2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    295
Kızlar biz 120 gunluk olduk ve bir haftadir uyku duzenimiz degisti ozellikle geceleri.Yenidogan haftasi gibi resmen 2 saatde bir uyaniyoruz ve araliksiz sabaha kadar uykusu asla 2 saati gecmiyor.ve iki hafta oncede meme destekli mamaya gectik acaba ondan mi bilemedim ama anlan veremedim.bu durumu yasayanlar var mi.gercektn cok halsizim artik😭
Normalde kaç saat uyuyordu ki ya bizim normal gece uykumuz 2 saat sürüyor 🤭 uyanmıyor ama uyanmaktan beter mırın kırın ediyor uyanıp yediriyorum geri yatıyor taş çatlasın 3 saat uyur oda nadir inşallah büyüdükçe biraz fazla uyumaya başlar artık geceleri devamlı uyanmaktan çol yoruldum. Tek seferde 3 saat uyusam belki o kadar uykusuz kalmam ama 3 saat uyuyorum 20 kere uyanıyorum gece sabahları aşırı sinirli oluyorum akşamları gram enerjim olmuyor zor bakıyorum bebeğime

Normalde kaç saat uyuyordu ki ya bizim normal gece uykumuz 2 saat sürüyor 🤭 uyanmıyor ama uyanmaktan beter mırın kırın ediyor uyanıp yediriyorum geri yatıyor taş çatlasın 3 saat uyur oda nadir inşallah büyüdükçe biraz fazla uyumaya başlar artık geceleri devamlı uyanmaktan çol yoruldum. Tek seferde 3 saat uyusam belki o kadar uykusuz kalmam ama 3 saat uyuyorum 20 kere uyanıyorum gece sabahları aşırı sinirli oluyorum akşamları gram enerjim olmuyor zor bakıyorum bebeğime
Bunda da aynı durumdayım 🤣 dün 12 gibi gece uykusuna daldı ve 3 te kalktı sonra 6da kalkıp güne başladı. Bu uyku bizim için mükemmeldi resmen istisna oluyor 3 saat deliksiz uyuduğum😅

Ya gerçekten mi ama iade kisminda iade yapilamaz diyo peki açıldıktan sonra da mi yapılıyor açılmadan olup olmayacağını anlayamam çünkü
Aç hazır kurulu geliyor zaten nasıl paketlemişlerse neyi neyin içine koydularsa ve asla süt damlamamasına leke vs olmamasına özen göster ozaman iade alırlar ben hiç bakmadım iade kısmında iade alınmaz dediğine şimdi bakarım gögsüne koy pompayı 3-5 saniye çalıştır zaten anlarsın büyük küçük geldiğini ama kargoya verilmediyse hala iptal etme şansın var ama yurt dışı ürünlerinde kargoda iptal edilmiyor ona dikkat et

Kızlar 2 sorum olacak birincisi geceleri bebeğiniz uyuduğunda altını değişiyor musunuz değişiyorsanız ne sıklıkla ?
İkinci sorum da bebeğinizin kafasının şekli güzel olması için yaptığınız bişeu var mı? Bebeğimin kafasında bişry yok ama sürekli takıntı oldu öyle mi yatırsam şöyle mi yatırsam geceleri bir sağ bir sol yapıyorum zaten sırt üstü uyuyamıyor devamlı sıçrıyor uyanıyor hep yan yatırmak zorunda kalıyorum.
Ben çok uzun zamandır 9 gibi yatırıyorum ve 7 8 kadar değişmiyorum bi aksilik farketmezsem. Ve bende hala bir sağa bir sola yatırıyorum gündüz zaten sırt üstü yatıyor yeterince. Kafamız baya şekil aldı bizim, bıngıldağı kapanana kadar yolu var daha da toparlanacak inşallah🤲🤲

Aç hazır kurulu geliyor zaten nasıl paketlemişlerse neyi neyin içine koydularsa ve asla süt damlamamasına leke vs olmamasına özen göster ozaman iade alırlar ben hiç bakmadım iade kısmında iade alınmaz dediğine şimdi bakarım gögsüne koy pompayı 3-5 saniye çalıştır zaten anlarsın büyük küçük geldiğini ama kargoya verilmediyse hala iptal etme şansın var ama yurt dışı ürünlerinde kargoda iptal edilmiyor ona dikkat et
Hala hazırlanıyor göründüğü için Siparişi iptal et yazısı çıkıyor da işte diğerinin de küçük gelme ihtimali olduğundan aynı hesap oluyor iptal etmem en mantıklısı dediğin gibi yapmak ama umarım hiç uğraşmam da olur. Cevap verdiğin için çok teşekkür ederim 🥰

Ben çok uzun zamandır 9 gibi yatırıyorum ve 7 8 kadar değişmiyorum bi aksilik farketmezsem. Ve bende hala bir sağa bir sola yatırıyorum gündüz zaten sırt üstü yatıyor yeterince. Kafamız baya şekil aldı bizim, bıngıldağı kapanana kadar yolu var daha da toparlanacak inşallah🤲🤲
Ben artık sağ sol yapmıyorum. Kendi kendini gönderiyor diye. Yanlış mı yapıyorum acaba. 4 aylık olduk gerek var mı hala kafası için sağ sol yapmaya

İnanılmaz zor bir gün geçirdim. Normalde bebeğimi kışın hastane dışında hiç çıkarmadım dışarıya. Üşür felan diye tedirgin oldum. 2 aylıktan sonra yavaş yavaş çıkardım o da market felan ancak. İlk defa bugün Avm ye götürdük. Aslında AVM de pek sorun çıkarmadı ama sonra eve gelince ağlama krizi tuttu susmadı bi türlü. Bizim ağlama krizleri geçti diyordum bi kaç gündür geri geldi uyku düzeni bozuldu diye. Unutmuştu krizli ağlamayı gene öğrendi sanırım. Aşırı moralim bozuk neden böyle yapıyor anlamıyorum. Birde sanırım dişleri kaşınıyor parmaklarını çiğniyor sürekli. Diş kaşıntısı da böyle ağlama huzursuzluk yapar mı ki?

İnanılmaz zor bir gün geçirdim. Normalde bebeğimi kışın hastane dışında hiç çıkarmadım dışarıya. Üşür felan diye tedirgin oldum. 2 aylıktan sonra yavaş yavaş çıkardım o da market felan ancak. İlk defa bugün Avm ye götürdük. Aslında AVM de pek sorun çıkarmadı ama sonra eve gelince ağlama krizi tuttu susmadı bi türlü. Bizim ağlama krizleri geçti diyordum bi kaç gündür geri geldi uyku düzeni bozuldu diye. Unutmuştu krizli ağlamayı gene öğrendi sanırım. Aşırı moralim bozuk neden böyle yapıyor anlamıyorum. Birde sanırım dişleri kaşınıyor parmaklarını çiğniyor sürekli. Diş kaşıntısı da böyle ağlama huzursuzluk yapar mı ki?
Ben avm ya da dışarıya çıkarmanın ağlamaya neden olduğunu sanmıyorum.. Biz 5.gunlukten beri disardayiz.. Kışında ciktik haftada 2.gunde olsa.. Şuanda hergun parka çıkarıyorum..
Baska bir derdi olmali😒
Bir dillerini anlasak😪

Normalde toz mama olarak aptamil mi içiyor peki keşke hipp te de hazır sıvı mama olsaydı ☹️
Ben de sma kullanıyorum dışarda özellikle yolculuklarda aptamil sıvı mama alıyorum biraz gaz yapıyo bizde ama kolay geçiyo kendi sitesinde 90 ml satışı da var bize hastanede yatarken vermişlerdi sanırım lansinoh biberon emziğini direkt takabiliyosun şişesine büyük kolaylık

Ben avm ya da dışarıya çıkarmanın ağlamaya neden olduğunu sanmıyorum.. Biz 5.gunlukten beri disardayiz.. Kışında ciktik haftada 2.gunde olsa.. Şuanda hergun parka çıkarıyorum..
Baska bir derdi olmali😒
Bir dillerini anlasak😪
Kesinlikle anlasak keşke. Ya ben bi de nazara çok inanıyorum. Sonra eve gelince krize girdi.

Aynen saplık ocağı kontrolünü bekliyorum 1 hafta sonra 4. Ay aşılarımız var gidince sorucam. Kaynanam ilk demişti kafama takıldı o günden beri söz konusu çocuk olunca insan her şeyi kafasına takıyormuş ya
Benimkinde de kafasını yan tutma sorunu vardı. Onu sorarken kafa yapısını da inceledi. Bizimki hep yan duruyo düz yatır dedi çok da sorun yokmuş. Gecen hafta mevlutte bana da dediler bilmemezlikten geldim aaa oyle mi felan diye. Oysa 4 5 gün önce kontrole getirmiştim yani. Herkes bi sey diyo ona çözüm yok. Susmuyolar

Hala hazırlanıyor göründüğü için Siparişi iptal et yazısı çıkıyor da işte diğerinin de küçük gelme ihtimali olduğundan aynı hesap oluyor iptal etmem en mantıklısı dediğin gibi yapmak ama umarım hiç uğraşmam da olur. Cevap verdiğin için çok teşekkür ederim 🥰
İnşallah olur bende şimdi baktım iade koşullarında dediğiniz gibi diyor ben aldığımda iade koşullarına tıkladığımda kolay iade nasıl yapılır yönlendirmesi vardı kapıdan iadeyi anlatıyordu şartlarını değiştirdiler sanırım umarım iade olur siz bi satıcıya sorun isterseniz ama iade almazlarsa ilkimin sayfasında pompa değişim postu var küçük büyük gelenler birbiriyle değişim sağlıyordu ben umarım o duruma maruz kalmam demiştim şansıma iade almışlardı umarım sizinde alırlar sütünüz artarsa bilgilendirirseniz sevinirim🙂rica ederim ne demek bol bol sütlerimiz olsun🌼

X