2o14`e fit gir, sen de seneyi fit geçir!

kızlar hepinize merhaba bende aranıza katılabilir miyimmm?

hayatımda hiç spor yapmamış biri olarak geçen haftadan itibaren pilatese başladım, haftanın 2 günü pilatese gidiyorum haftanın 2 günüde evde kendim bisiklet sürüyorum ama artık şöyle bir karar aldım; haftanın 4 günü yapabildiğim kadar bisiklet, 2 günüde pilates 1 günde kasları dinlendirme olarak ayırdım sizce nasıl sağlıklı bir spor mu? birde ben 9-6 çalışan biriyim yani akşam yemek yemem 7 buçuğu buluyor yemek yedikten 1 saat sonra spor yapsam? işten geldiğimde aç ve yorgun oluyorum o şekilde spor yaparsam tansiyonum düşer bayılırım diye korkuyorum :18:

hayatımda hiç spor yapmamış biri olarak geçen haftadan itibaren pilatese başladım, haftanın 2 günü pilatese gidiyorum haftanın 2 günüde evde kendim bisiklet sürüyorum ama artık şöyle bir karar aldım; haftanın 4 günü yapabildiğim kadar bisiklet, 2 günüde pilates 1 günde kasları dinlendirme olarak ayırdım sizce nasıl sağlıklı bir spor mu? birde ben 9-6 çalışan biriyim yani akşam yemek yemem 7 buçuğu buluyor yemek yedikten 1 saat sonra spor yapsam? işten geldiğimde aç ve yorgun oluyorum o şekilde spor yaparsam tansiyonum düşer bayılırım diye korkuyorum :18:
Hosgeldin aramizaaa :KK1:
Haftadin 2 gunu bisiklet mesela pazartesi pilates sali bisiklet carsamba persmbe pilates cuma bisiklet cumartesi pilates pazar dinlenme..ve bisiklette 30 dk dan az yapma 20 dk dan snra 2-3 dk dinlen.fazla bisiklet basen yapiyomus.yemekten 1 saat sonra spor cok iyi aksam aç zaTen spor olmaz sabah kahvaltidan once yapilan spor daha iyi :KK9:

Elbette katılabilirsin canım, hoşgeldin aramıza.. (;
Ölçülerini verirsen listeye ekleyebilirim.. (;
Bence güzel düşünmüşsün spor programını..
Bisikletle yağ yakar kondisyon yaparsın, pilatesle de kaslarını güzelleştirirsin.. (;
Yemekten 1 saat sonra rahatsız edebilir seni yine de canım..
Ama aç yaparsan daha iyi sonuç alırsın..
Yanına kuru kayısı al, işten çıkmaya yakın birkaç tane at ağzına, enerji verecektir.. (;
Böylece eve gittiğinde spor yaparsan bir sıkıntı yaşamazsın..
Yemeğini de spor yaptıktan en az 45 dakika sonra yemelisin..
Ama eğer mümkün dersen sporunu sabahları bir saat erken kalkıp da yapabilirsin, daha iyi sonuç alacağın kanaatindeyim.. (;

nasıl yapacağımı bilmiyorum :)

Yardımcı olur mu beli en ince yerden gobegi gobek deligin uzerinden.. :KK1:
@sottile çizimler mi eklesek artik boyle daha iyi oluyo senin cizimler 10 numara ama :KK1:

Eklentiler

• $image_02.jpg
    $image_02.jpg
    8,2 KB · Görüntüleme: 53
nasıl yapacağımı bilmiyorum :)

Arkadaş eklemiş canım, oradan bakarak da halledebilirsin.. (;
Göğüs en geniş yerinden, bel en ince yerinden, göbek delik hizasından, kalça en çıkık yerinden, üst bacak da üst bacağın en geniş yerinden ölçülüyor.. (;

Yardımcı olur mu beli en ince yerden gobegi gobek deligin uzerinden.. :KK1:
@sottile çizimler mi eklesek artik boyle daha iyi oluyo senin cizimler 10 numara ama :KK1:

Benim çizimler mi? :KK53:
Sporcu cin alilerim.. :KK53:
Zor durumda kalırsak çizer koyarız.. :KK51:

Slm kızlar bnde pilatese başlıyorum.Dvdlerimi aldım kendim yapacağım.Kaç saat çalışmalıyım.Masa başı iş oldugu için oturmaktan enerji harcayamıyorum.akşam yemeğini sadece salata olarak kendime şartlandıracağım.Ara ögelerde meyve elma yiyorum genelde.Şekerle pek aram yok zaten.Başka ne yapabilirim.Yağlı şeylerde yemiyorum.Genelde öğlen pilav -makarna varsa ekmek yemiyorum zaten.Kilom yok benim ama kalçam ve göbeğim çıktı ilk defa.Ölçülerimi yazacağım kısa zaman içinde.Sizde yorum yaparnınız ona göre ne yapmalıyım.Teşekkürler herkeseeee:KK16::KK16:

Slm kızlar bnde pilatese başlıyorum.Dvdlerimi aldım kendim yapacağım.Kaç saat çalışmalıyım.Masa başı iş oldugu için oturmaktan enerji harcayamıyorum.akşam yemeğini sadece salata olarak kendime şartlandıracağım.Ara ögelerde meyve elma yiyorum genelde.Şekerle pek aram yok zaten.Başka ne yapabilirim.Yağlı şeylerde yemiyorum.Genelde öğlen pilav -makarna varsa ekmek yemiyorum zaten.Kilom yok benim ama kalçam ve göbeğim çıktı ilk defa.Ölçülerimi yazacağım kısa zaman içinde.Sizde yorum yaparnınız ona göre ne yapmalıyım.Teşekkürler herkeseeee:KK16::KK16:

Herkesin sorunu ayni burda :KK1: pilates en az 30 dk..ebrunun karınsavari cok iyi tavsiye ederim hala o dvd sayesinde karin kaslarim cok iyi iyiki yapmisim.kolay gelsinn :KK9:

Ne güzell hergün çoğalıyoruzzz :KK16:

Tünaydin kizlar, bir saat yürüyüs yaptim.
2 litre su icmekte cokkkkkkkkk zorlaniyorum, migde bulantisi yasiyormusunuz sizde?

2 litre su icmekte cokkkkkkkkk zorlaniyorum, migde bulantisi yasiyormusunuz sizde?

Ben su bile icemiyorum yesilcayla ve spordan snra 1 bardak zor iciyorum kışın çok zorrrr :44:

Dün arkadaşımdan fırça yedim benim kalcamin sekillenmesi icin 4 ay sure verdi.bana yine program hazirliyo kizi cildirticam artik elinde ne malzemeler var dedi saydim.seminerde yeni bi alet gormusler resmini aticak alirsan cok faydasini gorursun dedi.bakalim mailini bekliyorum.eger bu egzersizleri yarida birakicaksan hic baslama dedi.cunku ordako kaslari alistirirsin bi daha toparlaman cok zor olur dedi.benim gozlerim acildi tamam tamam birakmicam dedim 4 ay sonunda tekrar olcu alicaksin dedi.4 ay dedigimiz nedir.:KK9:

Kizlar birsey dikkatimi cekti, kol ölcülerini neden almiyoruz?:KK23:

O kısım bildirimlerde es geçildiği için çıkarmıştım ama eklerim canım tekrar, pazartesi güncellemesinde halledeceğim.. (;

Merhaba canım, hoşgeldin.. (;
Günde en az yarım saat çalışmalısın, max. süresi sana bağlı.. (;
Ölçülerini yazdığında gerekli yönlendirmeleri nacizane yaparız ama sorunlu bölgelerinden bahsetmişsin zaten, oralara yönelik egzersiz yaparsan şekillenmelerini sağlayabilirsin.. (;

Ben alıştım su içmeye canım, organlarım nefes alıyor resmen, o kadar iyi hissediyorum ki.. :-)
Sen de alışacaksındır zamanla.. (;
Su içmemek çok sağlıksız bir yaşam biçimi, bu alışkanlığı geç de olsa edinebildiğim için çok mutluyum.. :-)
Yanında devamlı bir şişe su bulundur, ara ara içersin zaten, birden yüklenip mideni bulandırmış olmazsın, ben öyle yapıyorum.. (;

Ben su bile icemiyorum yesilcayla ve spordan snra 1 bardak zor iciyorum kışın çok zorrrr :44:

Dün arkadaşımdan fırça yedim benim kalcamin sekillenmesi icin 4 ay sure verdi.bana yine program hazirliyo kizi cildirticam artik elinde ne malzemeler var dedi saydim.seminerde yeni bi alet gormusler resmini aticak alirsan cok faydasini gorursun dedi.bakalim mailini bekliyorum.eger bu egzersizleri yarida birakicaksan hic baslama dedi.cunku ordako kaslari alistirirsin bi daha toparlaman cok zor olur dedi.benim gozlerim acildi tamam tamam birakmicam dedim 4 ay sonunda tekrar olcu alicaksin dedi.4 ay dedigimiz nedir.:KK9:

Benim egzersiz hareketlerimi gösterdin mi canım?
Anlat bakalım şu konuşmanın detayını.. :-)
Ne aletiymiş o?? :-)

Bugün ne yedim

Sabah: bir dilim ekmek, peynir, domates, salatalik, zeytin

aksam: iki dilim ekmek, salatalik, maydonoz, peynir, domates

aradada bir avuc sari leblebi yedim

kizlar cok az yemek mi yiyorum, halen karnim gurulduyor??

X