2o14`e fit gir, sen de seneyi fit geçir!

Sottile

titan`arum
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2013
2.634
940
Şimdiye kadar devamlı bazı kusurlarımızı gizlemeye mi çalıştık?
Göbeğimiz mi çıkıyor?
Basenimiz mi belli oluyor?
Bizler de çekinmeden -şuram, buram belli oldu mu acaba?? Şurayı çekiştireyim, burayı kamufle edeyim.- diye düşünmeden giyinmek-gezmek-eğlenmek mi istiyoruz??
Yetti artık! 2o14 `süper` geçsin! mi diyoruz??
O halde ne duruyoruz?!
2o14 farklı olsun diyorsak önce topiği sık kullanılanlara ekliyoruz, sonra sporu günlük yaşam ihtiyaçları arasına yerleştiriyoruz.
Elimize kalem-kağıdı alıyoruz veda etmek üzere ölçülerimizi not ediyoruz.
Sonra mı??

İşte sonrasını beraber yazacağız... (;

Kurallarimiz:

- Haftada en az 4 gün spor yapılacak.
- Günde en az 2 litre su içilecek.
- Hergün yaptığımız spor ve ne kadar yaptığımız bildirilecek.
- Pazartesi günleri ölçüm günü. O gün aç karna ölçüleri alıp, tartılıp buraya yazacağız.
- Haftanın EN'lerini seçiyoruz:

* En cok spor yapan (toplam saat)
* En cok kilo veren
* En cok cm olarak incelen

Not: Mazeretsiz 2 hafta üst üste devamsızlık yapan arkadaşlarımız listeden çıkarılacaktır, bilgi verildiği takdirde hiçbir sorun olmayacaktır.

AdKiloGöğüsBelGöbekKalçaÜst bacakTarih
Sottile47,9825966955319.11.2013
sessiz8647,8776467905019.11.2013
ozdens47,4-627289,550,519.11.2013
guraypelin46,580647091,55019.11.2013
justudy51,4-6971884819.11.2013
turkuaz8659,8988389985219.11.2013
dansmarue54-7286965419.11.2013
[tr]
-----

- Ebru Salli ile 21 gunde yaglarin kurtulun Ebru Şalı ile 21 Günde Yağlarınızdan Kurtulun - YouTube

- Yan yaglar icin, simit 10 min Booty Shaking Waist Workout- Lose inches off your waist by shaking your hips! - YouTube

- Ebru Salli / Odem indirici video Ebru Şallı İle Pilates (Plates) Ebruli 06.03.2013 - YouTube

- Zumba Varzesh on DC50CW E2 - YouTube

- Zumba Varzesh - YouTube

- Karin kaslari icin 15 Minute Intense Sexy Bikini ABS WORKOUT!! TRY IT!! - YouTube

- Squat programi (sayfa 3)

- Ic bacak ve popo BEST Inner Thigh Exercises - For Sexy Bikini Legs! - YouTube

- Ic bacak egzersizleri POP Pilates: Inner Thigh Insanity - YouTube

- Leslie ile yuruyus Walk away the pounds with Leslie Sansone - 3 Mile Weight Loss Walk - YouTube

- Karin ve cardio calismasi Ultimate Workout for Belly Fat Loss - Cardio and Abs Workout - YouTube

- Karin egzersizleri 10 Minute Abs & Obliques Workout - Lean Toned Stomach Workout - YouTube

- Ince bir bel icin Workout For A Slim Waist - YouTube

- Ince bir bel icin Corset Workout for a Slim Waist (POP Pilates) - YouTube

- Bel inceltme videosu Waist Slimming POP Pilates to Wings by Little Mix - YouTube

- Karin ve bel Fitness Blender 8 Minute Abs Workout - No Equipment, No Excuses Abs and Obliques - YouTube

- Bacak ici ve inceltme Leg Slimming Pilates Butt and Thigh Workout by FitnessBlender.com - YouTube

- Bacak inceltici video Legs and Butt Workout: Thigh Thinner - YouTube

- Bacak egzersizleri Victoria's Secret Angel Butt Workout - YouTube

- Karin egzersizleri Awesome Ab Exercises - YouTube

- Pilates - Karin icin Pilates Workout For The Abs - YouTube

- Tum vucut Full Body Workout: 3 X 3 - YouTube

- Bacaklar ve karin Legs and Abs Circuit Workout - YouTube

- Cardio 7 Minute Intense Cardio Workout - YouTube

- Karin egzersizleri 8 Minutes of Non Stop Ab Exercises - YouTube

- Popo icin Booty Workout: 8 Minutes To A Firm Butt - YouTube

- Karin Tighten Your Abs In Minutes - YouTube

- Karin Intense Full Ab Workout - YouTube

- Bacaklar icin yag yakici video Thigh Exercises For Losing Fat - YouTube

- Bacak egzersizleri Legs Workout - YouTube

- 8 dakikada kalça egzersizi Booty Workout: 8 Minutes To A Firm Butt - YouTube

- Evde fitness videoları http://www.youtube.com/channel/UCWaekY3WhhhlufKK_TzAGog?sub_confirmation=1

Son düzenleme:
Sottile ben geldim :KK3:
Hayirli olsun yeni topigin :KK34:
Ben tibetin genclik pinari hareketlerine basladim, eger kabul edersen burada yine bildirimlerimi yapmaktan buyuk bir zevk duyarim:KK16:

Sottile ben geldim :KK3:
Hayirli olsun yeni topigin :KK34:
Ben tibetin genclik pinari hareketlerine basladim, eger kabul edersen burada yine bildirimlerimi yapmaktan buyuk bir zevk duyarim:KK16:

Kabul ne demek! Kızacağım bak! :KK20:
Topicte yerin ayrılmıştı zaten kuzum, yerleşiver, bildirimlerini de atlamadan yaparsın.. :13:
Ben de yapacağım tibeti, bir ara başlamıştım ama bıraktım sonra, seninle birlikte ben de yaparım, güzel olur, çok da faydalıymış hem.. :KK19:

Kabul ne demek! Kızacağım bak! :KK20:
Topicte yerin ayrılmıştı zaten kuzum, yerleşiver, bildirimlerini de atlamadan yaparsın.. :13:
Ben de yapacağım tibeti, bir ara başlamıştım ama bıraktım sonra, seninle birlikte ben de yaparım, güzel olur, çok da faydalıymış hem.. :KK19:

Tamam tamam kizma ilk yazan olarak yerlesmis bulundum bile:KK17::KK9:
Yarin sabah yaparim o zaman bildirimimi, zira su an benden 1 metre onde gobegim oldugu icin pek de hos sonuclar cikmaz zaten:KK1:
Evet canim Tibet' i yaklasik 4 gundur okuyorum netten arastiriyorum, her gun yeni bisiler ogreniyorum, cidden cok faydaliymis:KK12:
Benim bugun tibette 3. gunumdu canim, 2. hareket haric hepsini hakkiyla yapabildigimi dusunuyorum ama 2. hareketin nedense alternatifi de dahil cik olmuyor bacaklarimi tasiyamiyorum:KK17:
Hadi o zaman yarin sabah birlikte yapalim olmaz mi:KK23: Sabah ac karnina oneriyorlar cogunlukla, en kisa surede kitabini da alip okuyacagim Tibet amcanin:KK9:

Tamam tamam kizma ilk yazan olarak yerlesmis bulundum bile:KK17::KK9:
Yarin sabah yaparim o zaman bildirimimi, zira su an benden 1 metre onde gobegim oldugu icin pek de hos sonuclar cikmaz zaten:KK1:
Evet canim Tibet' i yaklasik 4 gundur okuyorum netten arastiriyorum, her gun yeni bisiler ogreniyorum, cidden cok faydaliymis:KK12:
Benim bugun tibette 3. gunumdu canim, 2. hareket haric hepsini hakkiyla yapabildigimi dusunuyorum ama 2. hareketin nedense alternatifi de dahil cik olmuyor bacaklarimi tasiyamiyorum:KK17:
Hadi o zaman yarin sabah birlikte yapalim olmaz mi:KK23: Sabah ac karnina oneriyorlar cogunlukla, en kisa surede kitabini da alip okuyacagim Tibet amcanin:KK9:

Tok karna asla spor yapılmamalı zaten, kalbe çok zararlı canım, ayynen otur yerine.. (;
Ben hepsini yapabilmiştim, videosunu izlemiştim, o şekilde yapmıştım ilk, sonrasında da sıkıntı çekmedim zaten..
Yarın başlayalım o vakit tekrardan.. :13:

Tok karna asla spor yapılmamalı zaten, kalbe çok zararlı canım, ayynen otur yerine.. (;
Ben hepsini yapabilmiştim, videosunu izlemiştim, o şekilde yapmıştım ilk, sonrasında da sıkıntı çekmedim zaten..
Yarın başlayalım o vakit tekrardan.. :13:
Ben de videosunu izledim ama, yok benim bacaklarim sanirim herkesinkinden agir:KK9: Tasiyamiyorum:KK17:
Tamam o zaman anlastik, ben 8 sularinda yapiyorum en gec, yapar hemen bildirimlerimi de yazmaya gelirim ustune :KK76:

Ben de videosunu izledim ama, yok benim bacaklarim sanirim herkesinkinden agir:KK9: Tasiyamiyorum:KK17:
Tamam o zaman anlastik, ben 8 sularinda yapiyorum en gec, yapar hemen bildirimlerimi de yazmaya gelirim ustune :KK76:

Sanki bacaklarından değil de karın kaslarının zayıflığından olabilir gibime geldi canım.. :44:
Çok zorlama tabii ki kendini..
Yarın bildirimde görüşmek üzere.. :KK76:

Bende araniza katilabilirmiyim? Spor konusunda gercekten motivasyona ihtiyacim var. Yilbasina kadar sikilasmaliyim. Hergün iki saat spor yapmayi hedefliyorum.

İlk bildirim benden olsun :KK1: ne guzel kilolandim ohhhh :KK1:
Bel 62
Gobek 72
Kalca 89.5
Ust bacak 50.5
Kol 24
Kilo 47.4:83::83::83:

Ben napsam nerelere gitsem nerde yanlis yapiyorum giderek kilo aliyorum 48 i gorcem yakinda dun hamburger yedim tamam ondan onceki gun fazlaca pirinc pilavibyedim onun disinda ekmek yemiyorum bile.sut iciyorum onu mu icmemem gerekiyo napiyim ben akil verin :KK43:

Son düzenleme:
Bende araniza katilabilirmiyim? Spor konusunda gercekten motivasyona ihtiyacim var. Yilbasina kadar sikilasmaliyim. Hergün iki saat spor yapmayi hedefliyorum.

Tabii ki katılabilirsin, aç karna kilonu ve ölçülerini alıp buraya bildirmen yeterli olacaktır.. (;
Burada hep birlikte motive olacağız, umarım güzel sonuçlar elde edebiliriz.. :-)

İlk bildirim benden olsun :KK1: ne guzel kilolandim ohhhh :KK1:
Bel 62
Gobek 72
Kalca 89.5
Ust bacak 50.5
Kol 24
Kilo 47.4:83::83::83:

Ben napsam nerelere gitsem nerde yanlis yapiyorum giderek kilo aliyorum 48 i gorcem yakinda dun hamburger yedim tamam ondan onceki gun fazlaca pirinc pilavibyedim onun disinda ekmek yemiyorum bile.sut iciyorum onu mu icmemem gerekiyo napiyim ben akil verin :KK43:

Hareketsiz kalmış olabilir misin canım?
Bana da yapıştı kilolar resmen ama burayla birlikte söküp atacağım onları.. :KK51:
Yemekten kısmamalısın ama bu kadar, gerçi aç kalmıyorsan sorun değil.. (;

Hareketsiz kalmış olabilir misin canım?
Bana da yapıştı kilolar resmen ama burayla birlikte söküp atacağım onları.. :KK51:
Yemekten kısmamalısın ama bu kadar, gerçi aç kalmıyorsan sorun değil.. (;
1 haftadir spor yapiyorum yemekten kistigim da yok ama bn ne bilim anlamadim yuruyusemi gitsem leslie de cok sıkıyo beni :KK14: daha kahvalti yapmadim şeyda coskunun diyeti mi uygulasam :KK1: arkadasim seminerde spor egitmeni mesaj atmis dogru bildigimiz o kadar yanlis varmis ki diyo senin gibi sorunlu olanlarin cok sorusu var yarin onlari sorcam demis bakalim onunla konusup buraya da yazarim bilgilendiririm sizi.cok umutsuz vakayim suan :KK1: konusmalarimdan anlasilacagi gibi hafif bunalim nolcak bu fazlaliklar...

yeni topiğin hayırlı olsun :)
Bütün hafta spor yapamadım maalesef o yüzden akşam sporumu yaptıktan sonra ölçülerimi yazarım.
Yeni spor planı yapmayı da düşünüyorum her hafta aynısını yapınca sıkılıyorum sanki :44:

ÜZerinize afiyet cırcırovsk olmuşum:KK5: Sabahtan beri wc den çıkamıyordum:2:
İNşallah kilo vermemişimdir:KK14: diyip tartıya koşuyorum:KK53:

Kilo: 46.5 (ama gram bir yiyecek kalmadı vücudumda su bile yok :KK5:
bel:64
göbek:70
kalça:91,5
üst bacak:50
üst kol:23

Merhaba :KK3:

Hayırlı olsun hepimize..

Ben 2 hafta izinliydim, önümüzdeki haftanın pazartesinden burdayım inşaAllah :)

Bende Sabah ölcülerimi alip yazmistim.

Kilo= 59,8 kg
Gögüs alti/Sirt= 86 cm ---> Problemli Bölgem
Bel= 83 cm ---> Problemli Bölgem
Kol= 30 cm ---> Problemli Bölgem
Basen= 98 cm
Üst bacak= 52 cm

ÜZerinize afiyet cırcırovsk olmuşum:KK5: Sabahtan beri wc den çıkamıyordum:2:
İNşallah kilo vermemişimdir:KK14: diyip tartıya koşuyorum:KK53:

Kilo: 46.5 (ama gram bir yiyecek kalmadı vücudumda su bile yok :KK5:
bel:64
göbek:70
kalça:91,5
üst bacak:50
üst kol:23
Canım hala kilo almak icin ugrasmiyosun dimi :KK3:

Kızlar ben geldim :)
Ölçülerim;
Kilo 47.8 şişiyorum
göğüs 77
Bel 64
Göbek 67
Kalça 90
Bacak 50
Kol 24

Bu hafta bişey denemeye başladım umarım faydası olur kısaca bahsediyim
sabah uyanınca ılık bir bardak limonlu su içiyorum
kahvaltı olarak birgün normal kahvaltı birgün de bol maydanoz ve ananas tüketiyorum
öğle yemeklerinde hafif ve içinde yağ olmayan çorba ve yogurt
akşam da ızgara veya sebze yemekleri ekmek sadece kahvaltıda var
gün içinde şekersiz yeşilçay ve mısır çarşısından almıştım 5i birarada diye mateli karışık çay içiyorum tabiki olmazsa. olmazım su onu da limonla alkali yapıp içiyorum
spor yaptığım sürece beslenmemi bu şekilde sürdürmek istiyorum

X