Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Ayy ayy ınadına yapmıyorlarsa bende biley bilmiyorum ben kayınvalıdemden yırttım hastalıgını bahane etti kendisi arada gelıyor onda da cok fazla yuz vermiyorum bana da sureklı sütün kesildi mi diye soruyor kıskanıyor herhalde sütümü
Aay sesli güldüm ya 🤣
Geçen instada görmüştüm sütün yetmiyor mu diyen kv'min yüzüne mememi çıkartıp sütümü fışkırttim diye bir şey vardı o aklıma geldi 🤣🤣

Elinden gelse eşim izin verse yapar 🤣🤣🤣ayy senin o işin iyiymiş aynı şehirde olmak benim arada saatler var
Oha şu iyi kvler için ne sevabi işlediniz acaba🤣
Resmi kurumum kv karşı 😂😂zamanında çok müdahale etti bende sınırımı koydum çenemle baş edemez birde dogumdan önce instada lohusalık bebege anneye karışmakla ilgili bir yazı paylaşarak gönderme yaptım almışlar üzerlerine 😂😂😂

Ayyy çok feci kasılmam oldu hareket edemedim sonra yavaş yavaş dağıldı bir anda bağırsaklarımda hareketlenme oldu makata baskı geldi tuvalete koştum yine ishal…

Doğuran annişler bebekleri kontrollere hangi günler götüreceğimizi doktorunuz mu söylüyor nerden biliyorsunuz mesela çoğunuz 3.gün mutlaka götürmüş bi de sağlık ocağına götürmesi de var internetten mi araştırcaz
Geçen bunu soracaktım ben de internette o kadar bilgi kirliliği var ki kafam karıştı 😂😂

Öfff buraya giremiyorum düzgün, diğer zamanlarda kv sinir ediyor en basiti kontrolden geldik aradi çocuk gaz çıkarmaya calisiyo 2 kere emzirdim oğlumun karnı mi aç yoksaaaa diyo dedim karnı aç değil sonra doktor kötü bir şey dedi miii diyo gerçekten sinir oluyorum birde annen diyo bazen b.k senin çocuğun diyesim geliyo😑😭😭😭😭😭
Benim kvde de kızım için bana anne diyor demişti 😏 bende sana niye anne desin onun annesi var sen babannesisin dedim. Bidaha da o topa girmedi
Geçtiğimiz hafta boyleydi hep emmek istiyordu. Annem kaşıkla süt icirmisti yine de beni uyandırmak zorunda kalmıştı. Bu hafta seslerin daha farkında olduğunu farkettik beni giderken kafasını çevirerek takip etti. Atak haftaları da öğrenme haftalariymis ya aslında kitaba göre 5 haftası var ama yine de öğrendi diye mi öyle huzursuzdu geçen hafta dedim. Şimdi öğlen epeyi uyutmaya çalıştım en son o uyuyunca tamam bu sefer ben de uyuyayim dedim 2 buçuk saat uyumusuz. Çocuğum ben rahatlayinca rahatladı galiba 😅
işte geçen bunu demeye çalışmıştım herşey kitaplarda yazılan gibi olmayabiliyor orda 40 hafta üzerinden hesaplatıyor vardır tabi bi mantığı bildikleri ama sen kucağına aldın sesini duyuyor kokunu tanıyor gelişim başlıyor bide 5.hafta yazıyor diye illa o haftada olmuyor üç aşağı beş yukarı biraz erken biraz geç. Belkide atak haftasıydı yeni şeyler öğrendi diyorsun mesela.
Eğer gerçekten atak haftasıysa güneşli günler başlaması gerekiyordu zaten 😍😍😂😂

Bende 37 başında yapmıştım tık yok 😂 artık 39 da ufak çıkar heralde epilatör yaparım bir belirti olunca 😂
Epilatör zarar vermez mi elektrikli sonuçta.
Ben lazere gidiyordum.Gebe kalınca bıraktım.Zaten lazerle azalmıştı.2 kere ağda yaptırdım yetti.Epilasyon aleti korkuttu beni fazla mı abartıyorum ne

Resmi kurumum kv karşı 😂😂zamanında çok müdahale etti bende sınırımı koydum çenemle baş edemez birde dogumdan önce instada lohusalık bebege anneye karışmakla ilgili bir yazı paylaşarak gönderme yaptım almışlar üzerlerine 😂😂😂
Seni gidi seniiii güzel bir paylasimsa bizede link atsaydin bizde paylasirdik🤣🤣

Benim kvde de kızım için bana anne diyor demişti 😏 bende sana niye anne desin onun annesi var sen babannesisin dedim. Bidaha da o topa girmedi

işte geçen bunu demeye çalışmıştım herşey kitaplarda yazılan gibi olmayabiliyor orda 40 hafta üzerinden hesaplatıyor vardır tabi bi mantığı bildikleri ama sen kucağına aldın sesini duyuyor kokunu tanıyor gelişim başlıyor bide 5.hafta yazıyor diye illa o haftada olmuyor üç aşağı beş yukarı biraz erken biraz geç. Belkide atak haftasıydı yeni şeyler öğrendi diyorsun mesela.
Eğer gerçekten atak haftasıysa güneşli günler başlaması gerekiyordu zaten 😍😍😂😂
Şaka gibiler gerçekten kendilerini ne sanıyorlar acaba 🤔🤣🤣

Ben lazere gidiyordum.Gebe kalınca bıraktım.Zaten lazerle azalmıştı.2 kere ağda yaptırdım yetti.Epilasyon aleti korkuttu beni fazla mı abartıyorum ne
Epilatör lazer olan değil canım cımbızlı çalışan makina varya ondan.
Epilasyon lazer olan o zararlı

Onun elektriginin bir zararı olmaz ki o sadece ordaki mekanik kısmı calistiriyo radyasyon vs yaymiyo en zararlı televizyon ve telefon şuan

X