2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Geçmiş olsun canım. Mama ile hemen toparlar merak etme.Doktor benim sütüm olmasına rağmen sarilik olmasın diye gunde 3 kere mama ver demişti. Her doktor başka birsey söylüyor.

Allah allah üzüldüm ya çok aciyordur geçmiş olsun

Biz de beşiğin sallama aparatını taktik artık o rahatlattı biraz uykuya dalamiyordu sallayip pis pis yapıyordum ben uyuyakalinca o uyanıyor. Sabah eşime dedim en son pis pis açar mısın boğazım kurudu artık diye. Açmış ben de bebiş de uyumusuz. Kapattigim an uyandı diyor

Kac gunluk oldu. 3. Haftada anlattigin gibi oluyor.kaka degisiyor.ikinma ve gaz sancilari basliyor hatta gunluk kaka miktari falanda degisiyor.
Günlük kaka miktarı ne kadar oluyo ben 9 günde 1 numara bezden 130a yakin kullandim hepte tam altını temizleyip kapatıyorum altına bir daha yapıyor

Tamam artık kafadan bir sene dinleriz bu piş pişleri fön seslerini. Bende şu sallama aparatını açtırayım eşime olmucak bu iş böyle

Kızlaaar anneler günümüz kutlu olsun kimlere ne hediyeler geldi bakalım ben üçün birini aldım
Kizcazim almış Esim bir sey almadi ama elim ayagim herseyim Allah bin kere razi olsun ondan. hepimizin günü kutlu olsun

Eklentiler

• IMG20240512113422.jpg
    106,2 KB · Görüntüleme: 31
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…