2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Ay güldürdün beni ya 🤣🤣🤣🤣 ne olacak bizim bu hallerimiz. Eşimde sabah söyleniyordu kadın süt yapcam diye içinde incir ağacı çıkacak sen ne kusup duruyorsun diyodu 😂😂 seninkide kusuyor mu ya benimkinin kusma çoğaldı
Benimki de inanılmaz kusuyor. Bol bol emzirdim bir oh dedim koydum yatağa; ne yuttuysa çıkardı çocuk . Gözlerim pıt kalbim buruk. O sütü üretmek için milka ineği kadar emek vermiştim

Benimki de inanılmaz kusuyor. Bol bol emzirdim bir oh dedim koydum yatağa; ne yuttuysa çıkardı çocuk . Gözlerim pıt kalbim buruk. O sütü üretmek için milka ineği kadar emek vermiştim
Hahahah al benden de okadar kız 🤣🤣🤣 hadi kustun hadi emeğime değer vermedin anladık peki sonraki o aranmalar efendime söyleyim o emziğe yıllarca aç bırakmışım gibi saldırmalar böyle haller tripler ne oluyor yani benim ayarımı kaçıran o kısım 🤣🤣🤣

Bugün saçlarımı ombre yaptıracağım kızlar. Mamasını hazırlayıp eşime vereceğim. Umre anlıyor Allah kabul etsin diyor. Yok saçlarıma sarı ışıltı vereceğim dedim, Tarık Mengüç şakşuka olma diyor.
Sizce nasıl kızlar bunu kuaför tutturur mu bir muallaktayım açıkçası kuaförü bile seçemedim :KK43:
IMG_1346.png

Hahahah al benden de okadar kız 🤣🤣🤣 hadi kustun hadi emeğime değer vermedin anladık peki sonraki o aranmalar efendime söyleyim o emziğe yıllarca aç bırakmışım gibi saldırmalar böyle haller tripler ne oluyor yani benim ayarımı kaçıran o kısım 🤣🤣🤣
Evet bir de senin yarın aşısı var demi yarın hastaneler kapalı pazartesi mi yaptıracaksın ? Ay bir ağlıyor bir ağlıyor o zaman gör sen 😢

Benimkide arkadaşları denize dalışa gidiyormuş onu söylüyor sadece güldüm. Teklif dahi edemedi gideyim mi diye 🤣 ama mesafesini benim belirlediğim alanlarda arkadaşlarıyla dışarı çıktı 3-4 kez 😂😂
Ben bazen kendim yalvarıyorum nolur şunla çık git kahve iç diye. Başımda şunu yap bunu yapma şu şöyle çocuğa şunu yanlış yapıyorsun. Ninni dinletiyordum geldi kapattı. Bebek olabilir ama bebeğin de kafası varmış yetermiş o kadar ninni🤣🤣🤣🤣

Bugün saçlarımı ombre yaptıracağım kızlar. Mamasını hazırlayıp eşime vereceğim. Umre anlıyor Allah kabul etsin diyor. Yok saçlarıma sarı ışıltı vereceğim dedim, Tarık Mengüç şakşuka olma diyor.
Sizce nasıl kızlar bunu kuaför tutturur mu bir muallaktayım açıkçası kuaförü bile seçemedim :KK43:
Eki Görüntüle 3432240
Ay bunu tutturanını bulmak lazım. Bende boyatmak istiyorum sevgili eşimin gözü zor alışıyormuş haspam 🤣🤣 bende bunu tutturacak bi kuaför var ama sabah 10 da girsem akşam 6 da anca çıkarım aşırı uyuşuk.

Ben bazen kendim yalvarıyorum nolur şunla çık git kahve iç diye. Başımda şunu yap bunu yapma şu şöyle çocuğa şunu yanlış yapıyorsun. Ninni dinletiyordum geldi kapattı. Bebek olabilir ama bebeğin de kafası varmış yetermiş o kadar ninni🤣🤣🤣🤣
Hahahaha kendi kafam şişti demiyor da bebeğinde kafası var diyor 🤣🤣 aman çok konuşuyosa gönder gitsin hiç sevmen başımda kaynana gibi 🤣🤣 benimki sessiz hele bi açsın ağzını dilini koparırım. İlkinde o haklarını kullandı o🤣🤣

Daha bundan da mı zoru var melek :KK43:
Aman melekem
Kavuş balıklari
Canım melekem kavur balıklari
Akşam getirecem kabadayılari
Beyin 0 bende algı 0
Kız bu ne ki daha küçücük bebek 2 ay sonra bebekken daha iyiydi diceksiniz 😂😂😂 şarkıyada bayıldım 💕💕💕

Eki Görüntüle 3432240
Hayaller hayatlar olmadan bu işi bitirirsin inşaAllah 🤣🤣🤣

Eklentiler

• IMG_5706.jpeg
    IMG_5706.jpeg
    70 KB · Görüntüleme: 25
Ağla ağla öldüm sabahtan beri😢
Kucağımda çocuk tek başıma ne yapsam durmuyor napacağımı şaşırdım😢
afedersin tuvalete gidemedim asla durmadı ne gece ne sabah😭😭😭
Biz de öyleydik berbat bi akşam ve geceydi. Yorgunluğu da geçtim psikolojik olarak da çöktüm ağlamadığım bir an yok herkesle kavga ediyorum 😔

Kızlar bebeklerinizi gece uyandırıp besliyormusunuz ben dün 28 kontrolüne götürdüm doktor artık 11 de besle 6 ya kadar karışma kendisi uyanmazsa dedi
Ah ah keşke uyanmasa da ellemesek. Benimki saat kurmuş gibi 2bucuk saatte bir uyanıyor bende emzikle alarmı ertele moduna giriyorum en son ne zaman çığlık attı ozaman film kopuyor 🤣🤣

Biz de öyleydik berbat bi akşam ve geceydi. Yorgunluğu da geçtim psikolojik olarak da çöktüm ağlamadığım bir an yok herkesle kavga ediyorum 😔
Haydaa kız ilk dönem normal bunlar sakin ol belki yalnız kalmak daha iyi gelecektir cesurda da böyle oldu bak. Sen bi kahve yap kendine otur bi kahve iç sakinleş

X