2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Bebişlere kaçıncı gün yalnız bakmaya başladınız ? Anne kv falan filan ne zaman gittiler
Annem 3. Hafta gitti kv geldi. Kendi odamda olmak istediğimi, kendim bakmak istediğimi söyledim eşimle de alışmamiz lazım diye. O zamandan beri kendim bakıyorum. Sadece banyosunu hiç kendimiz yaptırmadık ama o da korkunç gelmiyor her şeyi öğreniyorsun zaten gün gün

12.gunden itibaren

Annem 3. Hafta gitti kv geldi. Kendi odamda olmak istediğimi, kendim bakmak istediğimi söyledim eşimle de alışmamiz lazım diye. O zamandan beri kendim bakıyorum. Sadece banyosunu hiç kendimiz yaptırmadık ama o da korkunç gelmiyor her şeyi öğreniyorsun zaten gün gün

Bugünden itibaren yalnız kalmak istiyorum ama dünkü gibi uyumadığı kriz geçirdiği zamanlarda naparım bilmiyorum. Gerçi yanımdakiler de bi şey yapmıyo alıp sallıyolar sadece benim kadar panik değiller. Bi de yemek yapıyolar ekstra. Çamaşırımı ben yıkayıp asıyorum evimi ben süpürüyorum. Korkularımı bırakıp alışmaya çalışmam lazım sanırım artık

Profil resmine bayıldım herkes kendini anlatan resmi katmaya başladı galiba hemde şimdiden daha bunun zor kısımları ilerde 😂😂😂😂😂
Daha bundan da mı zoru var melek :KK43:
Aman melekem
Kavuş balıklari
Canım melekem kavur balıklari
Akşam getirecem kabadayılari
Beyin 0 bende algı 0

Kızlar D vitamini olarak ne kullanmaya başladınız sağlık ocağı verdi dün bize ama daha içeriği temiz bi ürün istiyorum bide kaç damla veriyosunuz

Oh iyi maşallah ben de yatınca kalkamıyorum dediğin gibi eşim yatırıp kaldırıyor destekliyor iyi bari 3. Gün kontrole çağırdı mı seni bant hala duruyor mu
Ya beni 3.gün değil de 5.gün çağırdı o an anlayamadım doğum telaşından ara uzun geldi şuan düşününce ama sıkıntım yok diye umursamadım. Evet bant duruyor canım. Sen gittin mi kontrole

Kızlaaaarrr🤣🤣😍 ben elendim🤣🤣 kayınvalideye mesaj attım geliyor 🤣
Yapamıyorum tek başıma. Siz siz olun yanınızda biri varken artistlik yapmayın tek felan bakılmıyor bu canavar kılıklı bebekler 🤣🤣🤣 ay bir uyutmadı ya ayakta uyuyorum koskoca 27 yıllık hayatımda kimse beni bu kadar ayakta uyutmamıştı

X