Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Benimkide altta canım iç çamaşırımı rahat giyiyorum üzerinde kalıyor dikişin rahatsız etmiyor biraz büyük penye giyersen daha rahat olur
N
🥹🥹 gerçekten iyi ki varsınız çok moral oluyorsunuz
Allah razı olsun canım 🥰 okurum hepimizede

Evet canım herkeste mi sıkıntı olur en azından kendi secebildigimi düzgün seçmişim çok şükür o kadar insan görünce böyle doğruyu ayırt edebilmisim veya Allah yüzüme bakmış bilemem ama haklısınız bebegim için dişimi sıkıyorum yoksa şimdiye babamı arayıp ağzıma ne gelirse soylemistim

Canım depend kullan o ön kısmı kes dikise gelen kısmı sonrada giyince hafif kıvır çok rahat oluyo hatta foto atiyim sanaEki Görüntüle 3424818
ay bu dependi yapandan Allah razı olsun yumuşacık rahat asla sızdırmıyor mis gibi şu süreçte kesinlikle olmazsa olmazdı😍

Benim dikiş çok alta bakayim olmadi senin gibi yapayim depend baya beni topluyor çünkü . Kizlar kanamaniz ne durumda . Benim kanla birlikte bu şeffaf akintida geliyor normal mi . 3. Günüm
15. Günüm canım bugün şarıl şarıl kan yok ama hala kanamam var ped takıyorum geceleri ne olur ne olmaz diye uzun ped takıyorum canım

Dr'a danistik dedik kafa olayini esim de araya girdi biz sorduk anne öyle yatırma bogulurmus dedi. Aaa öyle mi dedi bıraktı armut kafalim diye seviyor bu sefer. Hayır ben mi abartiyorum bana mı batiyor acaba diye kendimi de sorguluyorum
Armut kafalı ne ya tövbe estağfurullah valla canım bebeğinin kafası gayet güzel olması gereken gibi. Ay benim oğlumu görse ne diyecekti acaba normal doğumda kafa uzun çıkıyor bir süre öyle kalıyor bir de 🥲
Benim dikiş çok alta bakayim olmadi senin gibi yapayim depend baya beni topluyor çünkü . Kizlar kanamaniz ne durumda . Benim kanla birlikte bu şeffaf akintida geliyor normal mi . 3. Günüm
Canım biraz toparladın mı ağrın acın azaldı mı?

İyi günler kızlar.
Bir problemim var. Normal mi degil mi bilmiyorum sizlere de bir sormak istedim .

Dogumun ilk gününden beri kanamam kokulu geliyor.
Lohusa kanaması böylemi olur.
Normal adet kanamasından daha farklı hoş olmayan bir koku var.

Dogum öncesi herhangi bir enfeksiyonum filan yoktu. Hatta dogum öncesi gelen sarımsı akıntım filan gayet normal kokuyordu.

Bu arada Normal dogum yaptım.
Normal veya sezeryan farkedermi bilmiyorum ama yinede size bir sormak istedim.

Sizlerde durum nedir.
Kanamalarınızda farkli bir koku var mı.?

Dr'a danistik dedik kafa olayini esim de araya girdi biz sorduk anne öyle yatırma bogulurmus dedi. Aaa öyle mi dedi bıraktı armut kafalim diye seviyor bu sefer. Hayır ben mi abartiyorum bana mı batiyor acaba diye kendimi de sorguluyorum
Tövbe ya benzetmeye bak.. ille cinslik yapacakta takılmamaya çalış peki sence bilerek mi yapıyor yoksa sevdiğinden mi bilerek yapıyorsa sende cins cins davran 🤣 geçen benimki kötü haber var mıi diyo hastanede geldigimizi biliyordu saçma sapan konusurlar işte hani ille bize batacak şeyler yapiyorlar

İyi günler kızlar.
Bir problemim var. Normal mi degil mi bilmiyorum sizlere de bir sormak istedim .

Dogum öncesi herhangi bir enfeksiyonum filan yoktu. Hatta dogum öncesi gelen sarımsı akıntım filan gayet normal kokuyordu.

Sizlerde durum nedir.
Bende rahatsız eden bir koku yok canım ama sezaryen oldum ben

Kızlar kavga etselerde beraber vakit geçiriyorlar ama oğlum bana yapışık resmen . Uyurken sarılarak uyuyacak , otururken kucakta , evde gezerken bile kucakta olcak 😅 ayy bunaldım biraz tek otur diyorum , kedi gibi gözlerime bakıyor sonra gelip öpüyor 🥹insan kıyamıyor . Bebek gelince nasıl olcak hiç bilmiyorum . İşleri hiç bitmiyor ama beraber mutlular , birbirlerinden ayrı kaldıklarında acayip özlüyorlar . 😇 böyle şeyleri olmasa çok zor tabi 😂
Ay maşallah kızlar birbirlerinin en yakın arkadaşı ama oğlan temas bağımlısı galiba teması seviyor ama cidden bebek gelince nasıl olacak birini emzirirken öbürüne sarılıyo olcan bende durum o ama senin oğlan kadar değil benim kız. Yine de onları öyle görmek çok güzeldir 😍😍
Senin kayınvalideni birleşip dövesimiz geldi bence grupça 🙈🙈 Eşin uyarsın bence canım böyle konuşma goldenı üzüyorsun diye söylesin yoksa bu muhabbeti sonsuza kadar sürdürecek gibi duruyor 😕 sen sıkma canını ya çocuğun doğduğu kiloyu değiştiremezsin sonuçta ee sütün de var emziriyorsun daha nolsun.

Ayy canım ya eş desteği gerçekten çok önemli ama en azından annen var yanında. Allah yardımcın olsun 🙏🏻 bir iki ay geçince sen de iyice adapte olursun

İlk torun heyecanı ile bilememiş diyeceğim ama gerçekten de ayıp etmiş. İlla paylaşacaksa kapı süsünü ne bileyim elini kolunu paylaşsaydı bari 🥲 gerçi doktorlar da paylaşıyor yenidoğan bebekleri yüzleri açık şekilde Allah koruyor merak etme kafana takma canım 🙏🏻 babanın huyunu biliyormuşsun zaten en iyisi kabullenmek
İnşallah canım inşallah vallahi 🙏🙏
Sezeryan olan annişler bir şeyi merak ediyorum. Ameliyat esnasında dümdüz yatıyorsunuz ya kafanız yüksekte olmadan tansiyonu etkiledi mi?
Ben normalde de öyle yatamıyorum nst girdim geçen öyle düz yattım denemek için hemen midem bulandı. Sizlerde bir şey oldu mu
Canım tamamen dümdüz yatıyorsun kollarında iki yanda bağlı oluyor bildiğin ameliyat yani. Anestezi doktoru sürekli iyimisin miden bulanırsa söyle filan diye sık sık soruyor zaten mide bulantın olursa söylersin. Bazen kusan da oluyor dert etme

İyi günler kızlar.

Sizlerde durum nedir.
Demin bende aynısını soracaktım çok farklı tuhaf bir kan kokusu geliyor benden de

Gerçekten geriyor ya benim akrabalarım genelde minyon olarak doğdu kuzenler vs. gayet de sağlıklı büyüdüler. Elimden gelen bu yani süt gelmese mama falan versek neler diyecekti kim bilir. Geliyor gidiyor armut kafalim diyip duruyor. Beni sinir etmek için gelmiş sanki😂 dünden bugüne daha sakinim ama eşlerin desteği gerçekten çok önemli. Senin süreçlerin kp rahatsızlık zamanına geldiği için kötü oldu :KK43: ama eşinin de elinde olan bir şey değil eminim o da sana destek olmak istiyordur ama diğer tarafta babası da rahatsız olunca onun için de sıkıntılı çocuklariyla ilgilenemiyor senin üstüne kaldı gibi oldu tüm yük. Kp iyilesme süreci nasıl yogunbakimdan çıkacağı zaman belli mi? Çok geçmiş olsun
Şu bebeğin kırkı çıksada gitse. Bu sefer görüntülü arayıp gene sinir edecek bişeyler bulur o kadın 🤦🏻‍♀️ ne bekliyor anlamak gerçekten mümkün değil. Cidden süt filan gelmemiş olsa yok bilmem kim emzirme eğitimi de aldı sen almadın ondan oluyo böyle diye bi başlar daha neler der kim bilir.
Aynen canım eşime çok üzülüyorum elinde değil baya bölündü adam heryere koşturmaya çalışıyor bitik durumda baya bildiğin. Geçen yüzeysel bi tartışma yaşadık sonra çok zor günler geçiriyorum özür dilerim senlik bi durum değil filan diyerek kendini açıklamaya çalıştı. Gerçekten anlıyorum onu. Sağol canım kp gittikçe kötüye gidiyor hepimizi korkutuyor ne olacak böyle hiç bilmiyorum 🤦🏻‍♀️

Herkese selam:) dun sezaryen ile dogumum gerceklesti. Oldukca rahat guzel bi operasyondu benim icin hatta bugun eve taburcu oldum sadece kizim suan yogun bakimda ne zaman cikacagi belli degil, nefes cekilmesi varmis sezaryen dogumlarda olur genelde dediler toparlar toparlamaz taburcu olacakmis insallah. Ben de elendim yani ☺️

Ay senin kv ye ayrı bir gıcık oluyorum. Seviyorum ayağına laf sokuyor . Maşallah eşine , ne güzel destek vermiş. Benimki anasıyla lohusa olurlardı hep . Hele ilkinde ıyyyy 😵‍💫
Sen de doktordan gelince "ayy benim oğlum çok mu kilo almış , kocaman adam mı olmuş , doktor çok iyi çok sağlıklı mı demiş " diye sev 😂😂
Hahahaha çok iyiydi bu🤣🤣🤣🤣🤣
Bizimkide pütürlü canım hatta biraz önce doldurmuştu 🤭🤭🤭🤭
aslında sarı ve pütürlü olması doğru beslendiğini ve doyduğunu gösteriyormuş canım 😍😍

hahahaha tek çocuklu olup zamanında kendi yaşadıklarını unutup şimdi bana bık bık konuşan bi kaç kişi var onlara bunu yaptığımı hayal ettim nasıl içim hoş oldu bi bilsen 🤣🤣🤣

Herkese selam:) dun sezaryen ile dogumum gerceklesti. Oldukca rahat guzel bi operasyondu benim icin hatta bugun eve taburcu oldum sadece kizim suan yogun bakimda ne zaman cikacagi belli degil, nefes cekilmesi varmis sezaryen dogumlarda olur genelde dediler toparlar toparlamaz taburcu olacakmis insallah. Ben de elendim yani ☺️
Çabucak kavuşun inşallah sağlıkla canım 😍

Muhabbetlerinize fransız kalıyorum kimse hamilelikten konuşmuyo artık başımı alır giderem moduna girdim 😂😂😂
Ay ben bugün çok ağırlaştım kız birden, 2 kez araba kullanmam gerekti 15-20 dk mesafe sonra markete gittim birkaç şey aldım eve sürünerek geldim en son🥲 ve kasıklarıma aşırı baskı var baya ağrıyor. Sen ne durumdasın?

X