2o14`e fit gir, sen de seneyi fit geçir!

Hanımlar merhaba, burayı aksatmamı mazur görün birkaç gün..
Ağır grip oldum 1o tane iğne verdi doktor, artıdan haplar da cabası.. :2:

Çok geçmiş olsun..
Allah acil şifalar versin.

Ben de bu hafta yeni başlamıştım ama spor yapamicam.
Kaza oruçlarım vardı günler de kısa malum tutup bitireyim dedim.
Spor yapamasam da yemeğime dikkat ediyorum ..

Hanımlar merhaba..
Herkesten ayrı ayrı özür diliyorum bu haftanın güncellemesini yapamadım, birincilerimizi seçemedim.. :2:
Hâlâ hastayım..
Sizler neler yapıyorsunuz?
Uğrayan olmamış buraya, spor yapmıyor musunuz yoksa? :KK30:

Kizlar yeniden aranizdayim 3 gunde isten ayrildim.3 gun yemek yiyemedim sagligim bozulcakti en iyisi ayrilayim dedim 3 gun de 47.4 den 45.7 kiloya indim :KK1: olculerimi alip yazarimm :KK16:

Kilo: 46.9
Gogus:80
Ust kol:23
Bel:64
Gobek:71
Kalca:91
Ust bacak:48

Sporumu yapiyorum, ama her gun gelip bildirim yapamiyorum.
Sabah Tibetimi yapiyorum(7'ye gectim cuma gunu)
Hemen kahvalti sonra ise gidiyorum. O yuzden gelip yazamiyorum sabah. Aksam da unutuyorum yazmayi
:KK17:

Son düzenleme:
Hanımlar neredesiniz, bildirimler yapılmamış..
Haydi toplaşın ya Hû! (;
ozdenscim yine bizlerle olmana çok sevindim.. (;
Çıkmakla iyi yapmışsın, sağlıktan mühim değil hiçbir şey..

Sabah kütüphaneye gitmeden önce almıştım ölçülerimi..
Hala aynı ölçülerdeyim..

Kilo: 48.0
Göğüs: 81
Bel: 59
Göbek: 64
Kalça: 95
Üst bacak: 53

Dün 25 dakika egzersizlerimi yaptım..
Bu arada Tibetin 5 Hareketine başladım..
Bugün ikinci günümü yaptım.. (;

Bugün tartıldım 45.4 kiloyum hala bisey yiyemiyorum :44: aksam ilk defa biraz yiyebildim onun disinda yok gittikce kilo aliyodum simdi hizla veriyorum bayramdan once bile bu kadar degildim gobek tamamen kayboldu dumduz oldu keske 1 ay calissaydim ben :KK1:

Bugün tartıldım 45.4 kiloyum hala bisey yiyemiyorum :44: aksam ilk defa biraz yiyebildim onun disinda yok gittikce kilo aliyodum simdi hizla veriyorum bayramdan once bile bu kadar degildim gobek tamamen kayboldu dumduz oldu keske 1 ay calissaydim ben :KK1:

Allah Allah neden öyle oldun ki canım, birşeyden mi tiksindin?
Ben yemek yiyemediğim zaman çok korkuyorum yememe hastalığına yakalanırım diye..
Bende de senin gibi inanılmaz abartı oluyor çünkü..
Birşeyler yemeye zorla kendini..
Mide almamaya başlarsa hiç yiyemezsin Allah muhafaza..

Yarindan itibaren kefir icmeye basliyorumm.vucuttaki yaglari yakiyomus sabah kahvalti yapamiyorum zaten en azindan sabahlari onu iciyim diyorum.tamidigimizsan mayasini aldim dun mayaladim kefirimi gunluk sutten bakalim nasil olcak cok hassasmis onlar kesinlikle metal ile temas etmicekmis yoksa ölüyolarmis :KK1: kalcamdaki ve belimdeki yaglarimdan kurtulayim..ve kas kaybi olmadan zayiflayanlar cok bu kefirden :44: spor yaptigimidam dusunursek oooo yaza fit olcam :KK1:

Bnde varim zayifim ama siki degilim

merhaba bende spor yapıyorum siz neler yapıyorsunuz ? bu konuda biraz motivasyona ihtiyacım var sanırım

kizlar konumuz ilerlememis sanki, ya ben saldim cayira mevlam kayira misali mptivasyonumu kaybettim, birde burda sik sik yazan olmayinca dahada düstü. yeni yila azcik kaldi ve kilo almisim:KK14: simdi kendimi 3 haftalik siki bir detoks gibi birseye vericem. Zaten bilgisayarimla sorun yasiyorum.

Merhaba kızlarrr
Ben 3 gün önce başladım sıkılaşma programıma.. Ama bana destek verecek kimse yok etrafımda :KK43: Pes etmek istemiyorum. DEstek olalım birbirimize.
Kondisyon bisikletine başladım ve karın egzersizleri yapıyorum. Kendime 3 ay süre verdim. Yediklerime de dikkat ediyorum.

Kaç gündür buzdolabının üzerine yazacağım, ihmal ediyorum. bari buraya yazayım ki 3 ay sonra kontrol ederim :)
Bel:70 cm (Hedef:63 cm)
Basen:92 cm (incelmese de olur)
Kilo:53,8 kg

Hanımlar meraba
Ben yeni bir baslangic icin bugun basla konusunda sizlerle birlikteydim bilmem hatirladinizmi.yeni topik acilmis hayirli olsun.eger kabul edersebuz ben yenuden sizlerin araniza katilmak istiyorum.beni araniza alirmisiniz

canım biraz geç geldim kusura bakma ama geldim kendimi toparlamaya ihityacım vardı biliyosun durumumu :KK31:

ben baya kilo aldım ve size katılayım dedim benim sıkılaşmam gereeeeeeeek ve 50 kilo olmalıyım hemde hemeeen :KK52:

benide listeye al canım ölçülerimi en yakın zamanda söylerim :KK31:

X