Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Biz de dün aradık heyecanla tarihi haber verelim diye hiç umursamadı kv iyi tamam trt de belgesel var birşey diyonuz mu dedi kapattı🤣
Hahah bu benım kv dem bende beşiğin fotosunu attım oda gordugu halde bısey yazmadı esım arayınca sordu rengını begenmemıs hahah cok komık ya besık ne olabılır kı

Salak mı ne zaten mantıklı düşünse kendininde tohumu degil o zaman erkekten erkege geçiyor ya sonuçta kendi de birilerinin tohumunu dogurdu kendinin degil o zaman uyuz kadın ayyy sinir oldum benim kv böyle dese vallahi kovarım evden 😡😡😡
Boyle dusuncesiz olduklari icin ne desen kar etmiyor iste ben inatla onun zitti seyler soyleyip bastirmaya calisiyorum ama o da beni sinir etmek icin umursamaz umursamaz hala boyle konusmaya devam ediyor. Ne yazikki daha cok buyuk seyler soylendi de kovmadim bir sey yapmadim ama bu sefer bir sey olursa lohusalik bahanesiyle guzel bir susturmayi dusunuyorum

Tohum senin yardımını görmedik diye terslesen keşke ama bunalt istediğini söylüyor ya deliriyorum sen sırf eşinle aran bozulmasın diye susarsın iyice tepene çıkarlar
Aynen zamaninda eşimle aramiz bozuluyor diye cok daha buyuk seylerin bile ustunu kapattim ama simdi akillandim en azindan eşimle degil de kendim cozuyorum direkt soyleyecegimi kv ye soyluyorum. Benim ailem bu kadar sey yaparken her doktor kontrolumden sonra ultrason goruntusunu isterken siz daha dogru duzgun sormuyorsunuz ilgilenmiyorsunuz en ufak heyecaninizi bile gormedim simdi cocuk sizin mi oluyor dedim de ne kadar etkili olmustur acaba.

Biizm burda ilk bebek çeyizi kiz tarafi yapar . Ben hiç annemi o strese koymadim . Erkek tarafi bi çorap almamişsa kiz tarafi da almasin. Ne gerek var hem ailem çeyiz yapacak hem ben patlicam. Hiç orali bile olmuyorum
Bizde oyle bir sey yok kim ne almak isterse aliyor da benim daha once bebek kaybim oldugu icin kv surekli ben bir sey almadim dogsun bir diyip duruyor zaten artik iyice bu dedigi de batti en son ben cocugumun her seyini aldim kimsenin alacagina ihtiyacim yok dedim. Ki gercekten oyle hicbirimizin onlarin alacagina ihtiyaci yok ama bunlar heyecan, mutluluk gosteren seyler sonucta bir torunlari olacak hic mi aa şu sey ne kadar tatli torunuma alayim diye dusunmuyorlar. Suan yengemle ayni haftalik hamileyim her magazaya girdigimde kendi yigenime de bir sey alip cikiyorum simdiden o kadar heyecanliyimki gordugum her guzek seyi almak istiyorum e onlardan da ayni heyecani gormeyince cok garipsiyorum.

Aynen zamaninda eşimle aramiz bozuluyor diye cok daha buyuk seylerin bile ustunu kapattim ama simdi akillandim en azindan eşimle degil de kendim cozuyorum direkt soyleyecegimi kv ye soyluyorum. Benim ailem bu kadar sey yaparken her doktor kontrolumden sonra ultrason goruntusunu isterken siz daha dogru duzgun sormuyorsunuz ilgilenmiyorsunuz en ufak heyecaninizi bile gormedim simdi cocuk sizin mi oluyor dedim de ne kadar etkili olmustur acaba.
En güzelini demişsin ağzına sağlık

cesursavasci cesursavasci kiz sen karişma boşver eşini at ortaya 😂aylarca kalmak ne yA . benim kaynanam normalde sessiz sakin biri . Dün eşimle atiştik onun yaninda . Ben hiç işte seni uyandirmiyorum. gel beni çevir et diye geceleri çok zor oluyor dönmek artik. Ordan kaynanam siz çok naziksiniz filan dedi .eşim direk anne karima şakayla bile bişey söyleme alingandir diye susturdu . İş erkeklerde bitiyor. Tmm belki ben dün alinmicaktim aama insanlara yol verdin mi kendilerinde herşeyi söyleme yapma hakki buluyorlar .
Doğru diyorsun canım benimkide konuşacak konuştum dedim strese giriyorum bir an önce konuş.. senin kv gibi biri dün şey dedi şimdiki hamile kalmada ne var eskiden elimizde yıkardik çamaşırı bende dedim ki hee dedim tek tuşa basiyoz iş bitiyor dedim güldüm kadin konuyu degistirdi🤣🤣🤣 işte kendileri yapamadigindan zamanında ondan böyleler.. ama eşine helal olsun valla direkt kesip atmış sorun çıkmaması icin

Bizde oyle bir sey yok kim ne almak isterse aliyor da benim daha once bebek kaybim oldugu icin kv surekli ben bir sey almadim dogsun bir diyip duruyor zaten artik iyice bu dedigi de batti en son ben cocugumun her seyini aldim kimsenin alacagina ihtiyacim yok dedim. Ki gercekten oyle hicbirimizin onlarin alacagina ihtiyaci yok ama bunlar heyecan, mutluluk gosteren seyler sonucta bir torunlari olacak hic mi aa şu sey ne kadar tatli torunuma alayim diye dusunmuyorlar. Suan yengemle ayni haftalik hamileyim her magazaya girdigimde kendi yigenime de bir sey alip cikiyorum simdiden o kadar heyecanliyimki gordugum her guzek seyi almak istiyorum e onlardan da ayni heyecani gormeyince cok garipsiyorum.
Cnm kayip yaşayan bütün annelere bu zorbaliği yapiyor etraftakiler . Sen en güzelini yapiyorsun . Herşeyin en güzelini al .

Eminim kv eşyaları evde unutmuştur eminim🤣🤣🤣 yahu insan bir zıbın bir bere alır ya torun sonuçta boşver canını sıkma üzülme bende de durumlar öyle bir zıbın bile 9 aydır vermedi almadı siz alırsınız ben ne bilim dedi üstüne🤣 hiç canını sıkma rabbim bizi kimseye muhtaç etmesin biz evlatlarımıza yeteriz sağlık olsun yeter 🙏🏻🙏🏻

Gitseydi kız seni de götürürdü ben oraya gitmeyi istiyorum Allah nasip ederse 😍🙏🏻

Varlığı dert yokluğu velinimet 🤣

Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin ya şaka gibi gerçekten, inşallah Allah bize bebeklere sağlık versin bize yeter biz de onlara yeteriz 🙏🏻

Hahahaha sen de kaynana olacaksın bak hem de 2 kere🤣 ben de eşime anan birşey almadı bak diyorum o da diyor sen de kaynana olursan almazsın diyor 🤣🤣🤣

Ölüm Allah tarafında nasıl günü belliyse doğumun da Allah tarafından günü belli eğer o gün doğacaksa sen ne yaparsan yap o gün gelir asla engelleyemezsin bu görümcenin Allah inancı yok mu deli midir nedir, tamam hassas bir konu ama ölüm ve doğum kader ve kadere iman Allah’a imanın şartlarından birisi. Şaka gibi insanlar, sen canını sıkma hiç canım rabbim seni de bebeğini de sağlıkla çıkarsın şu süreçten inşallah 😍🙏🏻

Yağız diyince benim aklıma at geliyor yağız atları🤣🤣 tabi güzel isim ama uras daha asil 😍

Bizim çocuk demeyi biliyor ama şimdi birşey alma ne olur ne olmaz demesini de biliyor hanfendi 😡😡😡

15-05 daha güzel değil mi 😍

ne kadar haklısın be kadın 😍

bende pilates topunda sadece zıplıyorum 🤣🤣🤣 pilates topunda zıplayıp sezaryen isteyen türünün tek örneğiyim🤣

Nerdesin kız kaçak 🤣

Kadın inanılmaz özgür ruhlu beni benle bırakın der sadece gezip tozmak eğlenmek için gelmiş resmen 🤣 asla rahatsız edilmek aranmak istemez annesi bile aradığında üf püf der yaşlı kadın ne istiyor ki demez🤣 ben alıştım ondan artık kabul ediyorum onu bu şekilde 🤣

Aynen öyle kalan son işleri halledeceğim artık

Kp gelinliğime bile karıştı prenses model olmasın dedi🤣🤣🤣 normal helen kesim düz A giden model olsun düğün salonunda koca yer kaplar dedi🤣🤣🤣🤣 hahahaha daha neler neler🤣🤣 tabiki prensesin de prensesi oldu🤣🤣😍
Gelinliğe karışan kp ilk defa duydum o da oldu çok şükür 🤣🤣🤣

Eminim kv eşyaları evde unutmuştur eminim🤣🤣🤣 yahu insan bir zıbın bir bere alır ya torun sonuçta boşver canını sıkma üzülme bende de durumlar öyle bir zıbın bile 9 aydır vermedi almadı siz alırsınız ben ne bilim dedi üstüne🤣 hiç canını sıkma rabbim bizi kimseye muhtaç etmesin biz evlatlarımıza yeteriz sağlık olsun yeter 🙏🏻🙏🏻

Gitseydi kız seni de götürürdü ben oraya gitmeyi istiyorum Allah nasip ederse 😍🙏🏻

Varlığı dert yokluğu velinimet 🤣

Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin ya şaka gibi gerçekten, inşallah Allah bize bebeklere sağlık versin bize yeter biz de onlara yeteriz 🙏🏻

Hahahaha sen de kaynana olacaksın bak hem de 2 kere🤣 ben de eşime anan birşey almadı bak diyorum o da diyor sen de kaynana olursan almazsın diyor 🤣🤣🤣

Ölüm Allah tarafında nasıl günü belliyse doğumun da Allah tarafından günü belli eğer o gün doğacaksa sen ne yaparsan yap o gün gelir asla engelleyemezsin bu görümcenin Allah inancı yok mu deli midir nedir, tamam hassas bir konu ama ölüm ve doğum kader ve kadere iman Allah’a imanın şartlarından birisi. Şaka gibi insanlar, sen canını sıkma hiç canım rabbim seni de bebeğini de sağlıkla çıkarsın şu süreçten inşallah 😍🙏🏻

Yağız diyince benim aklıma at geliyor yağız atları🤣🤣 tabi güzel isim ama uras daha asil 😍

Bizim çocuk demeyi biliyor ama şimdi birşey alma ne olur ne olmaz demesini de biliyor hanfendi 😡😡😡

15-05 daha güzel değil mi 😍

ne kadar haklısın be kadın 😍

bende pilates topunda sadece zıplıyorum 🤣🤣🤣 pilates topunda zıplayıp sezaryen isteyen türünün tek örneğiyim🤣

Nerdesin kız kaçak 🤣

Kadın inanılmaz özgür ruhlu beni benle bırakın der sadece gezip tozmak eğlenmek için gelmiş resmen 🤣 asla rahatsız edilmek aranmak istemez annesi bile aradığında üf püf der yaşlı kadın ne istiyor ki demez🤣 ben alıştım ondan artık kabul ediyorum onu bu şekilde 🤣

Aynen öyle kalan son işleri halledeceğim artık

Kp gelinliğime bile karıştı prenses model olmasın dedi🤣🤣🤣 normal helen kesim düz A giden model olsun düğün salonunda koca yer kaplar dedi🤣🤣🤣🤣 hahahaha daha neler neler🤣🤣 tabiki prensesin de prensesi oldu🤣🤣😍
Aynen sorma bebege ölecek gozuyle bakmaya gelince hepsi nasil konusmayi biliyor ama iyi temennilerde bulunup iki zibin alarak heyecanlarini gostermeye gelince yok.

X