Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Kız sen daha çok almışsın benden 😂😂 geçen gördüm bir adam panikle elinde 2 bavul koşuyordu doğumhaneye gülmüştüm eve geldim bizimki ondan beter oldu 😂

Eşim yanına wax bile almış artist otele tatile gidiyoruz sanki😃
Fotoğraflarda yakışıklı çıkmak istiyordur adam kırma gönlünü nolmuş yani 🤣🤣🤣 sen pert olmuş şekilde doğumdan çıkarken o wax lı saçlarıyla poz verecek 🤣🤣

Abarttı da işte tamamen kesti benim için bitmiştir o çocuk diyor:KK43: birde öyle bir anlatıyor ki chen ben bile eşimden soğuyorum bana karşı dolduruyor yapmaması lazım ama annem olduğu için birşey diyemiyorum başkası olsa derim yani sen benle eşimin arasını açmaya çalışıyorsun diye. Bence annemi teyzelerim dolduruyor. Şu süreçte teyzelerim hiç biri hayırlı olsun demedi. Benim düğünümden sonra bana durduk yere düşman oldular instagramdan sildiler neymiş eşim onları düğünden sonra yatılı davet etmemiş ben onları hergün arayıp sormalıymışım , anneme diyorum fakülte evlilik hamilelik ben kendime bile zor yetiyorum teyzeleri ne ara arayıp sohbet edeyim annemi bile gece dokuzda zor vakit bulup arıyordum ki annem adı gibi biliyordu. Teyzelerim annemi inanılmaz dolduruyor benim evde annem görüntülü konuşuyorken kaç kere şahit oldum beni anneme kötülediklerine ama annem olduğu için sustum . Bana gelen hediyelerden bile istedi teyzem kendi torunu için annem bana sormadan hediyeleri aldı mesela kaç takım elbise battaniye teyzemin kızına götürmek için. Benim annem olduğu için susuyorum hem hayırlı olsun deme hem anneme kötüle hem de gelen hediyelerden iste. Anneme aldığım hediye vardı o gelmeden ona çanta almıştım annem göstermiş teyzeme, bana da kremini alsın demiş ama benimle konuşmuyor 🤣 anneme olur alırım dedim ne diyeyim 😀 kusura bakma çok yazdım doluyum :KK43:
Ay helal olsun sana , ne sabır varmış sende . Annen senin gibi çocuğu başında taşıması lazım. Şuan ben sinirden çatladım , sen iyi dayanıp birse güzel güzel cevap veriyorsun , tövbe estafrllah . Şeker hastası da olsa annen yanlış yapıyor , teyzelerinde tam şeytan . Bana çanta alsın ne demek . Benim teyzemlerde benim eşimle annemin iyi olmasını çok kıskanırlar. Sen bir süre konuşma bence , yada baban nasıl , biraz mesele soğusun onunla konuşursun . Ben annemlere sinir olduğumda bir süre arayıp sormuyorum . 🫣

Eşin gayet ince düşünmüş bence eşine karşı soğuma kötü düşünme anne yerine koymuş sormuş sen daha önce de demiştin zaten teyzelerimin dolduruşuna geliyor diye bu dönemde canını sıkma hiç annen de anlar yakında
Evet canım ben de farkettim artık bazı şeyleri, umarım düzelir düzelmese bile umarım ben arada kalmam🙏🏻
Kötü olmuş ya sanki annen lohusaymis gibi olmuş :KK43: senin bu dönemde psikolojin iyi olması gerekirken kötü olmuş
Gerçekten benim lohusa olmam gerekirken ben 15. Günümde insanları sakinleştiriyorum 😂😂
😳😳 Ne var ki bunda? . Aile oluyor insan her iki tarafla da bence mutlu olmalı samimi şekilde sormuş.

Ben de anneme sorarım arada ihtiyacın var mı üzerinde para var mı diye eşim de aynı şekilde sorsun isterim kimse parasızlıktan sormuyor, kimseden de hemen para almıyor zaten.
Bence ailen de olsa huzurunu kaçırma eşinin yanında ol annenin olaya yaklaşımı çok yanlış.
Evet canım umarım annem de zamanla bu kinini atar içinden rabbim inşallah sevgi koyar gönlüne eşime karşı 🙏🏻
Sende iyi kı varsın canım sakın ama sakın ben aklıma geleyım ne zor surecler gecırdım sımdıkı aklım olsa asla uzulmezdım
evet bugün bebek de inanılmaz ağladı benim moralim bozuk diye sanırım o da etkilendi:KK43:
Ay inanmıyorum , tamam hadi annen yanlış anladı babanıda annen doldurdu . Kardeşlerin ne alaka , bir süre bize gelmeyin filan . Neden insanlar biraz empati yapmaz ki ? Ayrıca helal olsun eşine herkes düşünüp sormaz . Böyle böyle insanlık duygumuzu kaybediyoruz ya . Biraz düşünün bu kız yeni doğum yapmış . Kardeşin kaç yaşında Allah aşkına ergen ergen davramışlar
İşte evde annem hepsini doldurunca düşmanlık beslemişler o sinirle bize gelme dedi hadi yine kardeşim bir şey demiyorum inşallah düzelir canım benim ya 🙏🏻
Kız ne güzel sormuş eşim düşünüp canım niye öyle büyütmüş ki annen hazır ortalık karışmış sen izah et bence ailene niyetinin kötü
Olmadıgını sen bize gelme biz gelmiyelim olur mu öyle şey hemde yeni dogum yapmışken çok can sıkıcı canım çok üzüldüm senin adına
Hiç deme ya insan kızıyla yeni doğum yapmış zamanda böyle koparır mı bağını akıl alır gibi değil ama öz anne olunca üzülüyorum düzelsin diye dua ediyorum annem sonuçta ona hep muhtacım ama o öyle düşünmüyor sürekli evlendin benle işin bitti diyor ben bekarlarımı düşünüyorum artık diyor, bu da kırıcı oluyor ama annem olduğu için bir şey demiyorum çünkü en ufak bir itiraz cümlemde beni komple siler. Çok iyi tanıyorum onu, eşim de iyi niyetli sormuş baksana konu nerelere geldi. Kötü bir şey dese Allah korusun neler neler yapardı. Teyzelerim çok dolduruyor annemi maalesef… ne yapacağım bilmiyorum şimdi ne zaman arasam kocamı kötüleyecek, öyle deme anne desem beni silecek tamamen, doğurmuşum mutluyum çok şükür demem gerekiyor ama ben annem yüzünden bebeğe bile odaklanamadım bugün. Kendime ders olsun bazı mantıksız şeylere üzülmemek gerekiyor
Ay helal olsun sana , ne sabır varmış sende . Annen senin gibi çocuğu başında taşıması lazım. Şuan ben sinirden çatladım , sen iyi dayanıp birse güzel güzel cevap veriyorsun , tövbe estafrllah . Şeker hastası da olsa annen yanlış yapıyor , teyzelerinde tam şeytan . Bana çanta alsın ne demek . Benim teyzemlerde benim eşimle annemin iyi olmasını çok kıskanırlar. Sen bir süre konuşma bence , yada baban nasıl , biraz mesele soğusun onunla konuşursun . Ben annemlere sinir olduğumda bir süre arayıp sormuyorum . 🫣
Benim annem inanılmaz kindardır canım 20 yıl önceki meseleyi ısıtıp önüne koyar. En ufak bir olay olsun teyzelerimle grup konuşması hepsi on yıl sürekli ondan bahseder. Annemi aramazsam direk siler beni, bazen beni sevdiğinden bile şüphe ediyorum ama ben onu çok seviyorum, hiç sohbet edemiyorum onunla, onu arayıp doya doya konuşamıyorum çünkü ona söyleyeceğim en ufak bir derdim sıkıntım tüm ailemin dilinde oluyor herkes üstüne bin ekliyor bana geliyor. Bazen insan annesine o kadar muhtaç oluyor ki, ama o beni hep itti kardeşlerim de kardeşlerim diyor. Teyzemin kızıyla ettiği sohbetin yüzde biri benle sohbet etmiyor. Ben anne olunca anneliğin bu olmadığını görüyorum yine de onu çok seviyorum tırnağına dünyayı değişmem 🥺

Selamlar benım bebegım 39. Haftada döndü. Hem de makat geliş bile değildi ayakları vajinadsydı yani daha zor bir pozisyondaydı :) şuan kanalda değil ama acılmam var yarın doktor suni sancıyla baslayacak. 40+5 im. Bebek iri değil 3400 kilo dolayısıyla doktorum beklemede sakıncı görmedi
Cnm naptın normal doğummu oldu

İyi ki götürmemişsin ajsjsjsj bi de eklemez mi en sona sanki az şey götürmüş gibi 😂😂😂
Hahahah bende büyük bavul yok küçük bavulların birine çocuğun diğerine kendi eşyalarımı koydum makyaj malzemesi saç düzleştiricisi filan. Oda süsleme kapı süsü eşyaları bi büyük poşette ondan asla vazgeçmem ben doğumdan çıkmadan bu oda hazır olacak dedim 🤣🤣 lohusa takımlarım kırışır diye elbise hurcuna koydum askılarıyla. Sabahta kalkıp makyajımı yaptım saçımı düzledim filan fotoğraflarda güzel çıkayım diye ay bende sanki tatile gidiyormuşum gibi hazırlanmışım neyse doğuma girerken ve doğumda her fotoğrafım güzel ama sonrası pert bitane güzel foto yok 🤣🤣🤣

Evet canım ben de farkettim artık bazı şeyleri, umarım düzelir düzelmese bile umarım ben arada kalmam🙏🏻

Gerçekten benim lohusa olmam gerekirken ben 15. Günümde insanları sakinleştiriyorum 😂😂

Evet canım umarım annem de zamanla bu kinini atar içinden rabbim inşallah sevgi koyar gönlüne eşime karşı 🙏🏻

evet bugün bebek de inanılmaz ağladı benim moralim bozuk diye sanırım o da etkilendi:KK43:

İşte evde annem hepsini doldurunca düşmanlık beslemişler o sinirle bize gelme dedi hadi yine kardeşim bir şey demiyorum inşallah düzelir canım benim ya 🙏🏻

Hiç deme ya insan kızıyla yeni doğum yapmış zamanda böyle koparır mı bağını akıl alır gibi değil ama öz anne olunca üzülüyorum düzelsin diye dua ediyorum annem sonuçta ona hep muhtacım ama o öyle düşünmüyor sürekli evlendin benle işin bitti diyor ben bekarlarımı düşünüyorum artık diyor, bu da kırıcı oluyor ama annem olduğu için bir şey demiyorum çünkü en ufak bir itiraz cümlemde beni komple siler. Çok iyi tanıyorum onu, eşim de iyi niyetli sormuş baksana konu nerelere geldi. Kötü bir şey dese Allah korusun neler neler yapardı. Teyzelerim çok dolduruyor annemi maalesef… ne yapacağım bilmiyorum şimdi ne zaman arasam kocamı kötüleyecek, öyle deme anne desem beni silecek tamamen, doğurmuşum mutluyum çok şükür demem gerekiyor ama ben annem yüzünden bebeğe bile odaklanamadım bugün. Kendime ders olsun bazı mantıksız şeylere üzülmemek gerekiyor

Benim annem inanılmaz kindardır canım 20 yıl önceki meseleyi ısıtıp önüne koyar. En ufak bir olay olsun teyzelerimle grup konuşması hepsi on yıl sürekli ondan bahseder. Annemi aramazsam direk siler beni, bazen beni sevdiğinden bile şüphe ediyorum ama ben onu çok seviyorum, hiç sohbet edemiyorum onunla, onu arayıp doya doya konuşamıyorum çünkü ona söyleyeceğim en ufak bir derdim sıkıntım tüm ailemin dilinde oluyor herkes üstüne bin ekliyor bana geliyor. Bazen insan annesine o kadar muhtaç oluyor ki, ama o beni hep itti kardeşlerim de kardeşlerim diyor. Teyzemin kızıyla ettiği sohbetin yüzde biri benle sohbet etmiyor. Ben anne olunca anneliğin bu olmadığını görüyorum yine de onu çok seviyorum tırnağına dünyayı değişmem 🥺
Canım ya 😔acaba bu duygularını ona mı söylesen ? Ben sensiz yapamıyorum , böyle tavır yapma çok kötü oluyorum vs diye hem kendi içindekileri söylesen . Senin düşüncelerin zaten annene karşı hep olumlu . Ben seni şimdi daha iyi anlıyorum , bak bende anne oldum gibi .. en azından içinde kalmaz , hem anne yüreği seni üzgün görünce dayanamz. Herşeye sabretme en azından ağla yani , içinde kalırsa seni hasta eder bu düşünceler , bu stresli ortam . İnşallah yumuşar annen . Sana msj atan da kızkardeşinmiş , ben erkek sandım başta . Onunlda konuş güzelce , evdekiler de senden taraf olursa annen daha çok yumuşar

Canım ya 😔acaba bu duygularını ona mı söylesen ? Ben sensiz yapamıyorum , böyle tavır yapma çok kötü oluyorum vs diye hem kendi içindekileri söylesen . Senin düşüncelerin zaten annene karşı hep olumlu . Ben seni şimdi daha iyi anlıyorum , bak bende anne oldum gibi .. en azından içinde kalmaz , hem anne yüreği seni üzgün görünce dayanamz. Herşeye sabretme en azından ağla yani , içinde kalırsa seni hasta eder bu düşünceler , bu stresli ortam . İnşallah yumuşar annen . Sana msj atan da kızkardeşinmiş , ben erkek sandım başta . Onunlda konuş güzelce , evdekiler de senden taraf olursa annen daha çok yumuşar
Evet canım ben de güzel bir çözüm yolu bulacağım inşallah kafamda cümleleri annemi üzmeyecek şekilde kuruyorum inşallah düzeliriz🙏🏻🙏🏻

Ben şimdi kara kara eşimi düşünüyorum çünkü annem tutturdu o görecek beni parasıyla ezmeye çalıştı kovdu resmen diyor. İllaki gideceğiz anneme, o sırada herkes eşime düşman olacak tavır yapacak laf söyleyecek , eşim de bir daha gitmek istemeyecek beni de tek yollamayacak. Annem farkında değil ama benimle olan bağını kesmiş oluyor. Eşimi silmesi demek beni de silmesi demek aslında. Ona gelme derse eşimin bana saygısı bile azalır senin ailen böyle kinci diye. Kara kara düşünüyorum ya . Keşke hiç gelmeseydi çocuk bir paran var mı anne diye sordu olay nerelere geldi 😩😩
Canım gerçekten saçma bir durum olmuş..Böylesi bir zamanda en ufak bir şeyden nem kapmak babanı kardeşlerini doldurmak çok gereksiz.Keşke hiç olmasaymış.Bence annenle konuş düzgünce açıkla o da alınganlık yapmasın böyle bir zamanda eğer seni de düşünüyorsa.

Rabbim tekrar yüzüne baksın bu sefer sağlıkla nasip etsin inşallah canım

hahahaha ay yap onu nolur yap 🤣🤣🤣🤣 ne güzel olur ama bak bakalım yetiyormu geliyomu diyip 🤣🤣🤣

Kız vallahi kadın susuyor susuyor bi laf söylüyor kulağımdan değil beynimden giriyor o laf 🤣🤣 ay vallahi çatlarım yarı kırkı filan beklemicem pazar günü gitcem içime oturdu cevabını düzgün veremedim ya bi gideyim de kozlarımızı paylaşalım 🤣🤣 gerçi ben gidene kadar eşin uğrayıp çoktan içinden geçer kv nin de olsun bide ben çeneleneyim 😂😂 vallahi yok en iyisinin köküne kibrit suyu. Bunu derken anamın da kv olduğu gerçeği bizim de kv olacağımız gerçeği 🤣🤣🤣
Ay cidden çocuk altına yapıyor işte yeterince ne diye huzur kaçırıp şüphe ettiriyor ki 🙄

Ben şimdi kara kara eşimi düşünüyorum çünkü annem tutturdu o görecek beni parasıyla ezmeye çalıştı kovdu resmen diyor. İllaki gideceğiz anneme, o sırada herkes eşime düşman olacak tavır yapacak laf söyleyecek , eşim de bir daha gitmek istemeyecek beni de tek yollamayacak. Annem farkında değil ama benimle olan bağını kesmiş oluyor. Eşimi silmesi demek beni de silmesi demek aslında. Ona gelme derse eşimin bana saygısı bile azalır senin ailen böyle kinci diye. Kara kara düşünüyorum ya . Keşke hiç gelmeseydi çocuk bir paran var mı anne diye sordu olay nerelere geldi 😩😩
Kimse gelmemesi lazım bazen öyle hissediyorum.Olan doğum yapana oluyor bi şey çıksa 😞 stres olduğunla kalıyorsun

Kızlar lohusalığım güzel geçti dedim patladım ya , eşim annemi otogara bırakırken paran var mı anne yoksa ben senin oğlunum hiç çekinme demiş annem de alınmış ben dilenci miyim parasız mı geziyorum bu beni fakir mi sanıyor bir ton şey söyledi bir daha da evine gelmem dedi onu da görmek sesini duymak istemiyorum bize gelmesin benim için bitmiştir dedi, seni üzerse bitiririm o işi bile dedi:KK43: babama da anlatmış babam sinirlenmiş abimler sinirlenmiş hepsi düşman oldular kardeşim mesaj attı uzun bir süre bize gelmeyin diye. Psikolojim hiç iyi değil kızlar annem inanılmaz sinirli bir de şeker hastası, iki gündür şekerim tavan dedi . Eşime de bir şey diyemiyorum anneme de diyemiyorum . Psikolojim mahvoldu depresyondayım
Annesi gibi görüp demiştir art niyet neden arıyor annen. Hadi annen öyle algıladı baban kardeşlerin aklı yokmu? Düşünceli çocuk dicekleri yerde yaptıklarına bak 😞 çok üzüldüm senin için. Umarım ailenin aklı yerine gelir kötü niyetle demediğini anlarlar.

X