Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
38 olduk tık yok bende bu gidişle ben doğuramıcam beni bırak sen devam et🤣 son 1 haftan kaldı yiyebildiğini ye boşver en yadırganmadığımız dönemdeyiz ben 92 kilo oldum senden beterler de var😂
Bu grubun bebelerinin doğmaya niyeti yok anlaşılan 😂 yiyorum ben de ya napayım sonra zayıflarız bi şekilde 🫣

Şuanda hastanedeyim kızlar 38+5’teyiz suyumda yoğunluk gördü doktor, doppler çekildim orda da aynı şekilde göründü 3445 gr olmuş bu arada. Şimdi nst’ye gireceğim kalp atışları ve hareketliliğe bakılacak sanırım ona göre acil sezaryene alacak sıkıntı çıkarsa, kakasını yapmış olabilir dedi😞

Şuanda hastanedeyim kızlar 38+5’teyiz suyumda yoğunluk gördü doktor, doppler çekildim orda da aynı şekilde göründü 3445 gr olmuş bu arada. Şimdi nst’ye gireceğim kalp atışları ve hareketliliğe bakılacak sanırım ona göre acil sezaryene alacak sıkıntı çıkarsa, kakasını yapmış olabilir dedi😞
Kakasını yapması için erken değil mi canım, inşallah sıkıntı yoktur.

Geçmiş olsun canım inşallah bir şeyi yoktur zamanında fark edilmiş neyse ki günü de iyi zaten🙏🏼

Benim de kontrol vardı yolunda şükür. Nst girdim. 10 gün sonra gel dedi. O sırada doktoruma ziyarete gelen bir kadın vardı bebişini getirmiş 3 gün önce doğum yapmış kadın koşa koşa girdi odaya çıkınca sordum kadına ilk gün sadece hafif ağrısı olmuş 2.gün bitmiş çok iyi görünüyordu.

Doktoruma da sordum dikerken bile bastırmıyorum dokunmadan yapınca et ezilmesi olmuyor o yüzden ağrı da olmuyor dedi.
Gerçekten onu görmek beni inanılmaz rahatlattı abartılacak bir şey değil diye düşündüm ☺️
Panik korku yok o yüzden hiç

X