2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Yeni anne olarak sadece 2 saatlik uykuyla duruyorum ve ameliyattan çıktım ondan önceki günde uyuyamsmistim adam akıllı heyecandan valla uyu bak
Yakında duşa girmek de problem olacak dün annem bebemi banyonun önüne getirmiş anne olduğunu unuttun galiba hadi çabuk çık keyif zamanı değil diyor

Bizden sakladıklarınız gün yüzüne çıkmaya başladı dökülün dökülün

Ayy evet galiba sürekli yatak olursa bende psikolojik olarak toparlanamam, sevmem de zaten öyle sürekli yatmayı hasta modunda olmayı
Hayır canım öyle değil ben gayet ayaktaydim çayı bitene çay bile verdim aksine yürümek, hareket gerekiyor
Oyyy maşallah canımm yani ben çay vermiym de o kıvamda olayım yine de
Ohh maşallah canım benim yatak odasında uyumaya şuan cesaretim yok, annemle salonda yatarız diye düşündüm ilk zamanlar. Bebeği nasıl tutucağımı bile bilmiyorum o kadar düşünüyorum ki kafam şimdiden inanılmaz dolu şunu nasıl yapıcam bunu nasıl yapıcamm diye paniklemeye başladım inşallah bende hiç abartılacak bişey değilmiş kızlar diyebilirimmm yaa

Golden burda demişti ya bana bastırmadılar diye ben de heralde artık eskide kaldı o diye düşündüm
Kız başka anlatmadığınız şey varsa söyleyin de bilelim şok olmayalım orda korkmayız merak etme
Gogus ucu kremi önceden kullananlar işe yaradı mı acaba yaklaşık 1 hafta var doğuma sürmeli miyim
Ben 37. haftada başladım sürmeye, ilkinde çok çektim yaradan bu kez olmasın diye tedbir almak istedim

Yeni anne olarak sadece 2 saatlik uykuyla duruyorum ve ameliyattan çıktım ondan önceki günde uyuyamsmistim adam akıllı heyecandan valla uyu bak
AdChoices
ADVERTISING​
Evet ya ben de bir gece önceden heyecandan uyuyamadım ameliyat günü de bebek telaşesi uyuyamadım eve geldiğim gün de bebeği kontrol etmekten uyuyamadım 3 gün boyunca 2 saatlik uykuyla durdum
Kız başka anlatmadığınız şey varsa söyleyin de bilelim şok olmayalım orda korkmayız merak etme
Canım bir o kısım zordu ama sen spinal yapacağın için sen hissetmezsin canım ben genel olduğum için hissettim canım ama o an çekiyorsun bitiyor geçiyor acısı birde benim karnıma bayağı ağır bir torba koydular canım akşama doğru aldılar karnımdan o ağrıtmadı ama
Bizden sakladıklarınız gün yüzüne çıkmaya başladı dökülün dökülün
hahahHh vallahi siz korkmayın diye yazmadık doğum olacağı gün size de süpriz olur hem de gözünüzde büyümesin diye yazmadım valla anesteziliyken ne küfürler etmişim ben ama annem zor susturmuş kayınbaba kaynana yanımda düşün yani o derece acıtmışlar birde 2-3 kere yapmışlar
Bebeğini eline aldığın an 40 yılllık anneymiş gibi hissedeceksin canım göğsünü emdiği zaman direk yıllardır beklediğin ana kavuşuyor gibi oluyorsun harika bir duygu rabbim hayırlı şekilde bu gruptaki herkese nasip etsin o duyguyu

Bana otur biz koyarız diyorlardi ben de iyiyim iyiyim diyip koyuyordum çayı

Valla her türlü biz de yaşıcaz kaçarımız yok sizin düşüncenizi yerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…