2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Kızlar bebekleriniz nasıl kusuyo.. Kesik kesik mi yoksa süt şeklinde mi? Benımm ki bu aralar süt şeklinde kusuyo acaba sıkıntılı bir durum mu?
Bazen süt bazen çökelek şeklinde her iki türlü de doktorda kusmustu normal demişti 😅

Kızlar bildiğiniz üzere bayadır burda yoktum. Kaç yaşında insanlarız.Bize daha kolaylık olsun diye gerçekleştirmeyi düşündüğüm fikri paylaştığım birisi beni şikayet edip burdan uzaklaştırmaya çalışmış. Olumlu ya da olumsuz cevap ile konu kapatılabilirdi. Ama bunu neden bu kadar dert edip işinizi gücünüzü bırakıp zaman ayırıp şikayet ettiniz ki. O kişinin Komik davranışından ötürü tebriklerimi iletiyorum. 2. Bir diğer konu utanmadan sıkılmadan dedikodumu başka gruplarda rahatça dalga geçerek konuşmuşsunuz. Başka zaman sorsak hümanist, hak gözeten insanlarsınız. Şimdi hakkım size helal mi? Hem de burda değildim ve cevap hakkım yoktu. Kaldı ki o gruba hiç girmedim ben ? Bir başka husus da mesaj atmadım diye içerlemiş bazı arkadaşımız var. Porodica Porodica 1. Si ertesi gün sana yazmayacağımı nereden biliyordun ? Neden bu kadar emindin istenmediğinden ? 2.Si sana fikrini sormak zorunda mıyım ? @Buddy x size de şunu sormak istiyorum bu zamana kadar burada ne kötü davranışımı gördünüz de direkt beni astınız ?
Kusura bakmayın siz beni düşünmediniz , üzülür müyüm , kötü biri miyim , neden böyle yaptım sorgulamadan insafsızca davranmışsınız. Ben de şuan aynısını yapıyorum. Bana gayet kibar ve anlayışlı davranan arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum
Sizin whatsap grubu kurupta beni çağırmamanız içerlenebileceğim mevzu bile olamaz belki çağırmadığın başka üyelerde vardır! Ama grup kurduğunuz aşikar ve grupta hakkım da konuştuğunuzu da biliyorum peki benim hakkım size helal mi?? ben porodicaya mesaj atmamıştım diye yorumlamışsın birde bana neyin fikrini soracakmışsın onu anlamadım ben burda grup sessizleşti herkes açılan grupta galiba diye paylaşım yapınca grupta kızlar kk ya girip arada paylaşım yapın da anlamasınlar diyip insanı salak yerine koyan sizsiniz!Benim burada kimseyle sorunum yokken insan ayırımı yapan sizsiniz..

Sizin whatsap grubu kurupta beni çağırmamanız içerlenebileceğim mevzu bile olamaz belki çağırmadığın başka üyelerde vardır! Ama grup kurduğunuz aşikar ve grupta hakkım da konuştuğunuzu da biliyorum peki benim hakkım size helal mi?? ben porodicaya mesaj atmamıştım diye yorumlamışsın birde bana neyin fikrini soracakmışsın onu anlamadım ben burda grup sessizleşti herkes açılan grupta galiba diye paylaşım yapınca grupta kızlar kk ya girip arada paylaşım yapın da anlamasınlar diyip insanı salak yerine koyan sizsiniz!Benim burada kimseyle sorunum yokken insan ayırımı yapan sizsiniz..
Biliyor musun sen daha fazlasını hak ediyorsun
ben sana söylemişsem az söylemişim senin hakkında az konuşmuşum keşke daha fazla yapsaydım
Sen insanlıktan nasibini aldın mı acaba orda burda insanları itham altında bırakarak rahat rahat konuşuyorsun ve sen kimsin hesap soruyorsun
İnsan ayrımı hiç yapmadım ama artık seni ayırıyorum

Biliyor musun sen daha fazlasını hak ediyorsun
ben sana söylemişsem az söylemişim senin hakkında az konuşmuşum keşke daha fazla yapsaydım
Sen insanlıktan nasibini aldın mı acaba orda burda insanları itham altında bırakarak rahat rahat konuşuyorsun ve sen kimsin hesap soruyorsun
İnsan ayrımı hiç yapmadım ama artık seni ayırıyorum
🤣🤣

Aman boşverin banada mesaj gelmedi buraya bile zor giriyorum burada aile gibi olduk
herkes iyi olsun mutlu olsun 🙏🏻😘
Ya işte bende buraya sürekli giren birii değilim ki zaten bana da mesaj gelseydi girmeyi istemezdim isabet olmuş atılmaması sorun mesaj atılıp atılmaması değil ki insanları grup kurdukları hâlde saf salak yerine koymaları herneyse herkes yerin de sağ olsun

Ya işte bende buraya sürekli giren birii değilim ki zaten bana da mesaj gelseydi girmeyi istemezdim isabet olmuş atılmaması sorun mesaj atılıp atılmaması değil ki insanları grup kurdukları hâlde saf salak yerine koymaları herneyse herkes yerin de sağ olsun
Neden bu kadar içerlenip insanlarsan laf almaya çalışıp ortalığı velveleye verdin ki umursamıyorsan
Beni de sen şikayet etmişsin mutlu oldun mu ☺️

Gerçekten böyle bir grup olayı varsa üzüldüm. Kimseyle konuşmadığımı buraya yazıyorum vakit buldukça derdimi sorumu bildiğimi.
Ben mesaj attım birkaç kişiye yapalım mı diye sonra banlandım zaten şikayet edilmişim olay da kaldı bunu yazınca bir daha ban yiyebilirim ama üzülmeyin diye yazıyorum

Bu konuyu bu kadar uzatmanıza anlam veremiyorum bi grup varsa da yoksa da sizin kadar konu yapan görmedim lütfen artık bebeklerimizi ve eskisi gibi bilgi alışverişimize devam edelim lütfen !

Ya herkesten önce milletle wp’da gruplara katılıyorsun gelmişsin bize laf ediyorsun grup kurdunuz diye. Önce herkes kendi kapısının önünü süpürsün!

Sinirler gergin ama ben bir şey soracağım hem konu değişsin artık amacına uygun kullanalım burayı. Meme reddi yaşayan var mı? Benim kızım bir kaç gündür gün içerisinde memeden çok süt gelince emmiyor güzel başlıyor ama sonra çıldırıyor almak istemiyor memeyi bugün biraz fazla yaptı bunu. Bu meme reddi mi ki acaba?

Sinirler gergin ama ben bir şey soracağım hem konu değişsin artık amacına uygun kullanalım burayı. Meme reddi yaşayan var mı? Benim kızım bir kaç gündür gün içerisinde memeden çok süt gelince emmiyor güzel başlıyor ama sonra çıldırıyor almak istemiyor memeyi bugün biraz fazla yaptı bunu. Bu meme reddi mi ki acaba?
Bu aralar bizdede aynısı yaşanıyor ben mamada veriyorum ya sütüm azaldığı için sonlara doğru biberondaki akışı alamıyor diye sinirlendiğini düşünüyorum yada bizde reflü var belkide ondan yapıyor olablir

Bu aralar bizdede aynısı yaşanıyor ben mamada veriyorum ya sütüm azaldığı için sonlara doğru biberondaki akışı alamıyor diye sinirlendiğini düşünüyorum yada bizde reflü var belkide ondan yapıyor olablir
Reflü tanısı yok bizimkinde ama her bebekte olabilen fizyolojik reflü var galiba çok kusuyor sürekli ağIna geliyor sütler belki de o yüzden öyle oluyor dediğin gibi. Ay inşallah geçicidir ya emmeyi reddetmesin

Bende bir şey sormak istiyorum benim oğlumda 2 3 gündür Gündüz veya gece uyuduğu zaman inleyerek uyuyor. Ve ara ara öksürüyor. Öksürükde var ama anlamlandıramadım, üşüttük mü, başka bir şey mi oldu😔😔 ama uyanıkken keyfi yerinde

X