Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
Merhaba, rica ederim. Endokrine gorundun mu? Ne dediler glifor hakkinda?
Ben de randevu bekliyorum diyabet doktorundan.. Muhtemelen yarin ararlar hastaneden.
Normal sartlarda minimum 2-3 ay falan beklemek gerekiyor randevu icin ama hamilelik oldugu icin aile doktorum hastane ile iletisime gecmis. Boyle olunca acil randevu ayarliyorlar. Yurt disindayim sistem burada degisik isliyor.

Insuline ragmen sekerim olmasi gerekenden yuksek 😞
Cok stress oldum. Ilk hamileligimde vucudum insuline daha duyarliydi sanki.
Merhaba canım göründü mü endokrin hem açlık hem tokluk insülin de glikozum da çok yüksek çıktı şu an glifor kullanıyorum cuma günü rapor çıkartacak ve insülin iğnesi başlayacağım hamilelik boyunca iğne olacağım

Bir günlük ped kadar kanama oldu şuan durdu gibi ama yinede endişeliyim
Doktoruna ulaşamıyorsan hemen kadın doğumu olan bir acile git en azından kese artık oluşmuştur kesenin etrafında kanama alanı var mı bakılır betona bakılır içini ferah tut inşallah bir şey olmaz benim de dördüncü haftada öğrendiğim gün çok fazla kanamam oldu ama çok şükür devamı gelmedi her gün iğne oluyorum büyük ihtimalle iğne yapacaklar ama beklemenizi tavsiye etmem kadın doğumu olan bir acile gidin

Doktoruna ulaşamıyorsan hemen kadın doğumu olan bir acile git en azından kese artık oluşmuştur kesenin etrafında kanama alanı var mı bakılır betona bakılır içini ferah tut inşallah bir şey olmaz benim de dördüncü haftada öğrendiğim gün çok fazla kanamam oldu ama çok şükür devamı gelmedi her gün iğne oluyorum büyük ihtimalle iğne yapacaklar ama beklemenizi tavsiye etmem kadın doğumu olan bir acile gidin
doktor iki progestan al vajinadan yat dinlen dedi devam ederse yarın bakalım dedi

Proluton depot Vurulmanı istemdi mi ? Neyse vardır doktorunun bir bildiği dediği gibi tuvalet harici kalkmadan yat. Progestanı koy ayağının altın da yastık falan koy. Geçer inşallah hemen 🌸
Canım yat dinlen yarın devam ederse bakarız dedi
Proluton depot Vurulmanı istemdi mi ? Neyse vardır doktorunun bir bildiği dediği gibi tuvalet harici kalkmadan yat. Progestanı koy ayağının altın da yastık falan koy. Geçer inşallah hemen 🌸
canım devam ederse yarın bakalım dedi

Kızlar ya hasta olacak gibi hissediyorum kendimi umarım olmam 😔
Bende de oluyor sürekli gidip bakıyorum.
Kızlar 5+5 şuan kanamam oldu ne yapmalıyım doktora yazdım ama cevap vermedi henüz
İnşallah bsy olmaz kuzum dinlen bolca.igne vurulsan daha iyiydi sanki ama dr unda vardır bildiği.oglumda ben Dr dan iğne yazmasını istemiştim Dr da hayır kanama olursa vurdur yoksa iğne zararlı demişti.ama bu gebelikte bu Dr 3gunde 1 yazmış.kahve lekelnme oluyor çok az 3gunde 1vuruluyorum.hakkimizda hayırlısı olsun

Kızlar benim gibi dehşet bir bel ağrısı yaşayan var mı ? Sanki ikiye ayırıyorlar gibi ama çok fazla dik yuruyemiyorum bile. Mahvoldum bu gün. Ağır da kaldırmıyorum. 6. Haftanın içindeyim.

Kızlar benim de belirtilerim gitti gibi.Daha önce de düşüklerim olduğu için korkuyorum bana dua edin.🙏 8+4teyim şimdiye kadar hiç istifra etmedim öyle aman aman da bulanti tiksinme olmadı. Göğüslerim ve karnım acayip şişti. Sırt ve bel ağrım oluyordu bugün uyandım belirtiler yok. Takvime baktım normal zamana göre regl günüymüş artık göğüslerim ve karnım o yüzden mi indi bilemiyorum. Olumsuz düşünüp onu da çağırmak istemiyorum ama içim içimi de yiyor gibi. Doktor kontrolüm de 1 haziran da daha var.

Kızlar benim de belirtilerim gitti gibi.Daha önce de düşüklerim olduğu için korkuyorum bana dua edin.🙏 8+4teyim şimdiye kadar hiç istifra etmedim öyle aman aman da bulanti tiksinme olmadı. Göğüslerim ve karnım acayip şişti. Sırt ve bel ağrım oluyordu bugün uyandım belirtiler yok. Takvime baktım normal zamana göre regl günüymüş artık göğüslerim ve karnım o yüzden mi indi bilemiyorum. Olumsuz düşünüp onu da çağırmak istemiyorum ama içim içimi de yiyor gibi. Doktor kontrolüm de 1 haziran da daha var.
göğüslerine dokunduğunda sızlıyor mu?

Kötüyü çağırma canım.dun de benim bulantım yoktu korktum aslında.ama bugün yine başladı bulantım.cumaya randevu aldım ama daha mı erken gitsem bilmiyorum.benim de oglumdan önce ve sonra iki kayibim var.allah korusun bebislerimizi 🤲

Kötüyü çağırma canım.dun de benim bulantım yoktu korktum aslında.ama bugün yine başladı bulantım.cumaya randevu aldım ama daha mı erken gitsem bilmiyorum.benim de oglumdan önce ve sonra iki kayibim var.allah korusun bebislerimizi 🤲
Evet kötü düşünmek istemiyorum. Her hamilelik kendine özgü sonuçta. İnşallah sıkıntısız atlatırız süreci. Doktor bu zamana kadar hep haftada bir çağırdı beni endişeli gördüğü için ama bu sefer 2 hafta dedi ondan erkenden de gitmek istemiyorum.

O sızlama kesildi gibi işte o birazcık tedirgin etti
ama neredeyse dokuzdasın askim sabah kalktığı da hissediyorsundur dokun sabah mutlaka, gün içinde olmaması normal büyüdü bebis rahmini de genişletti yer açtı kendine seni çok rahatsız etmiyor olabilir.

X