Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
O dünden beri geliyo ama bu bildiğin gorselide atamiyorum googledan bulduğum mukus tıkacı goruntusuyle aynı.. Ben kanlı olmadığı için foto çekmedim yoksa cekerdim
Baktım kuzum o senden gelen benden geçen hafta geldi sabah akşam aynısı ama dogurmadım daha sadece kanlı degildi

Kızlar ben dün buraya yazmıştım 26 sına gün verdi diye; bugün doktoru aradım 24 ü istiyorum dedim 24 sabah aç karnına 8.30 da gel dedi😍😍😍 çok mutluyum çok heyecanlıyım inanılmaz sabırsızım hafta sonu kapı süsüm hazır olacak inşallah lohusa taçlarım da geldi artık doğuma hazırım 🤣
Ooo tacın geldiyse tamamdır 🤭 ayyy 1 hafta kaldı bunca zaman geçti o 1 hafta geçmez şimdi🤭

cesursavasci cesursavasci kiz sen karişma boşver eşini at ortaya 😂aylarca kalmak ne yA . benim kaynanam normalde sessiz sakin biri . Dün eşimle atiştik onun yaninda . Ben hiç işte seni uyandirmiyorum. gel beni çevir et diye geceleri çok zor oluyor dönmek artik. Ordan kaynanam siz çok naziksiniz filan dedi .eşim direk anne karima şakayla bile bişey söyleme alingandir diye susturdu . İş erkeklerde bitiyor. Tmm belki ben dün alinmicaktim aama insanlara yol verdin mi kendilerinde herşeyi söyleme yapma hakki buluyorlar .

Hahahaha bizim hastane odası ne şekilde olacak Allah bilir 🤣

İşte herkes kendinde bir söz hakkı buluyor kp arkadan bağırıyor sezaryen olmasın 🤣 yani eşim bile sana bırakıyorum ne istiyorsan arkandayım diyor işte 🫠
Ay ona söz mü düşer ona neymiş ne cinsler ya doğum şekli kaldıydı karışmadıkları erkek halleriyle kv bitti sırada onlar mı var

Durumları mı yok?
Yo var kızlarına var oğullarına yok biz yeni evlendik benim tayinim çıkmadı diye ben memleketime geri dönmüştüm eşim de bana hediye yollamış kek buketleri oluyor ya çiçeksepetinde ondan aynısının yazısına rengine kadar aynı kızlarına ve ablasına göndermişti şok olmuştum hepsi de boy boy paylaşmıştı bize gelince parası yoktur ama

Aynen öyle geçen halası geldi eşimin doldurmuş bir sürü şey almış battaniye nevresim takımları kıyafetler felan kayınvalidem diyo ben de almıştım da getirmeyi unuttum diyor halbuki aldığı 3-5 tane 1-2 yaş kıyafet başkaları varken çok şeymiş gibi anlatıyorlar aman neyse kimseden bir şeye ihtiyacımız yok şükür her şeyini kendim aldım çocuğun ama tutup da beşiğini biz alalım arabasını biz alalım demediler benim ailem 10 bin verdi beşik parası 15bin kıyafet parası verdiler bir de doğum parasını ödeyecekler böyle oldukça da onlara sinir oluyorum kızlarına bebek arabası almışlar eşim geçen ağzından kaçırdı ben de lafımı soktum geçtim sonra çevirdi 2.el aldı felan diye neyse🙎🏻‍♀️
AdChoices
ADVERTISING
AdChoices
ADVERTISING
AdChoices
ADVERTISING​
Eminim kv eşyaları evde unutmuştur eminim🤣🤣🤣 yahu insan bir zıbın bir bere alır ya torun sonuçta boşver canını sıkma üzülme bende de durumlar öyle bir zıbın bile 9 aydır vermedi almadı siz alırsınız ben ne bilim dedi üstüne🤣 hiç canını sıkma rabbim bizi kimseye muhtaç etmesin biz evlatlarımıza yeteriz sağlık olsun yeter 🙏🏻🙏🏻
Bende öldürürdüm valla 3 aylık hamileyken bile mısıra göndermedim ben kaldı ki şimdi mi göndercem 🤣🤣 sen gene sabırlısın maşallah
Gitseydi kız seni de götürürdü ben oraya gitmeyi istiyorum Allah nasip ederse 😍🙏🏻
Dedim zaten geleceksen gel ama oda yok ablamlarda kalcam dedim neyse dedi🤣
Varlığı dert yokluğu velinimet 🤣
Bana gelince öyle cnm eltime gelince herseyi erkek tarafı yapar. Neyse kv ye yeri gelince lafımı söylüyorum hiç esirgemem. Kimse de karışamaz. Kimseye de minnetim yok. Bebelerde benim hiç birseyine karıştırmam. Bu zamana kadar ne düğün ne ev eşyası ne bebek için masraf ki 2 si de tüp bebek hiç birinde katkıları yoktur. Bnm ailem ve biz yaptık her şeyi.
Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin ya şaka gibi gerçekten, inşallah Allah bize bebeklere sağlık versin bize yeter biz de onlara yeteriz 🙏🏻
Bu erkek tarafları neden böyle ya her yazılanda ayrı sinirleniyorum. Hoş benimkilerinde bi farkı yok😂
Evlendik evimizde bir çöpleri bile yoktur eşime hiç bir sekilde yardım etmediler. Neredeyse doğum yapıcam hemde ikiz bir tane bile birşey almadılar. Sorsanız bizden çok bu bebekleri bekliyorlardı.
Benim ailem odalarını almayı teklif etmişti. Onların hiç bir halt almayacağını bildiğim için neden aileme yük olsun, onlara da aldırmadım. Kıyafet örtü mörtü yine bi şekilde bissürü masraf yaptılar.
Ay bende iki erkek anası olcam sonum böyle mi olcak 😂😂😂
Hahahaha sen de kaynana olacaksın bak hem de 2 kere🤣 ben de eşime anan birşey almadı bak diyorum o da diyor sen de kaynana olursan almazsın diyor 🤣🤣🤣
Allahım herkesin derdi ayrı ya...😩
Benim de doğumum büyük ihtimalle mayıs sonu olacak görümcem taktı ona. Kv vefat tarihine denk gelirse diye sürekli yok annemin senesine denk gelecek. Getirmeyin.😳😳
Bize zehir olacak...
Sanki ben isterim denk gelmesini de. Elimde mi sanki ne yapayım?
Her konuşmada soruyor doğum ne zaman? diye bilmiyorum diyorum.
Bu arada öbür görümcemin çocuğunun doğumu da babalarının vefat tarihine denk gelmiş ondan neyse sesimi çıkarmıyorum hassas konu diye.
Ama sinirleniyorum. Tabir yerindeyse Kör ölünce badem gözlü oluyormuş gerçekten.
Ölüm Allah tarafında nasıl günü belliyse doğumun da Allah tarafından günü belli eğer o gün doğacaksa sen ne yaparsan yap o gün gelir asla engelleyemezsin bu görümcenin Allah inancı yok mu deli midir nedir, tamam hassas bir konu ama ölüm ve doğum kader ve kadere iman Allah’a imanın şartlarından birisi. Şaka gibi insanlar, sen canını sıkma hiç canım rabbim seni de bebeğini de sağlıkla çıkarsın şu süreçten inşallah 😍🙏🏻
Evet canım bende beğeniyordumm kvdemin beğenmediğini öğrendiğimden beri daha da ısındım🤣🤣🤣
Yağız diyince benim aklıma at geliyor yağız atları🤣🤣 tabi güzel isim ama uras daha asil 😍
Ay o kadar hakli bir yorumki. Benim koca tarafim tek bir cop almamisken kendi ailem simdiden bir dunya elbise altinina kadar verdiler ama kv surekli istedigini yap istedigin kadar benim cocugum de o bizim cocugumuz tohum bizim diyip duruyor o boyle dedikce sinir kupune dönuyorum.
Bizim çocuk demeyi biliyor ama şimdi birşey alma ne olur ne olmaz demesini de biliyor hanfendi 😡😡😡
Ay herkes nisan bitmeden doğurmuş olacak galiba 😅 bugün kontrole gittik 13 Mayıs haftasından bir gün seç dedi doktor ama kesin değil. Tek arter olduğu için gelişimi takip edilecek bir hafta öncesinden de olabilirmiş. Şimdilik 15.05 veya 19 mayıs olsun dedik karar veremedik😊 sizce 15.05 mi 19 mayıs mı ?
15-05 daha güzel değil mi 😍
Salak mı ne zaten mantıklı düşünse kendininde tohumu degil o zaman erkekten erkege geçiyor ya sonuçta kendi de birilerinin tohumunu dogurdu kendinin degil o zaman uyuz kadın ayyy sinir oldum benim kv böyle dese vallahi kovarım evden 😡😡😡
ne kadar haklısın be kadın 😍
Pilateste bi amuda kalkmadığımız kalıyo yatakta sağdan sola dönemiyorum bilim adamları bunu da açıklasın 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
bende pilates topunda sadece zıplıyorum 🤣🤣🤣 pilates topunda zıplayıp sezaryen isteyen türünün tek örneğiyim🤣
Beybişş giremedim uzun bi süre kbakmayın doğurmadım daha 😍
Nerdesin kız kaçak 🤣
Sizde onunla ilgili hiç birşeyi takmayin .hatta kadinin neye takintisi varsa bilerek onu yapin 😂
Kadın inanılmaz özgür ruhlu beni benle bırakın der sadece gezip tozmak eğlenmek için gelmiş resmen 🤣 asla rahatsız edilmek aranmak istemez annesi bile aradığında üf püf der yaşlı kadın ne istiyor ki demez🤣 ben alıştım ondan artık kabul ediyorum onu bu şekilde 🤣
Ooo tacın geldiyse tamamdır 🤭 ayyy 1 hafta kaldı bunca zaman geçti o 1 hafta geçmez şimdi🤭
Aynen öyle kalan son işleri halledeceğim artık
Ay ona söz mü düşer ona neymiş ne cinsler ya doğum şekli kaldıydı karışmadıkları erkek halleriyle kv bitti sırada onlar mı var
Kp gelinliğime bile karıştı prenses model olmasın dedi🤣🤣🤣 normal helen kesim düz A giden model olsun düğün salonunda koca yer kaplar dedi🤣🤣🤣🤣 hahahaha daha neler neler🤣🤣 tabiki prensesin de prensesi oldu🤣🤣😍

Ahaaa tecrübeli annelerden biri daha 😍 peki böyle kasiklarinda kasılma ama regl sancisi gibi, birde bikini çizgisinde hareketlenme var miydi?? Bu akıntı geldikten sonra sende bir şeyler değişmiş miydi🤣
Bikini çizgisi ne kız şu karındaki çizgi mi dün bi video gördüm eğer o çizgi birleşirse doğum yakınmış öyle bir şeydi ama videoyu unuttum🤣🤣

İlk defa duydum siveno incia felan baktım da. İncia da Türkçe açıklamalar temiz gibi görünse de İngilizce açıklamalar da zararlı şeyler varmış. Bi bakayım önerdiğiniz markaya teşekkürle r
Siveno incia falan çıkmadan önce trukid vardı gerçekten de hem güneşten iyi koruyor hem de benim oğlum alerjikti herhangi bi sorun yaşamadık 😊

Aynada görünmüyor mu bakınca bende görünüyor 😂 git dikkatli bak vardır 🤣🤣 acaba birleşmesi değil kaybolması mı lazımdı🤪
Benim göbüş aşağı düştü belki ondandır göbekten başka bir şey görmeyince moralim bozuluyor aynayı görünce hemen kafamı çeviriyorum çok bakmıyorum 🤣

X