Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    143
Evet inanılmaz işe yarıyor ya annemlerde kaldığımda tecrübe ettim sıcakken katla koy ütülü gibi oluyor ütü kuruluğunda çıkarması da çok iyi gömlekleri falan resmen ütünün süresini de kısaltıyor. Evet tüylü evlatlarımızda var malum inanılmaz toz tüy topluyor. Herkes diyor ki çamaşırın ömrü azalıyormuş bizim ömrümüz nolcak acabaaaaaa boşversene nimet nimet 😁
Ben de eylülden beri kullanıyorum kurutma makinesi. Benim evde üç tane balkonum var ama evim yol üstü olduğu için aşırı toz oluyordu. En hoşuma giden şey tozdan kurtulmak oldu. Bir de kurutmadan çıkan eşyalar pamuk gibi yumuşacık oluyor🤩 O yüzden kızımın eşyalarını da orada kurutmak istiyorum ama sakıncası olmaz herhalde dimi

Şakasız gidicem oğluşumun bütün kıyafetlerimi annemde yıkicam kurutma makinasına atıcam ütüleyip getiricem en azından tozu da gider 😁
Ben de totem yaptım, oğluşun çamaşırlarını yeni makinada yıkıycam. Şu ankinin düzgün duruladığından şüpheliyim. Geldiği gün basıcam ilk önce onunkileri, aynı gün kurutma da takılmış olur, ohh mis.

Ben Ağustos anneleri grubuna yazacaktım oradayım☺️ serklajlıyım da o yüzden devamlı yatıyorum tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum🌸

Kızlar biliyorsunuz ben devamlı yatmak durumundayım artık doktor sırtüstü yatma ya sağ ya da sola yat dedi ama bütün gün yatınca her yerim o kadar ağrıyor ki sizce bu yastıktan alsam işime yarar mı ne dersiniz?
Eki Görüntüle 3424161
Ben bundan kullanıyorum memnunum. Sadece biraz terletiyor. Yani bu elyaf olduğu için de olabilir ya da bu aralar bizi sıcak basması normal olduğu için de olabilir 😅

Ben de eylülden beri kullanıyorum kurutma makinesi. Benim evde üç tane balkonum var ama evim yol üstü olduğu için aşırı toz oluyordu. En hoşuma giden şey tozdan kurtulmak oldu. Bir de kurutmadan çıkan eşyalar pamuk gibi yumuşacık oluyor🤩 O yüzden kızımın eşyalarını da orada kurutmak istiyorum ama sakıncası olmaz herhalde dimi
Bişeycik olmaz, kurut gitsin.

Bende de 28. haftadan beri var. 32+3teyim devam ediyor. Doktor normal dedi. Yalancı kasılmalar bunlar. Rahim kendini doğuma hazırlıyor yavaş yavaş🌸
Yaa ben de iste baya oluyor dün de çoktu bugün de var sabah kontrolüm vardı dr bir terslik olsa anlar mıydı acaba rahim ağzın kapalı dedi ama bunlar çok olur ve anlamazsam diye korkuyorum ben de.

Yaa ben de iste baya oluyor dün de çoktu bugün de var sabah kontrolüm vardı dr bir terslik olsa anlar mıydı acaba rahim ağzın kapalı dedi ama bunlar çok olur ve anlamazsam diye korkuyorum ben de.
Bir sorun olsa anlardı diye düşünüyorum. Benim de sürekli oluyor gün içinde. Ayaktayken yatarken uyurken hep var yani. Cuma günü kontroldeydim bir sorun görmedi

benim ilk doktor gebyfoll yazmıştı, onu kullanıyorum. yeni olan imom mu ne bi marka yazmıştı, henüz elimdeki bitmediğinden almadım yenisini, belki onda koku yoktur. möllersi doktorun mu önermişti?
Hayır canım ben kendim aldım gebelik öncesinde de almıştım , burda bi eczanemiz var orda uzmanlar var onlara danıştım kendim de içerğini araştırmıştım. Mom vital verdi bana doktor 3 ah içtim multivitamin, içinde balık yağı da var 400 olan B12 im 200 e düşmüş ki en ideali 600 lerde olması. Ben daha multivitamin kullanmıcam ayrı ayrı alıcam. B12 yi en iyi yükselten dil altında eriyenler ya da dil altı spreyler. Takviye konusnda kendi araştırmalarımı devam ettirmediğime çok pişman oldum. B12 sprey , Solgar demir , D vitamini bir de balık yağı kullancam artık ayrı ayrı.

Bir arkadaşım küçülme oluyor falan dedi ama olsa bizim eşyalar da küçülür herhalde
Bende hep bebek kiyafetleri cekiyor diyenlere rastladim. O yüzden bugün minigimin kiyafetlerini yıkadım klasik usul balkona astım güneşte kurutuyorum suan 😆 cesaret edemedim kurutmaya atmaya zaten minicikler 😅

Bende hep bebek kiyafetleri cekiyor diyenlere rastladim. O yüzden bugün minigimin kiyafetlerini yıkadım klasik usul balkona astım güneşte kurutuyorum suan 😆 cesaret edemedim kurutmaya atmaya zaten minicikler 😅
Ben denicem yaa bir şey olmaz diye ümit ediyorum 😅

Bir sorun olsa anlardı diye düşünüyorum. Benim de sürekli oluyor gün içinde. Ayaktayken yatarken uyurken hep var yani. Cuma günü kontroldeydim bir sorun görmedi
İnsallah bir şey yoktur ya zaten evhamlıyim artık sürekli kendimi yokluyorum karnımı yokluyorum sertleşti mi diye. Ama bugün baya oldu neyse yarın tekrar gidecektim zaten hocaya iyice bir sorayım. Çok teşekkür ederim.

Aksine bebek ve çocuk çamaşırlarının yıkanmasını daha çok öneriyorlar kılı tüyü havı topladığı için ama çekme durumunu bilmiyorum canım annemin kurutmasında 2 yaşındaydı kızım ben kaldığımda hep kuruttum bişey olmadı bu arada

İnsallah bir şey yoktur ya zaten evhamlıyim artık sürekli kendimi yokluyorum karnımı yokluyorum sertleşti mi diye. Ama bugün baya oldu neyse yarın tekrar gidecektim zaten hocaya iyice bir sorayım. Çok teşekkür ederim.
Benim doktorum şöyle dedi 10 saniyelik yığılmalar tehlikeli değil ama 1 dakika sürüyorsa geleceksin günde bi iki kere yaptı önemli değil ama düzene bindiyse sıklığı arttıysa geleceksin. Kısacası süre önemli ve düzen önemli.

X