2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    295
Yav arkadaş bu bebeler büyüdükçe bakımı daha kolaylaşacağına zorlaşıyor. Uykusuzluktan ve yorgunluktan bedenim çökmüş durumda. Elim ayağım tutmuyor. 10 yaş atladım resmen. :KK61:

Ariticinin suyunu kaynatiyorum bittikçe. Hic hazir su kullanmadim. Söyle yapıyorum ben. Fazladan su kaynatiyprum. Cam kavanozlara dolduruyorum. Hergun imkanım olmuyo çünkü. Onun dışında ya bintane daha termos alın ufaklarindan ek gıda zamanı da lazım olur zaten yada küçük plastik su mataralarindan alın. Cam sağlıklı daha iyi ama çantaya ekstra ağırlık veriyo. Ağzı güzel kapanan koku yapmayan bi matara edinin soğuk suyu o şekilde yanınızda taşıyın derim.
Aynı küçük termosdan bir tane daha alayım o zaman soğuk su için.Hepimize fikir olsun ne kadar pratik o kadar iyi 😌

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.🥰
Dışarı çıkarken hem kaynar su , hemde kaynamış sogumuş suyumu o şekilde alıyorum. Diğer türlüde termos deneyeceğim en azından ağlamadan yedirir sonra temizliğini yaparım biberonun. Fazla biberon var ama Philips avent natural ucun yedeğini bulmadım tekrar bı bakmam lazım.
dışarı çıkarken ben aptamil sıvı 200 ml mama alıyorum yanıma onu veriyorum çok büyük rahatlık ısıtma derdi yok oda sıcaklığında açıp veriyorum

Biz hala yenidoğan gibiyiz ne yazık ki Max uyuma saati 3 sonrası beslenme istiyor öyle çokta değil. Aptal gibi oluyorum nama vermek zaten çok zor ağlıyor o ağlarken mutfağa koş. Geri odaya gel memesini ağzına ver. Geri koş mamasını hazırla. Sogut geri odaya gel memesini ver aglamasin. 🤣🥺🥲🥰☺️😔😁😘😔🤣😘 Artık gece duygu gecislerim tavan.
Benim bebeğim sadece mama alıyor. 3 saatte bir gece uyanıp içiyor.
Yatakodasına tepsiyle 4 biberon alıyorum bir termos bir de soğumuş su mamayı küçük kaplara koyuyorum mutfağa hiç gitmeden yatakta hazırlıyorum git gel insanı mahveder böyle yap canım

Benim bebeğim sadece mama alıyor. 3 saatte bir gece uyanıp içiyor.
Yatakodasına tepsiyle 4 biberon alıyorum bir termos bir de soğumuş su mamayı küçük kaplara koyuyorum mutfağa hiç gitmeden yatakta hazırlıyorum git gel insanı mahveder böyle yap canım
Ayy biberon sayısını artırsak mı ki ben mutfak yatak odası arası gözü kapalı gidip geliyorum

Kızlar bebıslere hangınsıteden kaç ay kıyafetler alıyorsun ben genelde lce almıstım hala 1 3 ay devam edıyor ama küçülenler oluyr onumız yaz mevsım gecısı yıne LCW alacam ama 3 6 yoksa 6 9 ay mı kafa karıştı netten gecırttırecem daha uygun

Benım sıpa ben üstüme yüzü köyün yatırıyorum öyle uyuyor 5 dakıka ıcınde ama koydum mu uyanıyır böyle bırakssm saatlerce kalmayacak gıbı

Kızlar bebıslere hangınsıteden kaç ay kıyafetler alıyorsun ben genelde lce almıstım hala 1 3 ay devam edıyor ama küçülenler oluyr onumız yaz mevsım gecısı yıne LCW alacam ama 3 6 yoksa 6 9 ay mı kafa karıştı netten gecırttırecem daha uygun
Koza bebek var sitesine bak canım outlet bölümünden bir sürü kıyafet aldım hem fiyatı uygun hem çok güzeller ben 9 ay giydiriyorum artık 😓

Benım sıpa ben üstüme yüzü köyün yatırıyorum öyle uyuyor 5 dakıka ıcınde ama koydum mu uyanıyır böyle bırakssm saatlerce kalmayacak gıbı
Benimki de ya kucağımda ya ayağımda uyuyo😓 acıktım, WC gitmem lazım 😅 bırakmaya yeltenince korkar gibi sıçrıyor 😖

Kızlar şuna başlayacağız. Demir başlayan var mı nasıl kullanıyorsunuz doktor 2 damla dedi ama içinde 0.5 ml ölçü var
1000045238.jpg

X