2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
benim de bu aralar süt yok.. Meme de süt gelmeyince bana vuruyor sinirleniyor kendini geriye itiyo.. Galiba bebeğimle son süt bağlarımızı yaşıyoruz.. Grubun eskisi gibi aktif olmadığının ben de farkındayım .. Bn de geçenlerde grup kurulmuş galiba diye düşündüm ama üzerinde durmadım çünkü burda sorduğum sorulara halen de cevap buluyorum bu da bana yetiyo.. Anneliğin en zor dönemlerini yaşıyoruz belki bi kaç ay sonra soracak sorularımız olmayacak bile o yüzden bu tür şeyleri dert etmeye gerek yok.. Bırakalım da şu zor zamanlarımız da sadece destek olalım birbirimize ..
Benimki de yapıyor ya mama veriyo musunuz? Umarım öyle olmaz en sevdiğim hallerinden bşri beni emerkenki hali çok üzülürüm bırakırsa

Amma uzamış konu.
Grubun belli dönemde sessizleşmesinden sonra bir anda açılmasından falan ben de ayrı bir WhatsApp grubu kurulduğunu düşünüyorum zira buradaki tartışma bile gruplaşıp olmuş baştan sona tekte okuyunca belli oluyor.
Aranızda az bucuk ifşa olduğum birileri var, inşallah o gruptan benim de dedikodum yapılmıştır da boşa gitmez yani ne diyeyim :KK70:
Benim de aklıma geldi geçen haftalarda ama heralde bebekler o kadar yorucu ki ondan azaldı diye düşündüm.Sanki farklı gruplar mevcut gibi bilemedim 🫠

Amma uzamış konu.
Grubun belli dönemde sessizleşmesinden sonra bir anda açılmasından falan ben de ayrı bir WhatsApp grubu kurulduğunu düşünüyorum zira buradaki tartışma bile gruplaşıp olmuş baştan sona tekte okuyunca belli oluyor.
Aranızda az bucuk ifşa olduğum birileri var, inşallah o gruptan benim de dedikodum yapılmıştır da boşa gitmez yani ne diyeyim :KK70:
Ben size de mesaj atmıştım
Sizinle de mi grup kurdum

Benimki de yapıyor ya mama veriyo musunuz? Umarım öyle olmaz en sevdiğim hallerinden bşri beni emerkenki hali çok üzülürüm bırakırsa
Maalesef benim bebeğim de vuruyor kendini çekiyor ağlıyor memeyş sıkıyorum süt akıyor.Cok üzülüyorum böyle böyle azaldı emdiği zaman dilimi emme sayısı

Mama kullanmıyoruz ama bu baybay night damlasını gördüm ona bir bakayım dedim. Osman Gönülal'a sormuşlar önermiyorum tabiki falan yazmış benim de çok içime sinmedi şimdilik eledim onu da. Çilemi çekiyorum 😅
Hic tavsiye etmem gelişim gerilimini kadar götürüyor o damlalar. Cunku çocuk bağımlısı oluyor vücut kimyasını bozuyor

Bende bir şey sormak istiyorum benim oğlumda 2 3 gündür Gündüz veya gece uyuduğu zaman inleyerek uyuyor. Ve ara ara öksürüyor. Öksürükde var ama anlamlandıramadım, üşüttük mü, başka bir şey mi oldu😔😔 ama uyanıkken keyfi yerinde
Burun tıkanıklığı olabilir. Özellikle uyku arasında veya yatarken oksuruyorsa tıkanıklık vardır. Bi burun açmayı deneyin. Bizimki 1 gün temizlemesem aynı o şekilde oksuruyor açınca burnunu rahatça uyuyor

Çok esprilisin😁Senin derdin ne benle her yazdığıma karşılık veriyorsun baksana kendi işine
Herkese bu kadar bunca gün whatsappta WhatsApp diye laf ettikten sonra gerçekten grup mu kurdunuz? Arkamdam konuşuyorsunuz yazmışsın siz o grupta kimlerin arkasından konuştunuz? Bu helal mi ? Herkesi senin salak yerine koyman normal sana yapılınca mı ayrım ve problem oluyor bunu anlamadım madem grubun yok neden öyle bir grup yok yazmıyorsun onu da anlamadım. Kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapmayacaksın. Bu kadar basit.

Allah korusun varsın uyumasın beni daha çok bu uykusuzluk onu olumsuz etkiler mi düşüncesi tedirgin ediyor
Uykusuz kalmak ve o yorgunlukla bebekle ilgilenmek çok çok zor bilirim. Ama yürekten tavsiyem özellikle bu baybaydan uzak durun. İlk duyduğumda çok mantıklı demiştim sonra arastirdigimda ve kullanan kişilerin yaşadığı ki yıllarca sürmüş etkisi korkutucu geldi. Mevlam kolaylığını versin sana. Doktorların varsa bi önerisi ona bak derim. Misal yatıştırıcı caylardan içip süt ile sakinleşmesi uykuya gecisini kolaylaştırma imkanı varsa onu sorun. Bide arabada uyutmayi denediniz mi.? Kolik durumu varmi bide

Aman ne uzadı bu whatsap muhabbeti ya. Kuran kurdu giden gitti. Dünden beri izliyorum bir çok kişi Porodica Porodica ya grup halinde yüklenip duruyo. Herkes gibi o kızda emziriyodur ve bir kişi ile değil bi çok kişi ile tartışmaya maruz kalıyor. Düşüneceksek böyle de düşünelim. Ve illa bi günah keçisi ilan edecekseniz de beni de asin. Bende şikayet ettim derim. Hadi bakalim. Oklarinizi birazda bana saplayin da bitsin gitsin hıncınız.
Bu kızı da savunuyorum evet. Birazda isteyen benimle uğraşsın.

X