Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Benim kvde de kızım için bana anne diyor demişti 😏 bende sana niye anne desin onun annesi var sen babannesisin dedim. Bidaha da o topa girmedi

işte geçen bunu demeye çalışmıştım herşey kitaplarda yazılan gibi olmayabiliyor orda 40 hafta üzerinden hesaplatıyor vardır tabi bi mantığı bildikleri ama sen kucağına aldın sesini duyuyor kokunu tanıyor gelişim başlıyor bide 5.hafta yazıyor diye illa o haftada olmuyor üç aşağı beş yukarı biraz erken biraz geç. Belkide atak haftasıydı yeni şeyler öğrendi diyorsun mesela.
Eğer gerçekten atak haftasıysa güneşli günler başlaması gerekiyordu zaten 😍😍😂😂
Yaa hadi inşallah 😍 bugün öğlen uyuyunca güneşli günler mi başladı acaba hızlıca 🤭🤭

kızlar kafayı yemek üzereyim bebegimde çok şükür sıkıntı yok ama sürekli meme istiyor ağlıyor sonra altına yapıyor sonra yine meme istiyor sonra altına yapıyor derken kısır döngüye girdik uyuyamiyor mahvolduk.. napalim neden böyle bu

kızlar kafayı yemek üzereyim bebegimde çok şükür sıkıntı yok ama sürekli meme istiyor ağlıyor sonra altına yapıyor sonra yine meme istiyor sonra altına yapıyor derken kısır döngüye girdik uyuyamiyor mahvolduk.. napalim neden böyle bu
Aynı durumu ben de yaşıyorum bugün stres ve uykusuzluktan uçuk çıktı ağzımda bide bunu stres yaptım ağladım evde maske ile geziyorum

Kizlar 12:43 te bebegim sezaryen ile dogdu. Saat 8 bucukta yürüyüş denedim ama yok 3 adim atamadim cok siddetli agri aci oldu. Yatiyorum ama agrim cok. 2 hatta 3 normal dogumum var ama ben bunda cidden mahvoldum. Sezaryen cidden zor geldi bana. Herkes de boyle mi ya? Bu arada bebegim de yogun bakimda suan biraz solunum sıkıntısı ve cekilmesi var. İnsallah ikimizde cabucak toparlariz.
Bebeğin hayırlı olsun canım 🌸 inşallah en kısa zamanda kavuşursunuz. Sana da geçmiş olsun birkaç güne daha iyi hissedersin 🙏🏻

Kizlar 12:43 te bebegim sezaryen ile dogdu. Saat 8 bucukta yürüyüş denedim ama yok 3 adim atamadim cok siddetli agri aci oldu. Yatiyorum ama agrim cok. 2 hatta 3 normal dogumum var ama ben bunda cidden mahvoldum. Sezaryen cidden zor geldi bana. Herkes de boyle mi ya? Bu arada bebegim de yogun bakimda suan biraz solunum sıkıntısı ve cekilmesi var. İnsallah ikimizde cabucak toparlariz.
Allah analı babalı büyütsün canım çabucak kavuşun inşallah

Aynı aynı fazlası var eksiği yok 🤣 emzir o sıra uyusun gaz çıkar aynı anda kaka yapsın altını temizle uyansın ağlasın meme aransın sonra yine emzir yine uyusun yine gaz çıkar …. 😂😂 bezler bitti be bu kısır döngü yüzünden 🤣 neyse bırak sıçsın sarılığı kakayla atıyor şu riskli dönem geçsin alıp karşıma konuşcam zaten oğlum böyle olmaz kıçına bez yetiştiremeyiz senin diye 😂

Kızlar bestlak damlayı ne zaman içmeye başladınız? sulti tutti sulti tutti gulumsebebek gulumsebebek

Ay kendimi sınava son dk çalışan öğrenci gibi hissediyorum, hiçbi şey bilmiyormuşum gibi 🙈😄 bi panik geldi
Doğumdan çıktım 1 saat sonra su içebilirsin dediler 1 saate varmadan sudan önce damlayı ağzıma damlattım direk 🤣🤣

Aynı aynı fazlası var eksiği yok 🤣 emzir o sıra uyusun gaz çıkar aynı anda kaka yapsın altını temizle uyansın ağlasın meme aransın sonra yine emzir yine uyusun yine gaz çıkar …. 😂😂 bezler bitti be bu kısır döngü yüzünden 🤣 neyse bırak sıçsın sarılığı kakayla atıyor şu riskli dönem geçsin alıp karşıma konuşcam zaten oğlum böyle olmaz kıçına bez yetiştiremeyiz senin diye 😂
Yalnız olmadığıma çok sevindim ama daha yolun başında olmak çok üzücü ahahahahaha M melikekk

Bunlar deli mi ne tövbe tövbe.. hayır öyle olmasını istiyor gibi soruyorlar ya böyle suratlarina yapıştırasim geliyo bi tane 🙄hayirdir emzirilmek mi istiyon dicen saygisiz olcaz saka givj ya 🙄 bu arada lohusa depresyonuna gireniniz var mı kızlar
Kesınlıkle bende içimden sövüyorum 😂 ben girmedim canım çok şükür

Canım ben sadece 1 saat ağrı cektim ağrı kesıcı serum ve ayrı agrı kesıcı ığne vuruldum her ağrım basladığında o serumu actırdım mavi serum dıyorlar

X