de ilk doğumsa imkansız yani 😄
Ama yine de sezaryen dikişleri genital bölge dikişinden daha zor ve geç iyileşiyor bence. Yani herkesin bir haftada iyileşiyorsa benim 1 ayda iyileşir diye düşünüyorum ben 🙈 yaralarım geç iyileşiyor çünkü benim. Sen de kararını verdin sırada ben varım hadi bakalım 😄
Aynen senin normal doğurma şansın var ama bebiş 3 buçuğu geçmez bence doğuma kadar tabi hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻

4300 bebeği nasıl kesisiz yırtıksız doğurtuyorlar anam hiç aklım almıyor ya ben mi abartıyorum acaba normal doğumu aklımda :KK43:

Maşallah sen bir doğum yapmışsın aileler Kemal sunaldaki seferoğullarıyla Tellioğluları gibi olmuş kız🤣🤣 bizim nasıl olacak bakalım

Bizim senle sadece doğumlar ortak değilmiş bizim senle kvler de ortakmış 🤣🤣 o da bana gelince eşyaları kafasına göre değiştirir düzeni kendine göre yapar inanılmaz akıl öğüt verir 🤣 Allahtan çok nadir gelir yani

Hadi ya seninkidemi aynı ay benimki tepemde hatta bu sorunlar yüzünden yeni evliyken eşimle ayrıldık resmi olarak degil ama 7 aylık hamile iken 1 ay annemlerde kaldım sonra çocuk dogdu yine herşeye karışması yüzünden 3 ay kaldım annemlerde sonra eşim baktı bırakmıyor beni vazgeçti aslında vazgeçmedi ben baskın geldim hep resmiyimdir. İç çamaşırıma kadar karışırdı gümüşlügümü iner bardakların yerini degişirdi
Ben böyle seviyorum diye eşimde sen o gidince geri degiştir derdi biraz onun pasifliginden yaşadım çok şeyi sonra iş bana düştü şimdi mudahil olamıyor müsade etsem altımdan girer üstümden çıkar. Şimdi melek gibi davranıyor ama iş işten geçti bir insandan bir defa sogudum mu bitti bşrdaha asla sevmem

Aynen senin normal doğurma şansın var ama bebiş 3 buçuğu geçmez bence doğuma kadar tabi hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻
İlk bebişte doktor 3400 demişti 3715 doğdu o yüzden güvenemiyorum da 😄 3.5 civarı olursa normal denerim yine heralde ama fazlası olursa kendimi ben de zorlamam diye düşünüyorum. Kontrolüme 1 hafta var ve bu aralar şekeri çok kaçırdım bakalım nasıl olacak.
Senin 39 a kalırsa 4 kilo olur bence ama 10 gün içinde gelirse normal doğurabilirsin. Gün alınca da daha bi heyecanlı oluyor dimi 😍 24.04.24 neden almadın? Çok hoşuma gidiyo o tarih ama benim için çok erken 😄

İlk bebişte doktor 3400 demişti 3715 doğdu o yüzden güvenemiyorum da 😄 3.5 civarı olursa normal denerim yine heralde ama fazlası olursa kendimi ben de zorlamam diye düşünüyorum. Kontrolüme 1 hafta var ve bu aralar şekeri çok kaçırdım bakalım nasıl olacak.
Senin 39 a kalırsa 4 kilo olur bence ama 10 gün içinde gelirse normal doğurabilirsin. Gün alınca da daha bi heyecanlı oluyor dimi 😍 24.04.24 neden almadın? Çok hoşuma gidiyo o tarih ama benim için çok erken 😄
O tarihi bende istiyordum hatta doktorum ilk 24 nisanda alalım dedi. Benimde almama sebebim kızım oldu madem o zamana kadar duracak ablası ile aynı olsun dedim ondan 26 nisana çektik kendiliginden gelmezse 🤭🤭

Benimkide kafası aşagıda ama kanala girmemiş dogum yakın degil dedi normal istesemde olmucakmış zaten
Evet bana da öyle dedi boşuna çekmişsin bu sancıları dedi
Olumlu mesajlar gönder lütfen yapamam deme 😍 çatır catır doğurucaz inşaAllah 😂
Ödemli ellerimle bu mesaja inşallah çatır çatır doğarlar yazıyorum 🤣🤣😍
Aaa unuttum kız 24.04.2024 için demeyi çok güzel bir tarih yarın bir arayıp sorayım tekrar belki o günü verir 🙏🏻 3.700 bebeği iyi doğurmuşsun kız helal olsun valla maşallah sen de tosun doğurmuşsun 🤣

Bayram öncesi yazdım asla cevap vermedi sonra bida bugün yazdım anca cevap verdi. Kusura bakmayın ne yapabiliriz dese cidden önemsemicem en azından yardımcı olmaya çalışıyo diye ama yani konuşmaları şuraya atsam okurken insan cidden aşırı sinirleniyo kendi özensiz ürün göndermemiş gibi birde üste çıkıyo siz yapsaydınız o zaman diye sanki insanlara bedava ürün gönderiyolar gibi davranmasına aşırı sinirlendim. Şikayet etmeyecektim ekmeğiyle oynamayayım diye ama o üsluba şikayeti hakediyo malesef araştırcam ne yapılabiliyosa yapıcam konu hakkında.
Sanki bedava hizmet veriyor da bide konuşuyor cidden sinir bozucu et et ne şikayet etmicen
Nıdılat vermıslerdır banada adalat ve alfamet basladılat suan hastane yatıs surecınde sürekli ılac vermıyolar. Dun cok yukselınce dil altı verdıler. İnşallah benimde bıter duzelıt bı önce🙏
aaa evet sanırım nidilattı canım. Alfamet ben doğumdan önce günde 2 kullanıyodum banamısın dememişti pek fayda etmiyor o

hemde ne ödem ayak bileklerim benden bağımsız birer kütük gibi takılıyor 😂😂

Aman maşallah dilini ısır böyle de devam etsin bu sefer burnundan getiremesinler
golden-snitch golden-snitch Iremcmgz Iremcmgz kizlar bebekleriniz kac kg dogdu, hastaneden cikarken ne kadar vermis olaraj ciktiniz😊
doğum kilo ve boylarını ilk sayfada yazdım canım

X