2o14`e fit gir, sen de seneyi fit geçir!

Kilo: 47,9
Göğüs: 82
Bel: 59
Göbek: 66
Kalça: 95
Üst Bacak: 53

Sonunda aldım ölçülerimi.. :KK31:
Listemizi az sonra oluşturacağım.. :-)

1 haftadir spor yapiyorum yemekten kistigim da yok ama bn ne bilim anlamadim yuruyusemi gitsem leslie de cok sıkıyo beni :KK14: daha kahvalti yapmadim şeyda coskunun diyeti mi uygulasam :KK1: arkadasim seminerde spor egitmeni mesaj atmis dogru bildigimiz o kadar yanlis varmis ki diyo senin gibi sorunlu olanlarin cok sorusu var yarin onlari sorcam demis bakalim onunla konusup buraya da yazarim bilgilendiririm sizi.cok umutsuz vakayim suan :KK1: konusmalarimdan anlasilacagi gibi hafif bunalim nolcak bu fazlaliklar...

Arkadaşın seminerde öğrendiklerini sana aktardı mı canım?
Aktardıysa bizler de bekliyoruz.. (;
Resmen aldığım kilo yapışmış üstüme, ölçülerim artmış çünkü..
Önceki aylarda 47 küsürken bile kalçam 92 idi..
Neyse artık sporla halledeceğiz.. :KK51:
Bahsettiğin diyet nasıl birşeymiş? :KK31:

yeni topiğin hayırlı olsun :)
Bütün hafta spor yapamadım maalesef o yüzden akşam sporumu yaptıktan sonra ölçülerimi yazarım.
Yeni spor planı yapmayı da düşünüyorum her hafta aynısını yapınca sıkılıyorum sanki :44:

Teşekkür ederim canım, hepimize hayırlı olsun.. (;
Programını yaptın mı?

Merhaba :KK3:

Hayırlı olsun hepimize..

Ben 2 hafta izinliydim, önümüzdeki haftanın pazartesinden burdayım inşaAllah :)

Hadi bakalım, iyice iyileş sen.. (;
Yeni topiğimizde daha bir hırslı olacağız inşAllah.. (;

Bu hafta bişey denemeye başladım umarım faydası olur kısaca bahsediyim
sabah uyanınca ılık bir bardak limonlu su içiyorum
kahvaltı olarak birgün normal kahvaltı birgün de bol maydanoz ve ananas tüketiyorum
öğle yemeklerinde hafif ve içinde yağ olmayan çorba ve yogurt
akşam da ızgara veya sebze yemekleri ekmek sadece kahvaltıda var
gün içinde şekersiz yeşilçay ve mısır çarşısından almıştım 5i birarada diye mateli karışık çay içiyorum tabiki olmazsa. olmazım su onu da limonla alkali yapıp içiyorum
spor yaptığım sürece beslenmemi bu şekilde sürdürmek istiyorum

Ben sirkeli ballı suya başlamıştım ama aksattım birkaç gündür..
Maydanoz ve ananas detoks etkisi yapar, o sebepten iki güne bir fazla olmaz mı canım?
Ve detoksla birlikte 5i bir arada çay fazla gibi sanki, bağırsaklarında aşırı etki görürsen biraz azalt olur mu? (;
Vitaminlerin emilimi yapılmadan dışarı atmış olursun bu kez..
Yaklaşık aynı kilodayız ama benim kalça aldı başını gitti..
Sen güzel sıkılaştırmışsın maşAllah, ozdens de öyle.. (;

Canim ama boyum 169, siska duruyorum yine de sanki:44::44: Bari 50-51 olayim:KK9:

Su an tam dolu dolu 36 bedenim, ama ben 38 olmak istiyorum:KK23:
38 olup napcaksinn :KK1: 36 dolduruyosan kal oyle ilerde bugunlerini ararsin bak :KK1: sıska durmuyosundur sana oyle geliyodur eminim :KK1:

38 olup napcaksinn :KK1: 36 dolduruyosan kal oyle ilerde bugunlerini ararsin bak :KK1: sıska durmuyosundur sana oyle geliyodur eminim :KK1:

Ahhh canim ahh keske herkes senin gibi dusunse :KK1::KK1:
Etrafimdakiler bu aralar toparlandigimi soyluyorlar, ama ayy degnek gibisin, cop gibisin, uflesem ucucaksin, suna bak ayni kurdan bunlari da soylemeden gecmiyorlar:KK15:

Daha da dinc olmak istiyorum, bi de ben bir zamanlar 52 olmustum o gunlerimi ariyorum o kadar guzel olmustum ki yuzume renk gelmisti:KK55: Simdiki halimi gorsen bence sen de zayifsin diyebilirsin:26:

Arkadaşın seminerde öğrendiklerini sana aktardı mı canım?
Aktardıysa bizler de bekliyoruz.. (;
Resmen aldığım kilo yapışmış üstüme, ölçülerim artmış çünkü..
Önceki aylarda 47 küsürken bile kalçam 92 idi..
Neyse artık sporla halledeceğiz.. :KK51:
Bahsettiğin diyet nasıl birşeymiş? :KK31:

Daha konusamadik arkadasimla merakla bekliyorum bende.bnde hizla kilo aliyorum sinirim bozuluyo direk kalcaya yapisiyo.
Tv de bi kac bisey soylemisti kafama yatanlari not ettim.uygulanabilir seyler :KK1:

Gun icinde aciktiginza tarcin +elma tok tutar.
Kahvalti da yogurt + meyve (frambuaz , cilek , tarcin) ,Cavdar ekmegine tost ,Otlu omlet ( maydonoz ve dereotu ) , 2 yumurta ( 1tanesinin sarisi alinmis ) teflonda agir agir pisirilir. Zeytinli salata; 1 koy biberi, 2 adet salatalik , 5 ceri domates, 1 tutam maydonoz , 4 zeytin... ---hergun kahvaltida bunlardan biri yenebilir kizlar :KK1:

Ara icin oneri , 5-6 cilek , 3 kasik yogurt

Ogle,, ton balikli gobek salata
1 kucuk kutu light ton baligi,1/4 gobek , 4 ceri domates, 4 roka 4 dal dereotu, yarim limon suyu

Aksam icin
Keci lorlu ispanak salata
Yarim paket kuzu ispanak
1.5 corba kasigi lor
1 cay kasigi sumak
Yarim portakal ( zari alinmis)
1corba kasigi portakal suyu, limon suyu

Saf protein diyeti,
2 yumurta - 1tanesinin sarisi alinms
Oglen tavuk kofte - 200 gr tavuk kiymasi
Ara mate cayi
Aksam top kofte 120 gr kiyma karabiber kimyon --- 175 derecede pisirilir.

Bu kadar not edebildim ben arada cok kacirdigim da ya oglen ya aksam bunlardan yapmayi dusunuyorum kahvaltilar cok iyi bu aralar hic yumurta yemiyorum ve spor yapiyorum yemem sart otlu omlet yapiyim bugun :KK1: şeyda coskun dan inciler :)

Son düzenleme:

Ahhh canim ahh keske herkes senin gibi dusunse :KK1::KK1:
Etrafimdakiler bu aralar toparlandigimi soyluyorlar, ama ayy degnek gibisin, cop gibisin, uflesem ucucaksin, suna bak ayni kurdan bunlari da soylemeden gecmiyorlar:KK15:

Daha da dinc olmak istiyorum, bi de ben bir zamanlar 52 olmustum o gunlerimi ariyorum o kadar guzel olmustum ki yuzume renk gelmisti:KK55: Simdiki halimi gorsen bence sen de zayifsin diyebilirsin:26:
Gorsem senin gibi olsam keske derim ben :KK1: simdi 1 kg alsam farkediyo bende yapma etme kal oyle birak oblar ne derse desin :KK1:

Ben de dahil olmak istiyorum ama ölçülerimi almadııım :KK43:

Bir süre diyet yaptım kilo verdim ama şu an göbeğim ve kalçamdan şikayetçiyim. Pek küçülmediler.. Eve gidip hemen ölçülerimi alıp yazıcam.

Ben canım sıkıldıkça leslie yapıyorum. Özellikle hafta sonu sabah kalkar kalkmaz 1 mile 20 dk bişey iyi geliyo. Onun dışında Ebru şallı selülitsavar ve pilates 2. dvd sini seviyorum. Bir süre callanetics yaptım ama video çok eski olduğundan sıkıldım. Ebru Şallı'nın da çenesinden yoruluyorum. Zeynep Çelen Evde yoga yı da seviyorum. Sonuç olarak 2 haftadır sadece leslie 1-2-3 mile yapıyorum ara ara. Ve düzgün bir şeylere başlamak istiyorum..

Bugün eve gider gitmez kendime haftalık bir spor programı yapıcam ve ölçülerimi bildiricemmm :)))

benide hemen yazın lütfen :) kilo 68:KK43: vermem gereken kilo :10 ama kilo vermek değilde fit olmak istiyorum . bacakları inceltmek ve göbek için video varmı bildiğiniz ?

Ben sirkeli ballı suya başlamıştım ama aksattım birkaç gündür..
Maydanoz ve ananas detoks etkisi yapar, o sebepten iki güne bir fazla olmaz mı canım?
Ve detoksla birlikte 5i bir arada çay fazla gibi sanki, bağırsaklarında aşırı etki görürsen biraz azalt olur mu? (;
Vitaminlerin emilimi yapılmadan dışarı atmış olursun bu kez..
Yaklaşık aynı kilodayız ama benim kalça aldı başını gitti..
Sen güzel sıkılaştırmışsın maşAllah, ozdens de öyle.. (;

Evet canım detoks etkisi yaptığı için kahvaltıma ekledim ama zaten sadece bu hafta için ondan sonra normal kahvaltı duzenime donucem
bitki çayımı bende onu düşünerek azalttım
off şuan kalçamı da geçtim artık ama şu bacaklarım haftalardır aynı ama pes etmek yok en önemli şey azim gerçektende yani düşünüyorum 1,5 aydır güzel spor yaptım sıkılmadan hemde ve dışarıdan farkedilipte herkesin ne yaptığımı sorması güçlendirdi beni

Şimdiye kadar devamlı bazı kusurlarımızı gizlemeye mi çalıştık?
Göbeğimiz mi çıkıyor?
Basenimiz mi belli oluyor?
Bizler de çekinmeden -şuram, buram belli oldu mu acaba?? Şurayı çekiştireyim, burayı kamufle edeyim.- diye düşünmeden giyinmek-gezmek-eğlenmek mi istiyoruz??
Yetti artık! 2o14 `süper` geçsin! mi diyoruz??
O halde ne duruyoruz?!
2o14 farklı olsun diyorsak önce topiği sık kullanılanlara ekliyoruz, sonra sporu günlük yaşam ihtiyaçları arasına yerleştiriyoruz.
Elimize kalem-kağıdı alıyoruz veda etmek üzere ölçülerimizi not ediyoruz.
Sonra mı??

İşte sonrasını beraber yazacağız... (;

Kurallarimiz:

- Haftada en az 4 gün spor yapılacak.
- Günde en az 2 litre su içilecek.
- Hergün yaptığımız spor ve ne kadar yaptığımız bildirilecek.
- Pazartesi günleri ölçüm günü. O gün aç karnına ölçülerini alıp, tartılıp buraya yazacağız.
- Haftanın EN'lerini seçiyoruz:

* En cok spor yapan (toplam saat)
* En cok kilo veren
* En cok cm olarak incelen

Not: Mazeretsiz 2 hafta üst üste devamsızlık yapan arkadaşlarımız listeden çıkarılacaktır, bilgi verildiği takdirde hiçbir sorun olmayacaktır.

Aynen öyle önerilerine katılıyorum birde bunlardan sonra evde fitness yaptımmı .. oohhhh gitsin fazlalıklar :-)

http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=EvdeFitness1

Teşekkür ederim canım, hepimize hayırlı olsun.. (;
Programını yaptın mı?

henüz yapamadım ama büyük ihtimalle bu akşam yaparım yarın da spora devam :)

Son düzenleme:
Ben de dahil olmak istiyorum ama ölçülerimi almadııım :KK43:

Bir süre diyet yaptım kilo verdim ama şu an göbeğim ve kalçamdan şikayetçiyim. Pek küçülmediler.. Eve gidip hemen ölçülerimi alıp yazıcam.

Ben canım sıkıldıkça leslie yapıyorum. Özellikle hafta sonu sabah kalkar kalkmaz 1 mile 20 dk bişey iyi geliyo. Onun dışında Ebru şallı selülitsavar ve pilates 2. dvd sini seviyorum. Bir süre callanetics yaptım ama video çok eski olduğundan sıkıldım. Ebru Şallı'nın da çenesinden yoruluyorum. Zeynep Çelen Evde yoga yı da seviyorum. Sonuç olarak 2 haftadır sadece leslie 1-2-3 mile yapıyorum ara ara. Ve düzgün bir şeylere başlamak istiyorum..

Bugün eve gider gitmez kendime haftalık bir spor programı yapıcam ve ölçülerimi bildiricemmm :)))

Kızlar merhaba dediğim gibi eve gelince ölçümlerimi yaptım. Pazartesiden başlamış olmadım ama bir dahaki pazartesiyi bekleyemezdim başlamak için sorun olmaz umarım :)

Bel : 72
Göbek : 86
Kalça : 96
Üst bacak : 54
Kilo : 54

58den 52lere inmiştim bir ara 2 hafta önce falan kuzenimin nişanında kıpkırmızı üstüme oturan elbisemi giyicem diye :) Nişan geçti gerisi 54e geldim.Bu böyle gitmez dedm sonuç olarak. Hedefim 50 kilo olmak. En şikayetçi olduğum bölge göbeğim. 75lere gelse başka bir şey istemem zaten. Kalçam da büyük ama göbekle kombin oluşturmaları kötü oluyor ya..

Gelelim spor programıma...

Pazartesi : Pilates 2
Çarşamba: Bir yoga merkezine yogaya gidiyorum.
Perşembe: selülitsavar
Cumartesi-Pazar: Sabahları güne birer mile leslie ile başlıyorum. Akşam selülitsavar-pilates 2 -karınsavar istediğim bir tanesi dönüşümlü.

Sabahları kalkınca bir bardak ılık suya bir adet turunç sıkıp içiyorum. Annemler izmirde yaşıyor da geldikçe getiriyolar bana oleleley :)
Ardından tam evde çıkmadan haşlanmış yumurtam. Öğlen yemekhane. Akşamları da sebze yemeği. Dışardan yemek faslını bitiryorum. :KK43:(( Evde yalnızım ya. İki haftadır lahmacun söylüyorum eve devamlı. Biri bana dur desin.

Bakalım bir hedef koydum mu yapıyorum ama sonra çok fena salıyorum işte. Mesela ne güzel yeni yıl demişiz beni hırslandırdı bu şimdi. Yeniyılda eşim de gelicek yurtdışında çalışıyor. İnceliyim sürpriz olsun..

iyi aksamlar kizlar, dün ve bugün spor yapmadim, biri bana dur desin. Kizlar asiri cok uyuyorum neden olabilir bu? kafami yastiktan kaldiramiyorum. Bundan dolayi yeme düzenim spor hepsi karmakarisik. Kendime spor plani hazirlayacam burada paylasirim. Yarin ve öbürsü gün daha fazla spor yapicam bu yapmadigim iki günün acisini cikartmak icin. Cok hantallastim yilbasina kadar zayiflamaliyim:KK52:

Kızlar iyi akşamlar hepinize
bugün 1 saat yürüyüş
20 dk pilates
500 havada pedal çevirdim

iyi aksamlar kizlar, dün ve bugün spor yapmadim, biri bana dur desin. Kizlar asiri cok uyuyorum neden olabilir bu? kafami yastiktan kaldiramiyorum. Bundan dolayi yeme düzenim spor hepsi karmakarisik. Kendime spor plani hazirlayacam burada paylasirim. Yarin ve öbürsü gün daha fazla spor yapicam bu yapmadigim iki günün acisini cikartmak icin. Cok hantallastim yilbasina kadar zayiflamaliyim:KK52:
Bence aşırı uyku sorunun için dr. git tahlil yaptir bende de birara öyle bir sorun vardı ve kansızlık çıkmıştı
Ayrıca çok istekli olmalısın kendini surekli motive et
netten motivasyon için zayıflayanlarin resimlerine bak gerçekten gaza geliyorsun. :)

X