Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Bugun 37+1 canım. 24ünde 38+1 oluyoruz 🐣
Sağlıkla gelsin inşallah 🙏🏻 isteğe bağlı sezaryen mi peki?
Ay herkes nisan bitmeden doğurmuş olacak galiba 😅 bugün kontrole gittik 13 Mayıs haftasından bir gün seç dedi doktor ama kesin değil. Tek arter olduğu için gelişimi takip edilecek bir hafta öncesinden de olabilirmiş. Şimdilik 15.05 veya 19 mayıs olsun dedik karar veremedik😊 sizce 15.05 mi 19 mayıs mı ?
Bence 15.05 güzel
Bir sorum vaaar. Bebeklere ilk 6 ay güneş kremi Önermiyorlar. Ancak gene de temiz içerikli bebek için bi güneş kremi almak istiyorum yazın gideceğim yer baya sahil yeri o zaman 3-4 aylık olacak şimdiden alıp koymak istiyorum temiz içerikli deneyimli anneler biliyordur çocuklarınıza ne kullanıyorsunuz. ??
Trukid kullanmıştım ben temiz içerikli

Selam ben haziran grubundayım sizin grup doğurmaya başlayınca buraya sardım 😂 8 sene önce oğlumda kansız nişan gelmişti tarif ettiğin gibi bir hafta sonra suyum geldi görmüşken yazayım dedim
Ahaaa tecrübeli annelerden biri daha 😍 peki böyle kasiklarinda kasılma ama regl sancisi gibi, birde bikini çizgisinde hareketlenme var miydi?? Bu akıntı geldikten sonra sende bir şeyler değişmiş miydi🤣

Sağlıkla gelsin inşallah 🙏🏻 isteğe bağlı sezaryen mi peki?

Bence 15.05 güzel

Trukid kullanmıştım ben temiz içerikli
İlk defa duydum siveno incia felan baktım da. İncia da Türkçe açıklamalar temiz gibi görünse de İngilizce açıklamalar da zararlı şeyler varmış. Bi bakayım önerdiğiniz markaya teşekkürle r

Yaa aslında bayram falan derken giremedim bi de duygusal değişimler içerisindeyim aşırı aşırı duygusalım ağlayasım geliyor hep zaten doğursam ilk buraya yazarım canım sen doğurdun mu :)
Yok canım benimkide duruyor 26 nisana gün aldım durursa ilk doguran olamadım ama son doguran olacam galiba 😂😂😂

Ay o kadar hakli bir yorumki. Benim koca tarafim tek bir cop almamisken kendi ailem simdiden bir dunya elbise altinina kadar verdiler ama kv surekli istedigini yap istedigin kadar benim cocugum de o bizim cocugumuz tohum bizim diyip duruyor o boyle dedikce sinir kupune dönuyorum.
Biizm burda ilk bebek çeyizi kiz tarafi yapar . Ben hiç annemi o strese koymadim . Erkek tarafi bi çorap almamişsa kiz tarafi da almasin. Ne gerek var hem ailem çeyiz yapacak hem ben patlicam. Hiç orali bile olmuyorum

Yok canım benimkide duruyor 26 nisana gün aldım durursa ilk doguran olamadım ama son doguran olacam galiba 😂😂😂
Ahahahah süper bebeğim biliyor musun biz de eşimle konuşuyoruz ne zaman gelir diye hep 26sı diyoruzz bakalım kısmet :)
Ama dr bana en geç 1 mayısa kadar bekleriz dedi sağlıkla gelsin tüm yavrular ve biz de kesinlikle mental ve fiziki olarak sağlıklı olalım :)

Ahahahah süper bebeğim biliyor musun biz de eşimle konuşuyoruz ne zaman gelir diye hep 26sı diyoruzz bakalım kısmet :)
Ama dr bana en geç 1 mayısa kadar bekleriz dedi sağlıkla gelsin tüm yavrular ve biz de kesinlikle mental ve fiziki olarak sağlıklı olalım :)
Aynen canım saglıkla gelsinler gelecegi
Gün belli ama biz bilmiyoruz işte çok bekletmesinler saglıkla dogsunlar inşallah 😍😍

Cnm daha kötüsü vardı bende. Kızımda Ailem para gönderdi besigini dolabını yatağını alın diye birçok kıyafet içinde hep pata gönderdi yaptır al diye. Kv eşime sormuş. Esimde aldı ailesi demiş annesine. Kv zaten kız tarafı alır o eşyaları demiş. Sanki sana soran vardı. 😡
Ciddi misinn keşke bi ara lafını soksaydın bizde erkek tarafı alır diye ay Allah ım ya elini taşın altına sokmuyorsun bari sus

X