2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Çok zor gerçekten eşimin de izni yok memleketteyiz iş yeri de sıkıştırıp duruyor yaz izninden kullanacak en azından o sürede toparlarım diye düşündüm ben de dediğin gibi artık gece dönerken bile eşimi tutup dönüyorum sağa sola çok kararsızım
Evet günü geçirmek çok zor artık zaman geçmiyor bu şekilde ağrılarla. Benimde 38+5 yürümek bile istemiyorum artık

Yaa sürekli aranıyor emsede mama versemde paso versem yicek en son gittigimizde şişligi inmişti 3000 kilo olmuştu bugün gittik 17 günde 500 gram almış doktor çok doymamış sütün yoksa fazla yedir mama dedi. Gerçekten de eve geldim 3 de 75lik yaptım uyudu hala uyuyor demekki az veriyormuşum mamayı
Demek ki iyi ki doktor kontrolü var çözüm bulduğuna çok sevindim canim

Evet günü geçirmek çok zor artık zaman geçmiyor bu şekilde ağrılarla. Benimde 38+5 yürümek bile istemiyorum artık
Abşmin arkadaşı profesör doktorun yanında çalışıyor onunla konuştu o da aynı şeyi dedi 39. Haftada alalım demişler hastaya normal diye ısrar etmiş en son çocuk kakasını yemiş doktor kontrole çağırmışmış öyle hemen almışlar 1-2 saat geç kalsa ölecekmiş çocuk ben de ıstar etmeyeyim diyorum ya

Kızlaarrr size bir şey soracağım daha önce sezeryan olanlar kaç gün sonra cinsel ilişki yaşadı bizim kırkımız çıkacak resmen eşimde bizle sayıyor bu süreç nasıl olacak acı hissederim ya da dikişlerimde sorun olur diye ben hiç oralı olmuyorum eşim sürekli ne zaman lohusalık bitiyor diyor 😂🥲
Ben Dr kontrolünü bekliyorum bebişin yorgunlugundan unuttuk zaten ilişki ne😂

Abşmin arkadaşı profesör doktorun yanında çalışıyor onunla konuştu o da aynı şeyi dedi 39. Haftada alalım demişler hastaya normal diye ısrar etmiş en son çocuk kakasını yemiş doktor kontrole çağırmışmış öyle hemen almışlar 1-2 saat geç kalsa ölecekmiş çocuk ben de ıstar etmeyeyim diyorum ya
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 🙏

Asla ısrarcı olmayın çevremde çok örneği oldu sağlık sorununa sebep olan. O yüzden ben de aksine erken alsın diye istedim hep. Uygun olan ne ise o olsun

Evet kızlar bu güzel msjı bende atıyorum artık .
Ben doğurdum 🥰saat 10 da doğdu kızım. Allah bekleyenlerin yardımcısı olsun , kolay hızlı bir doğum nasip etsin. Sancılarımın çoğunu evde çektim. Hareket edemeyecek kadar çoğalınca hastaneye geldim . Gerçek sancıda adım atamıyorsunuz kızlar aklınızda olsun 😅
Hayırlı olsun canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah 😍

X